głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 A ja mam mężczyznę z wielkim sercem i cudownym charakterem. Ufam Mu że nigdy mnie nie zrani i zawsze będzie przy mnie. A ja przy Nim. Nieważne co nas spotka w ż

meryx3

meryx3.moblo.pl
A ja mam mężczyznę z wielkim sercem i cudownym charakterem. Ufam Mu że nigdy mnie nie zrani i zawsze będzie przy mnie. A ja przy Nim. Nieważne co nas spotka w życiu
A ja mam mężczyznę z wielkim... teksty

meryx3 dodano: 16 luty 2014

A ja mam mężczyznę z wielkim sercem i cudownym charakterem. Ufam Mu, że nigdy mnie nie zrani i zawsze będzie przy mnie. A ja przy Nim. Nieważne co nas spotka w życiu, przetrwamy, bo On jest silny i gdy się poddawałam, On nie przestawał wierzyć. I jestem z Niego dumna. Z tego, na kogo wyrósł i z tego, jaką ma do mnie cierpliwość. Są gorsze chwile, oczywiście. Ale tak jak szybko mijają, tak zazwyczaj szybko o nich zapominam. Nie powinniśmy rozpamiętywać złych momentów, ale jedynie wyciągnąć z nich wnioski.
Autor cytatu: eldoo

Znów kontrol  mówisz  alt   klikam... teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2014

Znów kontrol, mówisz "alt", klikam delete, mówię "pa".

Mądra kobieta wie  kiedy granica... teksty

meryx3 dodano: 2 luty 2014

Mądra kobieta wie, kiedy granica została przekroczona, ma swój honor i szanuje siebie samą na tyle, by powiedzieć sobie "dość" i odejść/ nibyslodko

Nikt nigdy nie będzie Cię tak... teksty

meryx3 dodano: 1 luty 2014

Nikt nigdy nie będzie Cię tak obejmować, jak ja. Nikt nigdy nie będzie Cię tak kochać, jak ja. Nikt nigdy nie będzie Cię tak całować, jak ja. Nikt nigdy nie zadba o Ciebie, jak ja. Nikt nigdy nie będzie myśleć o Tobie, jak ja. Nikt nigdy nie zrozumie Cię, jak ja. Nikt nigdy nie zaufa Ci, jak ja. Tylko ja.
Autor cytatu: eldoo

Decydując się na znajomość z... teksty

meryx3 dodano: 10 grudnia 2013

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo. Że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku. Że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt. Bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością; trudną i krytyczną. Z wszystkimi moimi wadami.
Autor cytatu: eldoo

Były takie momenty  że nie... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

Były takie momenty, że nie wiedziałem co dalej. Zastanawiałem się wieczorami, czy damy sobie radę, czy nam się uda. Wątpiłem w wiele rzeczy, ale ani razu nie zwątpiłem w jej miłość. Wiedziałem, że mnie kocha, a najlepsze w tym wszystkim było to, że ja też kochałem ją nad życie i byłem w stanie poświęcić dla niej naprawdę bardzo dużo.
Autor cytatu: przypadkowy

I pod koniec każdego dnia chciałbym... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

I pod koniec każdego dnia chciałbym być z Tobą. Powiedzieć Ci, że Cię kocham, spojrzeć na Ciebie ponownie i zapytać, czy Ty mnie również. Przytulić Cię przed snem i wiedzieć, że bez względu na to, co czeka mnie w życiu, jestem i będę szczęśliwy z Tobą.
Autor cytatu: przypadkowy

Myślisz  że na mnie nie... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

Myślisz, że na mnie nie zasługujesz, ale nigdy nie zapytałaś czego chcę. Myślisz, że potrzebuję kogoś lepszego, ale nigdy nie zapytałaś, czego mi potrzeba. A wiesz czego chcę, a jednocześnie potrzebuję? Ciebie.
Autor cytatu: przypadkowy

Kochałem Cię  kiedy miałaś swoje... teksty

meryx3 dodano: 20 listopada 2013

Kochałem Cię, kiedy miałaś swoje ataki zazdrości i nie potrafiłaś niczego zrozumieć. Kochałem, kiedy cały świat spiskował przeciwko Tobie i miałaś masę problemów, a kiedy było coś nie tak byłem przy Twoim boku, by pocieszać Cię i kochać. W czasie kłótni, które kończyły się płaczem - starałem się wycierać Twoje łzy i powtarzać Ci, że kocham Cię bardziej, niż cały świat. Kiedy byłaś chora, dbałem o Ciebie, opiekowałem się Tobą i kochałem. Kochałem Cię w Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc, a nawet w setki innych świąt i zwykłych dni. Kochałem od stycznia do grudnia, aż do teraz. Podczas każdego pocałunku i objęcia, podczas każdej sekundy z Tobą pomiędzy moimi ramionami - kochałem Cię. Gdy nie miałaś humoru przytulałem Cię do siebie tak bardzo, że nawet gdyby cała ziemia drżała, a wulkany eksplodowały nigdy bym Cię nie puścił, a nadal trzymał Twoją dłoń i kochał chociażby miałaby zniknąć cała planeta. Kochałem i kocham Cię wciąż tak bardzo, że wszyscy zauważyli, oprócz Ciebie.
Autor cytatu: przypadkowy

Mam tak wiele wad i tak samo ich nie... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Mam tak wiele wad i tak samo ich nie trawie, jak paru spraw, których nigdy nie naprawię

ć. Uwierz  nie jest sztuką... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

ć. Uwierz, nie jest sztuką odwrócić się na pięcie i odejść. Sztuką jest zostać i nadal jakoś funkcjonowa

Zastanów się i nie mów mi o... teksty

meryx3 dodano: 5 listopada 2013

Zastanów się i nie mów mi o zaufaniu, jeśli mówiąc, że kochasz myślisz o rozstaniu. Weź sobie daruj takie kwestię niepotrzebne i nigdy tego nie mów, jeśli to nie jest pewne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV