głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Chciała zrezygnować z miłości. Zapomnieć o niej. Nigdy więcej jej nie doświadczać. Cholernie tego pragnęła. Jednak pomimo tych nieprzespanych nocy złamanego ser

memoirs

memoirs.moblo.pl
Chciała zrezygnować z miłości. Zapomnieć o niej. Nigdy więcej jej nie doświadczać. Cholernie tego pragnęła. Jednak pomimo tych nieprzespanych nocy złamanego serca i he
Chciała zrezygnować z miłości.... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Chciała zrezygnować z miłości. Zapomnieć o niej. Nigdy więcej jej nie doświadczać. Cholernie tego pragnęła. Jednak pomimo tych nieprzespanych nocy, złamanego serca i hektolitrów wylanych łez - miłość jest piękna. Chwile spędzone z osobą którą kochamy są wielkim i niepowtarzalnym skarbem. Wspomnienia są magią. Doświadczamy czegoś, czego nie da się zapomnieć. Widzimy wady całego zakochania, lecz mamy nadzieję przeżyć to wszystko jeszcze raz. Nie potrafimy zrezygnować.

Są piosenki  które porywają do... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Są piosenki, które porywają do tańca, są piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać. Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Umawiała się z innymi mężczyznami... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Umawiała się z innymi mężczyznami, pozwalała się obsypywać komplementami, drobnymi upominkami, niekiedy nawet godziła się na złapanie za rękę czy drobny pocałunek. Uśmiechała się przy tym serdecznie. Oczyma duszy jednak w każdym kolejnym partnerze doszukiwała się jakiegokolwiek podobieństwa z Tobą.

Przyglądam Ci się  analizując... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Przyglądam Ci się, analizując każdy fragment Twojego ciała. Chcę zapamiętać jak najwięcej szczegółów, a mimo to wiem, że będę tego żałować. Podczas bezsennych nocy przypomnę sobie Twoje włosy, uśmiech, sposób poruszania się. Będę widzieć przed oczyma wszystkie te sytuacje, które nigdy się nie wydarzą. To w przyszłości sprawi, że zacznę kojarzyć Cię jedynie z bólem i nocami bez minuty snu.

Gdybyś teraz stanął przede mną... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Gdybyś teraz stanął przede mną, miałabym ogromny dylemat: dać Ci w ryj, czy pocałować?

 część 2.  Ba! Nawet pomyślałam... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

(część 2.) Ba! Nawet pomyślałam sobie, że jeżeli masz być szczęśliwy z inną to widocznie tak będzie lepiej. Nie wyszło Ci z nią. Wróciłeś. Ja wybaczyłam, ponownie zaufałam. Potem jedna głupia kłótnia, jedna prawda wykrzyczana w oczy i nagle przestałeś mnie kochać. Dzieciaku rozchwiany emocjonalnie kiedy w końcu dojrzejesz? I wiesz ja nie poddam się, będę dbać o siebie więcej niż zwykle, będę wredną suką rozkochującą w sobie facetów i odchodzącą bez słowa. A kiedy ty zrozumiesz, że mnie kochasz wtedy to ja zadam Ci ból, jaki ty mi zadałeś. Powiem ''Żegnaj Kochanie" i już mnie więcej nie zobaczysz. Przyrzekam.

 część 1.  Poświęciłam dla... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

(część 1.) Poświęciłam dla Ciebie wszystko, dosłownie wszystko. Dla Ciebie olałam szkołę, straciłam zaufanie rodziców, zostawiłam przyjaciół. Postawiłam Cię na podium, na 1 miejscu w moim sercu. Znałam Cię tylko 3 dni, a od razu wiedziałam, że jesteś tym jedynym, tym na całe życie. Nasze drogi się złączyły. Karmiłeś mnie cudownymi słówkami, przy Tobie czułam się jak w niebie. Było nam razem cudnie. Potem coś się zaczęło wypalać, coś zaczęło uparcie gasnąć. Stwierdziłeś, że nie wiesz czy mnie kochasz. Że musisz sprawdzić to z inną. Choć coś rozrywało mi duszę i serce pozwoliłam Ci odejść.

A nawet jeśli tak jest  jeśli już... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

A nawet jeśli tak jest, jeśli już go straciłam, zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest, jaki jest, i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem. - Paulo Coelho ''11 minut'

Ile razy oferowaliśmy naszą... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Ile razy oferowaliśmy naszą miłość komuś, kto na to nie zasługuje. Ile razy spotykaliśmy się z obojętnością i odrzuceniem, ale warto szukać i nigdy nie rezygnować z miłości, która sprawia, że żyjemy.

Dlaczego jednych się kocha mimo... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Dlaczego jednych się kocha mimo wszystko, a inni nawet najlepszymi uczynkami nie mogą sobie zasłużyć na miłość? Co naprawdę przemawia do ludzkich serc? Czy uczucia w ogóle mają coś wspólnego ze zdrowym rozsądkiem?

podpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teksty memoirs dodał komentarz: podpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do wpisu 14 grudnia 2010
Mogłabym sprawić żebyś raz... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Mogłabym sprawić żebyś raz wracał, a raz uciekał z mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV