głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika meryx3

O wow! Rzeczywiście się zdziwiłam. Masz rację nie mogłaś tego wiedzieć. Nie mniej jednak napisałam to dobre 8 lat temu i tak się rozniosło...chyba czas walczyć o prawa autorskie :D :D Dziękuję za docenienie. Pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: O wow! Rzeczywiście się zdziwiłam. Masz rację, nie mogłaś tego wiedzieć. Nie mniej jednak napisałam to dobre 8 lat temu i tak się rozniosło...chyba czas walczyć o prawa autorskie :D :D Dziękuję za docenienie. Pozdrawiam do wpisu 5 dni temu
Usypiał ją strach pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat nocą ziewał jej w twarz. just love

just_love dodano: 5 dni temu

Usypiał ją strach, pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love

Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. teksty just_love dodał komentarz: Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. do wpisu 5 dni temu
Mówisz żadna spoko nie ma drugiej takiej nie możesz chcieć czegoś o czego istnieniu nie wiesz łapiesz?

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Mówisz żadna spoko, nie ma drugiej takiej, nie możesz chcieć czegoś, o czego istnieniu nie wiesz, łapiesz?

Te wasze wspólne rzeczy stary wiem że boli bierz z nich co najlepsze przy tworzeniu nowych.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Te wasze wspólne rzeczy, stary wiem że boli, bierz z nich co najlepsze, przy tworzeniu nowych.

I nie pykło z młodą serio weź nie przejmuj się nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

I nie pykło z młodą serio, weź nie przejmuj się, nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy.

Ja chcę tańczyć kochać tańczyć się nie smucić.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Ja chcę tańczyć, kochać, tańczyć, się nie smucić.

 Wszyscy których spotykasz zawsze pytają cię o pracę czy się pobrałeś czy masz dom  jakby życie było jakąś listą zakupów. Ale nikt nie zapyta cię czy jesteś szczęśliwy.  Heath Ledger

eldoo dodano: 1 tydzień temu

"Wszyscy, których spotykasz zawsze pytają cię o pracę, czy się pobrałeś, czy masz dom - jakby życie było jakąś listą zakupów. Ale nikt nie zapyta cię czy jesteś szczęśliwy." / Heath Ledger

Przestałam już. Spokój dałam sobie z próbą udowodnienia Tobie że warto byś spojrzenie głębokie prawdziwe na mnie położył jak ciepły koc. Dość już tych prób żałosnych tych chwil które ostatki mnie samej zabierają mnie właśnie! Nie czuję potrzeby byś chciał już wolny jesteś jak wiatr! Dziś wnoszę o wolność o śmiech w stronę gwiazd! just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Przestałam już. Spokój dałam sobie z próbą udowodnienia Tobie, że warto byś spojrzenie głębokie, prawdziwe, na mnie położył, jak ciepły koc. Dość już tych prób żałosnych, tych chwil, które ostatki mnie samej zabierają mnie właśnie! Nie czuję potrzeby, byś chciał, już wolny jesteś jak wiatr! Dziś wnoszę o wolność, o śmiech w stronę gwiazd! /just_love.

Znalazłam siebie. Zgadnij.. znalazłam siebie w jakiejś matni. Tam leżałam w tym barłogu jak zmieciony pod dywany śmieć. Tam znalazłam siebie osobę ciało dziewczynę. Nieduża była drobna taka jak pyłu drobina strach dotknąć... rozpadnie się zostanie? Tak znalazłam ją. Wiem gdzie jest widzę ją codziennie w oczy mi patrzy. Znalazłam zgubę czy ona odnajdzie mnie? just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Znalazłam siebie. Zgadnij.. znalazłam siebie w jakiejś matni. Tam leżałam, w tym barłogu, jak zmieciony pod dywany śmieć. Tam znalazłam siebie, osobę, ciało, dziewczynę. Nieduża była, drobna taka jak pyłu drobina, strach dotknąć... rozpadnie się, zostanie? Tak znalazłam ją. Wiem gdzie jest, widzę ją codziennie, w oczy mi patrzy. Znalazłam zgubę, czy ona odnajdzie mnie? /just_love.

Dlaczego kolejny raz upada ta nadzieja? Dlaczego pytam? Tak byłam jej wierna.. Ta chwila ta bardzo pierwsza chwila powala na ziemię. Obrywam garściami wcale nie wygrywam. Co powiesz? Uważam że każdy Twój argument upadkiem swoim obalę. Tak  właśnie patrzysz jak człowiek się poddaje. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Dlaczego kolejny raz upada ta nadzieja? Dlaczego pytam? Tak byłam jej wierna.. Ta chwila, ta bardzo pierwsza chwila, powala na ziemię. Obrywam garściami, wcale nie wygrywam. Co powiesz? Uważam, że każdy Twój argument upadkiem swoim obalę. Tak - właśnie patrzysz, jak człowiek się poddaje. /just_love.

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę, będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze, marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie, uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe, końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź, tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV