głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
missyoutonight Gdybyś objął mnie i zaczął błagać żebym została pewnie bym została bo odmieniłeś moje życie dałeś coś czego od dawna w nim brakowało. Nasza znajomość układałaby

missyoutonight

missyoutonight.moblo.pl
Gdybyś objął mnie i zaczął błagać żebym została pewnie bym została bo odmieniłeś moje życie dałeś coś czego od dawna w nim brakowało. Nasza znajomość układałaby się
Gdybyś objął mnie i zaczął... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Gdybyś objął mnie i zaczął błagać, żebym została, pewnie bym została, bo odmieniłeś moje życie, dałeś coś, czego od dawna w nim brakowało. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory, a my mielibyśmy nadzieję, że kiedyś może nam się uda, ale nie mogło nam się udać.

Być może któregoś dnia obudzisz... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Być może któregoś dnia obudzisz się tęskniąc za mną.. I zrozumiesz ile dla Ciebie znaczę .. Lecz wtedy ja , obudzę się tęskniąc za kimś kto nie potrzebował aż tyle czasu, aby to zrozumieć.

Minęło pół roku  a Ty dalej... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno .... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno . Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe . Wiesz czemu ? Bo nie ma w nim Ciebie .

Skłamałabym twierdząc  że o nim... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

Nie zapomniałam.. Nie przestałam... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Nie zapomniałam.. Nie przestałam kochać.. Nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. Tak bardzo mi Ciebie brakuje.. Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu.

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie. Gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata i koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak.

 Co się dzieje z człowiekiem  kiedy... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

-Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? -Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę-a nóż, może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam, go nie ma.. Żyjesz nadzieją, że może..może dziś, może właśnie w tym tłumie..że może..Ach, miałeś tak? Bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu.... Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz.

  Boję się...   Czego?   Że nigdy... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

- Boję się... - Czego? - Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak przy nim.

 tęsknisz za nim?  nie  po prostu... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

-tęsknisz za nim? -nie, po prostu lubię patrzeć przez okno.

Jeśli któregoś dnia poczujesz  że... teksty

missyoutonight dodano: 7 stycznia 2014

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że moje oczy nie patrzą na Ciebie z miłością- wiedz, że umarłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV