głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Żebyś przeze mnie nie mógł spać i jeść tak jak ja przez Ciebie. Żeby wszystko straciło dla Ciebie pierdolony sens. I nadszedł ten moment którego tak bardzo się

memoirs

memoirs.moblo.pl
Żebyś przeze mnie nie mógł spać i jeść tak jak ja przez Ciebie. Żeby wszystko straciło dla Ciebie pierdolony sens.
Żebyś przeze mnie nie mógł spać... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Żebyś przeze mnie nie mógł spać i jeść, tak jak ja przez Ciebie. Żeby wszystko straciło dla Ciebie pierdolony sens.

I nadszedł ten moment  którego tak... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

I nadszedł ten moment, którego tak bardzo się obawiałam. Zawładnąłeś całkowicie moją duszą. Skąd to wiem? Dziś, kiedy wybierałam sukienkę, zastanawiałam się w której bym się bardziej Tobie podobała...

Ale chcecie być razem bo inaczej to... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Ale chcecie być razem bo inaczej to bez sens, nawet gdy oboje podcinacie sobie krtań wzajemnie, uczucie klęski razem, jest milion razy silniejsze, czekacie kiedy tylko, złapiecie się za swoje ręce, dajecie upust emocją by nie czekać na siebie więcej, nawet gdy życie odbiera wam resztki wiary by marzyć.

I znów nic  zero kontaktu  na... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

I znów nic, zero kontaktu, na zmianę, raz Ty raz ja, na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą.

Więc staraj się ją chronić od... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Więc staraj się ją chronić od wszelkiego zła, bo ta kobieta nie jedno przeszła... zobacz, po tym wszystkim jednak od Ciebie nie odeszła.

Mówicie to samo  w tym samym czasie.... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Mówicie to samo, w tym samym czasie. Bez problemu rozumiecie swoje spojrzenia. Wspieracie się duchowo, nawet na odległość. Zawsze czujecie tą drugą blisko. Macie w zanadrzu niekończącą się listę tematów do rozmów. Cisza nie jest niezręczna. Znacie wszystkie swoje tajemnice. To jest przyjaźń, lecz z czasem powstało coś więcej.

Bo wiesz? Obok szpilek mam trampki i... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Bo wiesz? Obok szpilek mam trampki i adidasy, obok sukienek-dresy i szerokie bluzy, nie używam prostownicy, obok pierścionków paczkę fajek. W mp4 mam piosenki o miłości, rap i hip-hop. Przy kumplach często klnę, przy Tobie prawie nigdy. Czasem piję wódkę, czasem colę. Ale jedno jest u mnie niezmienne - miłość do Ciebie.

Nie lubię jak odchodzisz  jak się... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Nie lubię jak odchodzisz, jak się nie odzywasz, nie lubię samotności, braku twojego uśmiechu, zimnej kawy, braku kropek w zdaniach, obietnic których nie dotrzymujesz, zdrady, kłamstwa, gdy cię nie ma, gdy zapominasz, pustych wieczorów, chemii, szczurów, odkurzania, stresu, bezradności, niepewności, niedopowiedzeń, tajemnic, zapominania, zapachu kapusty, Twojej wylewności emocjonalnej, tęsknoty, rozczarowania, łez, głupich filmów, anime, poniedziałków, gdy nie patrzysz, gdy się nie troszczysz, gdy wolisz inne. Nie lubię Ciebie - po prostu mi zależy

Nie ubieram szalika  gdy wychodzę  a... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Nie ubieram szalika, gdy wychodzę, a na zewnątrz mróz. Piję piwo prosto z lodówki, zimną colę i jem lody na dworze. Krzyczę i śpiewam z całych sił. Byleby tylko stracić głos i już nie móc mówić, jak bardzo za Tobą tęsknię.

Nie jestem taką grzeczną... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myślisz i muszę się teraz przyznać, że uwielbiałam gdy trzymałeś dłoń na moim tyłku lub biodrze i mocno do siebie tuliłeś przy tym czule całując.

Poza tym jedzenie lodów z sosem... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Poza tym jedzenie lodów z sosem czekoladowym w łóżku hotelu Plaza i planowanie zemsty na swoim już wkrótce byłym chłopaku, frajerze i dupku w jednej osobie, było lepsze od seksu. O niebo lepsze.

Błąd popełniłeś trudno  czasu... teksty

memoirs dodano: 6 grudnia 2010

Błąd popełniłeś trudno, czasu nie odwrócisz. Spróbujesz to w sobie zdusić czy o szczerość się pokusisz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV