głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 Zostań. Nie mogę obiecać Ci miłości wiecznego szczęścia i przylepionego do ust uśmiechu. Nawet nie wiem czy Cię kocham lecz nie chcę wyobrażać sobie życia bez C

meryx3

meryx3.moblo.pl
Zostań. Nie mogę obiecać Ci miłości wiecznego szczęścia i przylepionego do ust uśmiechu. Nawet nie wiem czy Cię kocham lecz nie chcę wyobrażać sobie życia bez Ciebie.
Zostań. Nie mogę obiecać Ci... teksty

meryx3 dodano: 11 listopada 2014

Zostań. Nie mogę obiecać Ci miłości, wiecznego szczęścia i przylepionego do ust uśmiechu. Nawet nie wiem, czy Cię kocham, lecz nie chcę wyobrażać sobie życia bez Ciebie. Może to tylko wygoda, a może bezsprzecznie potrzebuję poczucia, że jesteś. Muszę wiedzieć, że mam do Ciebie dostęp. Szukam w Tobie zaginionego kawałka szczęścia.

Sprawie  że nawet gdy przyjdzie nam... teksty

meryx3 dodano: 23 października 2014

Sprawie, że nawet gdy przyjdzie nam żyć w piekle, będzie czuł się tam jak w domu.|k.f.y
Autor cytatu: kid.from.yesterday

Klasa  dziewczyno  Trzymaj fason.... teksty

meryx3 dodano: 17 września 2014

Klasa, dziewczyno, Trzymaj fason. Nawet jak niebo wali Ci się na głowę, nawet jak znowu coś poszło nie tak, głowa do góry. To odróżnia Cię od tych miernot, które żebrzą o miłość.

Nie zapomnę  bo choć rany... teksty

meryx3 dodano: 17 września 2014

Nie zapomnę, bo choć rany przestały się jątrzyć to przecież nadal noszę blizny, które przypominają o tym co przeszłam za każdym razem kiedy na nie spojrzę Nie, nie chodzi o to, że Cię nienawidzę, nie zasługujesz na ani jedno z moich uczuć. Jestem po prostu obojętna. Na Ciebie, na to co było i na Twoje gówniane próby przeprosin .

Czego mam żałować? Że... teksty

meryx3 dodano: 17 września 2014

Czego mam żałować? Że odszedłeś? Że posuwasz inne? Że latasz od jednej do drugiej z wywieszonym jęzorem jak niewyżyty szczeniak? Wiesz co różni mnie od Ciebie i Twoich panienek? W moim świecie na takich jak Ty, patrzymy z politowaniem w oczach. Twoje dziewczyny mogą nosić za mną drinki, nic więcej. To się nazywa klasa, kochanie. Możesz tego nie zrozumieć, bo u Ciebie to pojęcie tak samo abstrakcyjne jak fizyka kwantowa

Nigdy nie bój się próbować... teksty

meryx3 dodano: 11 września 2014

Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego. Pamiętaj amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści Titanica

Zdobywaj wytyczone cele. Staraj się... teksty

meryx3 dodano: 11 sierpnia 2014

Zdobywaj wytyczone cele. Staraj się ze wszystkich sił. Bądź najlepszym przyjacielem. Szanuj. Żyj. Twórz. Nie bądź egoistą. Nie odpuszczaj. Walcz. Spójrz w lustro i uwierz, że możesz wszystko. Potrafisz?

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

meryx3 dodano: 11 sierpnia 2014

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć sie sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa, po to, by w końcu nauczyć się ufać, tylko sobie, a czasem dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać

Znowu mi się śniłeś. Mogłam Cię... teksty

meryx3 dodano: 31 lipca 2014

Znowu mi się śniłeś. Mogłam Cię dotknąć, przytulić być z Tobą. Jeden ze snów bardziej realnych, bo między nami wszystko było tak jak zawsze. Kłóciliśmy się, godziliśmy, a najciężej było się rozstać. Strach przed kolejnymi samotnymi wieczorami wcale nie dodawał nam otuchy i modliliśmy się żeby tydzień, miesiąc minął szybciej niż nasze wspólne chwile./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

'Przekonasz się  że trzeba... teksty

meryx3 dodano: 29 lipca 2014

'Przekonasz się, że trzeba puszczać niektóre rzeczy po prostu dlatego, że są ciężkie'' każdy dzień przynosi nowe okazje do rozwoju, a elementem tego rozwoju jest akceptacja istnienia pewnych rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zmienić, kiedy obsesyjnie trzymamy się nich, tracimy siebie, kiedy zaś puszczamy je, robimy w swoim sercu, myślach i ciele miejsce na coś większego, gdy oczyściłam tę przestrzeń w swoim sercu, zaczęło do mnie przychodzić mnóstwo cudownych rzeczy. CEL: pozwól, aby ktoś toksyczny, kogo długo się trzymałaś, odszedł, jeśli trzeba, wyrzuć coś czego się trzymałaś, albo napisz list do kogoś, od kogo chcesz się uwolnić.

znowu chwast na dobranoc  ale... teksty

meryx3 dodano: 29 lipca 2014

znowu chwast na dobranoc, ale postanowiłem zmienić coś - wstać rano, działać nie zamulać, w końcu musi się ruszyć, żeby wreszcie plusy przysłoniły mi minusy.

Już mnie nie zobaczysz  bo... teksty

meryx3 dodano: 29 lipca 2014

Już mnie nie zobaczysz, bo pokochałem życie, zdrowie, rozwój i mam dziś w głowie ciągły postęp, a nie postój.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV