głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
missyoutonight trudno jest zapomnieć o kimś z kim przeżyłaś wszystko pierwszy raz. pierwszy pocałunek pierwsze poważne wyznania pierwsza zazdrość pierwsza szczera rozmowa pier

missyoutonight

missyoutonight.moblo.pl
trudno jest zapomnieć o kimś z kim przeżyłaś wszystko pierwszy raz. pierwszy pocałunek pierwsze poważne wyznania pierwsza zazdrość pierwsza szczera rozmowa pierwsze
trudno jest zapomnieć o kimś  z kim... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

trudno jest zapomnieć o kimś, z kim przeżyłaś wszystko pierwszy raz. pierwszy pocałunek, pierwsze poważne wyznania, pierwsza zazdrość, pierwsza szczera rozmowa, pierwsze złapanie za rękę. osoba, która znaczyła dla Ciebie wszystko, która była częścią Twojego życia.. nie przestanie tak szybko Nią być. stopniowo będziesz zapominał, ale zawsze wspomnienia będą siedziały w zakątku Twojej głowy, a każda rzecz, która będzie przypominała tamte czasy, będzie wywoływać ogromny ucisk w sercu, uczucie rozdarcia klatki piersiowej i mimowolne napłynięcie łez do oczu. nieprzespane noce przez tęsknotę siedzącą w głębi Ciebie.

Jak myślisz  dlaczego tak rzadko... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

Jak myślisz, dlaczego tak rzadko mowie o swoich uczuciach, problemach, zmartwieniach. Mogę płakać godzinami w poduszkę, siedzieć całą noc w ciemnym pokoju nie usnąć choćby na chwile. Mogę wypisywać swoje smutki w pamiętnikach i notesach ale nigdy się komuś wygadać. Wole wszystko dusić w sobie, już taka jestem. Po za tym po co mam się wyżalać, opowiadać godzinami o moich problemach o tym jak sobie nie radzę i jak to wszystko traci sens skoro i tak ktoś odpowie kilku wyrazowym zdaniem "będzie dobrze". Łatwo im powiedzieć, bo to nie ich problem.

Tak bardzo chciałabym się... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

Tak bardzo chciałabym się dowiedzieć czy choć trochę zależy ci na mnie. Czy umiesz powiedzieć szczerze "kocham cie" patrząc mi w oczy. Czy tęsknisz za mną, za moim zapachem, oddechem, oczami, uśmiechem, włosami.. Czy brakuję Ci wspólnych popołudni spędzonych razem, czułych uścisków i pocałunków. Czy brakuję Ci mojego śmiechu gdy pomimo złego humoru próbujesz z całych sił mnie rozweselić. Czy siedząc w klubie, zalewając się czystą wódką trzymasz w dłoni telefon z myślą by napisać do mnie kilka czułych słów, czy chociaż myślisz o mnie.

Wiesz co mnie najbardziej boli? Fakt... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

Wiesz co mnie najbardziej boli? Fakt że, kiedy najbardziej potrzebowałam Ciebie w moim życiu ciebie nie było, zniknąłeś. Wolałeś siedzieć i macać tą pannę niż siedzieć ze mną, mogłeś nic nie mówić, tylko patrzeć, umiałam Ci z oczu czytać. A teraz kiedy sytuacje się odwrócimy, dla mnie nie znaczysz już nic. Zero przez duże ZET. Może jestem naiwna ale pamiętam i drugi raz tak oszukać się nie dam.

Wybaczyłam Ci  uwierzyłam w twoje... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

Wybaczyłam Ci, uwierzyłam w twoje głupie "przepraszam" i zwyczajnie wybaczyłam, ale nie zapomniałam. Nadal mam uraz w sercu, przez to co stało się w przeszłości, za to jak byłam twoją zabawą, jak zostałam potraktowana. Do dziś wspominam sobie nasze wspólne chwilę, z oczami pełnymi łez. Nigdy nie zapomnę twojego łobuzerskiego uśmiechu i niebieskich oczu które kiedyś tak cholernie mocno kochałam. Byłabym głupia, gdybym chciała wpieprzyć sie w to jeszcze raz i od początku wszystko przeżywać. Człowiek po to uczy się na błędach by po czasie nie popełniać ich znowu.

Najgorsze jest stracić kontakt z... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

Najgorsze jest stracić kontakt z osobą która jest dla ciebie ważna. Wypełniała całą tą pustkę twojego szarego życia i sprawiała że świat stał się kolorowy. Wystarczyło jedno, głębokie spojrzenie w oczy a humor sam wracał nie wiadomo skąd.

W końcu nadeszła chwila  w której... teksty

missyoutonight dodano: 26 luty 2014

W końcu nadeszła chwila, w której poczujesz to, co ja. Zrozumiesz jak wiele tracisz, co umyka ci sprzed nosa i jak głupi musiałeś być wcześniej, gdy obojętnie omijałeś to uczucie. Będziesz prosił, będziesz się starał, będziesz myślał, a co najgorsze - nie będziesz umiał przestać. Zniżysz się do tego poziomu, co ja wcześniej, upadniesz niżej, niż myślałeś, że to możliwe, stoczysz się nawet pod samo dno. Będziesz przegrywał. Będziesz stawiał wszystko na jedną kartę, a później odchodził z niczym. Będziesz płakał, krzyczał i dusił się od środka. Będziesz rzygał tą miłością. I wiesz co, to będzie bolało, cholernie mocno bolało. Będziesz próbował powiedzieć mi, co czujesz, a mnie już nie będzie. Bo właśnie przestałam na Ciebie czekać.

Przytul mnie tak  abym zapomniała o... teksty

missyoutonight dodano: 25 stycznia 2014

Przytul mnie tak, abym zapomniała o wszystkich złych rzeczach, które mi wyrządziłeś.

A gdy Twoje ciało zbliża się do... teksty

missyoutonight dodano: 20 stycznia 2014

A gdy Twoje ciało zbliża się do mnie. Nie mam siły uciekać. Nie potrafię powiedzieć NIE. Jakbym zapomniała zabrać rozumu na spotkanie z Tobą.

'Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

'Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? Ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.'

Obserwuję jak to  co budowałam tyle... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Obserwuję jak to, co budowałam tyle czasu z łatwością, zaledwie w kilka chwil ulatuje bezpowrotnie. Patrzę jak papieros robi się coraz krótszy, jak ogień miejsce przy miejscu wypala resztki bezsensownej miłości. Dochodzę do momentu, w którym już nic nie da się zrobić. Wyrzucam papierosa, tak jak Ty wyrzuciłeś mnie ze swojego serca. Teraz widzę jak spada w dół, aby w końcu dotknąć dna, upaść na ziemię. Leży, dalej słabo się żarzy. Nikt go nie zauważa. Koniec. Papieros się wypalił, jak Twoje uczucie do mnie.

Bolało ją jak nigdy   nie... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Bolało ją jak nigdy , nie potrafiła normalnie funkcjonować .. Nie zadzwonił , nie napisał , nie odwiedził - ' dlaczego do cholery pozwoliłam mu po prostu odejść !? ' .. Mijały miesiące , nie czekała już na nic i niczego się nie spodziewała .. Miała tylko nadzieję na to , że znów usłyszy Jego wspaniały głos kiedy będzie nieodpowiedzialna . Dokładnie nie umiała tego nazwać .. Nie wiedziała czy to omamy po rozsypce czy jej wyobraźnia . Jednego była pewna .. Było to jedynce co jej po Nim zostało .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV