głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 Znowu mi się śniłeś. Mogłam Cię dotknąć przytulić być z Tobą. Jeden ze snów bardziej realnych bo między nami wszystko było tak jak zawsze. Kłóciliśmy się godzil

meryx3

meryx3.moblo.pl
Znowu mi się śniłeś. Mogłam Cię dotknąć przytulić być z Tobą. Jeden ze snów bardziej realnych bo między nami wszystko było tak jak zawsze. Kłóciliśmy się godziliśmy
Znowu mi się śniłeś. Mogłam Cię... teksty

meryx3 dodano: 31 lipca 2014

Znowu mi się śniłeś. Mogłam Cię dotknąć, przytulić być z Tobą. Jeden ze snów bardziej realnych, bo między nami wszystko było tak jak zawsze. Kłóciliśmy się, godziliśmy, a najciężej było się rozstać. Strach przed kolejnymi samotnymi wieczorami wcale nie dodawał nam otuchy i modliliśmy się żeby tydzień, miesiąc minął szybciej niż nasze wspólne chwile./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

'Przekonasz się  że trzeba... teksty

meryx3 dodano: 29 lipca 2014

'Przekonasz się, że trzeba puszczać niektóre rzeczy po prostu dlatego, że są ciężkie'' każdy dzień przynosi nowe okazje do rozwoju, a elementem tego rozwoju jest akceptacja istnienia pewnych rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zmienić, kiedy obsesyjnie trzymamy się nich, tracimy siebie, kiedy zaś puszczamy je, robimy w swoim sercu, myślach i ciele miejsce na coś większego, gdy oczyściłam tę przestrzeń w swoim sercu, zaczęło do mnie przychodzić mnóstwo cudownych rzeczy. CEL: pozwól, aby ktoś toksyczny, kogo długo się trzymałaś, odszedł, jeśli trzeba, wyrzuć coś czego się trzymałaś, albo napisz list do kogoś, od kogo chcesz się uwolnić.

znowu chwast na dobranoc  ale... teksty

meryx3 dodano: 29 lipca 2014

znowu chwast na dobranoc, ale postanowiłem zmienić coś - wstać rano, działać nie zamulać, w końcu musi się ruszyć, żeby wreszcie plusy przysłoniły mi minusy.

Już mnie nie zobaczysz  bo... teksty

meryx3 dodano: 29 lipca 2014

Już mnie nie zobaczysz, bo pokochałem życie, zdrowie, rozwój i mam dziś w głowie ciągły postęp, a nie postój.

czas zacząć walczyć o siebie  czas... teksty

meryx3 dodano: 25 lipca 2014

czas zacząć walczyć o siebie, czas zacząć iść na przekór, czas na to, żeby w końcu nie stać w miejscu.

Wierzę  że któregoś dnia... teksty

meryx3 dodano: 22 lipca 2014

Wierzę, że któregoś dnia przypomnisz sobie o mnie, zwykłej dziewczynie, którą się zabawiłeś i zatęsknisz za tą chwilą spędzoną razem.
Autor cytatu: eldoo

Co noc leżę w łóżku i myślę o... teksty

meryx3 dodano: 22 lipca 2014

Co noc leżę w łóżku i myślę o rzeczach, które mogłam Ci powiedzieć.
Autor cytatu: eldoo

 Mimo wszystko jeszcze wierzę  że... teksty

meryx3 dodano: 12 lipca 2014

"Mimo wszystko jeszcze wierzę, że kiedyś razem będziemy decydować o naszej przyszłości."

Budzę się rano  nie ma Ciebie obok... teksty

meryx3 dodano: 12 lipca 2014

Budzę się rano, nie ma Ciebie obok mnie, szukam, odbieram telefon mam nadzieję, że zły sen to jest, to jakiś absurd przecież, nie wiem co z Tobą, pewnie Ty sam też nie wiesz, martwisz się o mnie, ja martwię się o Ciebie.

Kłamstwo nie staje się prawdą... teksty

meryx3 dodano: 11 maja 2014

Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego że wierzy w nie więcej osób."

Rób swoje i nie patrz się na innych... teksty

meryx3 dodano: 22 kwietnia 2014

Rób swoje i nie patrz się na innych, pamiętaj dzieciak, żeby być wolny musisz być silny.

eżeli facet naprawdę się zakocha... teksty

meryx3 dodano: 11 kwietnia 2014

eżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą. nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok.każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. będzie ją bronił, nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny.będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zsuwając jej jedno ramiączko. zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu, bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty. pójdzie z nią na zakupy, obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą. taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli i będzie z tobą milczał, zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV