głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 Były takie momenty że nie wiedziałem co dalej. Zastanawiałem się wieczorami czy damy sobie radę czy nam się uda. Wątpiłem w wiele rzeczy ale ani razu nie zwątpi

meryx3

meryx3.moblo.pl
Były takie momenty że nie wiedziałem co dalej. Zastanawiałem się wieczorami czy damy sobie radę czy nam się uda. Wątpiłem w wiele rzeczy ale ani razu nie zwątpiłem w
Były takie momenty  że nie... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

Były takie momenty, że nie wiedziałem co dalej. Zastanawiałem się wieczorami, czy damy sobie radę, czy nam się uda. Wątpiłem w wiele rzeczy, ale ani razu nie zwątpiłem w jej miłość. Wiedziałem, że mnie kocha, a najlepsze w tym wszystkim było to, że ja też kochałem ją nad życie i byłem w stanie poświęcić dla niej naprawdę bardzo dużo.
Autor cytatu: przypadkowy

I pod koniec każdego dnia chciałbym... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

I pod koniec każdego dnia chciałbym być z Tobą. Powiedzieć Ci, że Cię kocham, spojrzeć na Ciebie ponownie i zapytać, czy Ty mnie również. Przytulić Cię przed snem i wiedzieć, że bez względu na to, co czeka mnie w życiu, jestem i będę szczęśliwy z Tobą.
Autor cytatu: przypadkowy

Myślisz  że na mnie nie... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

Myślisz, że na mnie nie zasługujesz, ale nigdy nie zapytałaś czego chcę. Myślisz, że potrzebuję kogoś lepszego, ale nigdy nie zapytałaś, czego mi potrzeba. A wiesz czego chcę, a jednocześnie potrzebuję? Ciebie.
Autor cytatu: przypadkowy

Kochałem Cię  kiedy miałaś swoje... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

Kochałem Cię, kiedy miałaś swoje ataki zazdrości i nie potrafiłaś niczego zrozumieć. Kochałem, kiedy cały świat spiskował przeciwko Tobie i miałaś masę problemów, a kiedy było coś nie tak byłem przy Twoim boku, by pocieszać Cię i kochać. W czasie kłótni, które kończyły się płaczem - starałem się wycierać Twoje łzy i powtarzać Ci, że kocham Cię bardziej, niż cały świat. Kiedy byłaś chora, dbałem o Ciebie, opiekowałem się Tobą i kochałem. Kochałem Cię w Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc, a nawet w setki innych świąt i zwykłych dni. Kochałem od stycznia do grudnia, aż do teraz. Podczas każdego pocałunku i objęcia, podczas każdej sekundy z Tobą pomiędzy moimi ramionami - kochałem Cię. Gdy nie miałaś humoru przytulałem Cię do siebie tak bardzo, że nawet gdyby cała ziemia drżała, a wulkany eksplodowały nigdy bym Cię nie puścił, a nadal trzymał Twoją dłoń i kochał chociażby miałaby zniknąć cała planeta. Kochałem i kocham Cię wciąż tak bardzo, że wszyscy zauważyli, oprócz Ciebie.
Autor cytatu: przypadkowy

Mam tak wiele wad i tak samo ich nie... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Mam tak wiele wad i tak samo ich nie trawie, jak paru spraw, których nigdy nie naprawię

ć. Uwierz  nie jest sztuką... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

ć. Uwierz, nie jest sztuką odwrócić się na pięcie i odejść. Sztuką jest zostać i nadal jakoś funkcjonowa

Zastanów się i nie mów mi o... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Zastanów się i nie mów mi o zaufaniu, jeśli mówiąc, że kochasz myślisz o rozstaniu. Weź sobie daruj takie kwestię niepotrzebne i nigdy tego nie mów, jeśli to nie jest pewne.

Dla mojej matki rzadko byłem jak... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Dla mojej matki rzadko byłem jak anioł, ale dałbym sobie wyrwać serce za nią. Mamo wierzę, że po tych ciężkich chwilach, kiedyś powiesz, że jesteś dumna ze swego syna. Pewnie powiedziała byś, że już teraz jesteś, z tego, że jestem bez względu na resztę.. Obiecuję ci że naprawdę kiedyś będziesz.--- Czeski

Hejty? Śmieszą paradoksalnie... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Hejty? Śmieszą paradoksalnie, jednostajne echo- nie moich zmartwień. Za bardzo dbałem o ich zdanie.. to zbyt pojebane by żyć tym, zdecydowanie! Zmieniałem się, bo chciałem być lepszy.. po prostu, nie dla mnie stanie po środku...---Mam Na Imię Aleksander

Jesteśmy sami nawet gdy kochamy i... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Jesteśmy sami nawet gdy kochamy i kochają nas.. i tak prędzej czy później zaczyna przerażać ich ten chaos w nas.-

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem piekło, które przysłoniło mi całe świata piękno.---Sokół

Możesz myśleć o mnie różnie  ale... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Możesz myśleć o mnie różnie, ale kurwa to przeżyłem, każdy przypał, przekręt, porażkę, pamiętam każdą akcję, nawet te nie tak ważne, ile razy w nocy myślę o tym wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV