głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Weź moją dłoń uwierz mi odrzuć swój strach. Chodź ze mną gdzieś nawet na drugą stronę lustra. Bo jeśli naprawdę chcesz być sam to ja kochanie nie będę się już s

memoirs

memoirs.moblo.pl
Weź moją dłoń uwierz mi odrzuć swój strach. Chodź ze mną gdzieś nawet na drugą stronę lustra.
Weź moją dłoń  uwierz mi odrzuć... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Weź moją dłoń, uwierz mi odrzuć swój strach. Chodź ze mną gdzieś, nawet na drugą stronę lustra.

Bo jeśli naprawdę chcesz być sam... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Bo jeśli naprawdę chcesz być sam, to ja kochanie nie będę się już starać. Trudno jest mi Ciebie kochać i nienawidzić. Z Tobą wszystko jest tak skomplikowane.

Chcę żebyś unosiła się w... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Chcę żebyś unosiła się w powietrzu, żebyś śpiewała w uniesieniu... Bądź bezgranicznie szczęśliwa, a przynajmniej nie odtrącaj od siebie szczęścia. Wiem, że te słowa wydają Ci się przesłodzone, ale miłość to namiętność, opętanie, to ktoś, bez kogo nie możesz żyć, uwierz mi: rzuć się na oślep, znajdź kogoś, kogo pokochasz do szaleństwa i kto pokocha Ciebie w ten sam sposób. Jak go znajdziesz? Cóż zapomnij o zdrowym rozsądku i posłuchaj swojego serca. Ja nie słyszę Twojego serca. Bo prawda skarbie, jest taka, że życie jest bez sensu, o ile tego zabraknie. Podróż, podczas której nie zakochujemy się bez opamiętania, jest równoznaczna z wegetacją. Ale musisz próbować, bo jeśli nie próbowałaś, to jakbyś nigdy nie żyła naprawdę.

Przez następne miesiące wydawało... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście, jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

Mieliśmy iść na imprezę do... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Mieliśmy iść na imprezę do Twojego kumpla. Ubrałam tą dziwną sukienkę, która zawsze Ci się podobała, była tak strasznie niewygodna. Włożyłam szpilki i już mieliśmy wychodzić, gdy stanąłeś w drzwiach w swoim ulubionym dresie i fullcapie. Wiedziałam już o co Ci chodzi, chwilę potem stałam obok Ciebie w adidasach i Twoim podkoszulku. 'Nie będziemy udawać kogoś kim nie jesteśmy, idziemy na koncert' - powiedziałeś. Ja tylko się uśmiechnęłam i powiedziałam: 'kocham Cię za to, że zawsze jesteś sobą'.

Bo marzenia się nie spełniają  sny... teksty

memoirs dodano: 10 grudnia 2010

Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

Tu nie chodzi o to  że ja go jakoś... teksty

memoirs dodano: 10 grudnia 2010

Tu nie chodzi o to, że ja go jakoś specjalnie wyczekuję i że go kocham nad życie. Myślę, że taka miłość bez wad nie istnieje. Taka miłość - nawet nieodwzajemniona, - że kochamy kogoś totalnie bezgranicznie. Zawsze mamy minuty słabości i krzyczymy łgarstwa wniebogłosy. W tym wszystkim chodzi o to, że gdy na Ciebie patrzę to trzęsą mi się ręce i jestem bezgranicznie szczęśliwa. Gdy siedzisz w moim fotelu i wiem, że niedługo wyjdziesz to tęsknię już na zapas. Niedawno nauczyłam się, że nie potrzebuję już cofać czasu tylko pragnę Cię tu i teraz. I gdy rozmawiam nagle wyrywa mi się jak mocno Cię potrzebuję, by za chwilę wrzeszczeć, że masz mnie w dupie i że to tylko przyjaźń. Ale nawet jeśli to nie jest jakaś zajebiście wielka miłość to chciałabym Cię mieć przy sobie i mówić Ci co jadłam na śniadanie i o czym śniłam i śmiać się z Twoich nawyków i drapać Cię po dłoniach i przepychać w parku. Nawet jeśli to nie jest bezgraniczna miłość.

Przeszłość oznacza tylko kim... teksty

memoirs dodano: 10 grudnia 2010

Przeszłość oznacza tylko kim byłam kiedyś, a nie kim jestem teraz.

A co jeśli się zapomnę? Co jeśli... teksty

memoirs dodano: 10 grudnia 2010

A co jeśli się zapomnę? Co jeśli pod wpływem impulsu znów złączą się nasze usta nadając życiu sens?

Dziwnie mi było słuchać Twoich... teksty

memoirs dodano: 10 grudnia 2010

Dziwnie mi było słuchać Twoich narzekań na temat tego, że ludzie tak ohydnie Cię rozczarowali, bo w stosunku do mnie robiłeś to regularnie.

Chciałabym powrócić do czasów gdy... teksty

memoirs dodano: 10 grudnia 2010

Chciałabym powrócić do czasów gdy moim jedynym makijażem był owocowy błyszczyk, uśmiech był szczery i wierzyłam, ze miłość istnieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV