głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 czas zacząć walczyć o siebie czas zacząć iść na przekór czas na to żeby w końcu nie stać w miejscu. Wierzę że któregoś dnia przypomnisz sobie o mnie zwykłej dzi

meryx3

meryx3.moblo.pl
czas zacząć walczyć o siebie czas zacząć iść na przekór czas na to żeby w końcu nie stać w miejscu.
czas zacząć walczyć o siebie  czas... teksty

meryx3 dodano: 25 lipca 2014

czas zacząć walczyć o siebie, czas zacząć iść na przekór, czas na to, żeby w końcu nie stać w miejscu.

Wierzę  że któregoś dnia... teksty

meryx3 dodano: 22 lipca 2014

Wierzę, że któregoś dnia przypomnisz sobie o mnie, zwykłej dziewczynie, którą się zabawiłeś i zatęsknisz za tą chwilą spędzoną razem.
Autor cytatu: eldoo

Co noc leżę w łóżku i myślę o... teksty

meryx3 dodano: 22 lipca 2014

Co noc leżę w łóżku i myślę o rzeczach, które mogłam Ci powiedzieć.
Autor cytatu: eldoo

 Mimo wszystko jeszcze wierzę  że... teksty

meryx3 dodano: 12 lipca 2014

"Mimo wszystko jeszcze wierzę, że kiedyś razem będziemy decydować o naszej przyszłości."

Budzę się rano  nie ma Ciebie obok... teksty

meryx3 dodano: 12 lipca 2014

Budzę się rano, nie ma Ciebie obok mnie, szukam, odbieram telefon mam nadzieję, że zły sen to jest, to jakiś absurd przecież, nie wiem co z Tobą, pewnie Ty sam też nie wiesz, martwisz się o mnie, ja martwię się o Ciebie.

Kłamstwo nie staje się prawdą... teksty

meryx3 dodano: 11 maja 2014

Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego że wierzy w nie więcej osób."

Rób swoje i nie patrz się na innych... teksty

meryx3 dodano: 22 kwietnia 2014

Rób swoje i nie patrz się na innych, pamiętaj dzieciak, żeby być wolny musisz być silny.

eżeli facet naprawdę się zakocha... teksty

meryx3 dodano: 11 kwietnia 2014

eżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą. nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok.każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. będzie ją bronił, nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny.będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zsuwając jej jedno ramiączko. zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu, bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty. pójdzie z nią na zakupy, obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą. taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli i będzie z tobą milczał, zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

Facet jest tak skonstruowany  że... teksty

meryx3 dodano: 24 marca 2014

Facet jest tak skonstruowany, że powinien zdobywać, powinien walczyć o kobietę, a nie siedzieć i patrzeć aż wszystko zrobi się samo. To on powinien zabiegać o jej względy, o jej czas. To on powinien zaprosić Cię na pierwszą randkę, bez żadnej Twojej pomocy i Twoich sugestii. Jeżeli facetowi naprawdę zależy to bez zająknięcia zrobi wszystko, aby dziewczyna zwróciła na niego swoją uwagę i aby z każdym dniem chciała spędzać z nim coraz więcej czasu. Wtedy też nic nie będzie mu straszne, a każdy jej uśmiech będzie dla niego największą nagrodą. Jeżeli będzie mu zależeć zawsze znajdzie czas, chociażby zwykłe pięć minut i nie będzie mieć wymówki, że nie może, że za daleko, że innym razem.

Nie wiem jak to wszystko... teksty

meryx3 dodano: 24 marca 2014

Nie wiem jak to wszystko interpretować, ale sadzę, że nadeszła już chwila kiedy oboje jesteśmy pewni jak wiele straciliśmy tracąc siebie.Oboje tęsknimy, czekamy i oboje żałujemy, że życie wystawiło nas na tak cholerną próbę, której nie udało nam się przejść.Nie potrafimy żyć osobno, ale nie jestem pewna czy umielibyśmy znów być razem.Wiem, nikt nie mówił mi, że będzie łatwo.Nikt nie obiecywał, że życie jest proste, miłość łatwa w użyciu, a wszystko da się szybko zrozumieć.Przeliczyłam się sądząc, że moja miłość wystarczy i zwycięży wszystko, bo nie ma niczego silniejszego od tego uczucia.A jednak rozpadliśmy się w łzach i w ogromnym bólu i teraz nie wiemy czy da się coś zrobić aby to wszystko naprawić.Nie wiemy czy mamy na tyle sił, aby zacząć wspólne życie od nowa.

Oczywiście  wiele razy chciałam o... teksty

meryx3 dodano: 24 marca 2014

Oczywiście, wiele razy chciałam o Tobie zapomnieć i zacząć nowe, odrębne życie. Próbowałam zająć głowę innymi zajęciami, a nawet innymi mężczyznami. Schowałam wszystkie nasze pamiątki. Starałam się o Tobie nie myśleć, urwałam nasz kontakt. Próbowałam Cię przekreślić, znienawidzić. Jednak nie potrafiłam. Nie umiałam wymazać Cię z życia. Chociaż bywały dni kiedy sądziłam, że Ty to przeszłość, to jednak później wracałam do punktu wyjścia. Tak naprawdę nic nie dawało mi szczęścia czy ukojenia. Spokojny sen wcale nie chciał przyjść. Ciągle na pierwszym miejscu byłeś Ty i nie potrafiłam oszukać serca, że jest inaczej. Miłość nie znika z dnia na dzień, nie przemija. Miłość trwa i nie pozwala przestać wierzyć, że jeszcze kiedyś wszystko może być dobrze. Więc ja wierzyłam i chyba nadal wierzę. / napisana

Jeżeli boisz się usłyszeć jak... teksty

meryx3 dodano: 24 marca 2014

Jeżeli boisz się usłyszeć jak bardzo cierpiałam kiedy nie było Cię przy nie, to nie martw się, ja o niczym Ci nie opowiem. Ból schowam w sobie, w smutne oczy postaram się wlać radość, a na ustach namaluję uśmiech. Postaram się ukryć cierpienie tak żeby nam nie przeszkadzało. One wypełnia mnie niemalże całą, ale nie bój się, ja znajdę miejsce na szczęście. Serce poskładam w całość, a Ty mi pomożesz w tym samą swoją obecnością. Uzdrowisz też duszę, zabierzesz tęsknotę. Pomożesz mi normalnie żyć, jeżeli tylko wrócisz. Więc nie bój się, już więcej nie będę Cię o nic oskarżać, już przecież wiesz o moim smutku i zmarnowanych dniach, a ja oszczędzę Ci wszelkich szczegółów. Obiecuję, że nie będę ciągle wracać do tego jak źle czułam się kiedy starałam się nie rezygnować z życia. Nie chcę żeby te wspomnienia nas zniszczyły, żeby stanęły między nami blokując dostęp miłości. Nie pozwolę na to, zobaczysz. / napisana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV