głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Minie długi czas zanim zdam sobie sprawę z tego że już nie będę rozmawiać z Tobą że minęło już dużo czasu że Tobie już się pewnie ułożyło że Ty nie myślisz o mn

memoirs

memoirs.moblo.pl
Minie długi czas zanim zdam sobie sprawę z tego że już nie będę rozmawiać z Tobą że minęło już dużo czasu że Tobie już się pewnie ułożyło że Ty nie myślisz o mnie
Minie długi czas zanim zdam sobie... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Minie długi czas zanim zdam sobie sprawę z tego, że już nie będę rozmawiać z Tobą, że minęło już dużo czasu, że Tobie już się pewnie ułożyło, że Ty nie myślisz o mnie, że żyjesz swoim życiem i już dawno jesteś dalej niż ja... choć przez chwile... pamiętam, że szedłeś koło mnie a teraz jesteś już tak daleko, że nie obejmuje Cie mój wzrok. Taak... jeszcze trochę czasu... Teraz będę żyła z dnia na dzień aby szybciej mijały dni i żeby po raz któryś zaczęła odnawiać się we mnie nadzieja.., że świat nie kończy się na jednej nieszczęśliwej miłości, na czyiś słowach, gestach. A teraz... będę musiała przypomnieć sobie życie sprzed paru miesięcy, przypomnieć sobie, że kocham zachody słońca i nie myśleć o tym co teraz robisz. Po prostu żyć...

Kiedy mówię 'nie' to znaczy 'tak.... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Kiedy mówię 'nie' to znaczy 'tak. Kiedy mówię 'wyjdź' to znaczy 'przyjdź'. Kiedy mówię 'milcz' to znaczy 'powiedz, że mnie kochasz'. Kiedy mówię 'zostaw' to znaczy 'przytul'

Mała  otrzep się z kurzu tamtych... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Mała, otrzep się z kurzu tamtych wspomnień przeszłość nigdy nie wraca.

Wyrwij me serce i wyrzuć  spal... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Wyrwij me serce i wyrzuć, spal, potnij, nakłuj, zjedz! Cokolwiek. Już go nie potrzebuje...

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje. Wiesz o kim mówię, kochanie? - Mówisz o mnie.

Chciała zrezygnować z miłości.... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Chciała zrezygnować z miłości. Zapomnieć o niej. Nigdy więcej jej nie doświadczać. Cholernie tego pragnęła. Jednak pomimo tych nieprzespanych nocy, złamanego serca i hektolitrów wylanych łez - miłość jest piękna. Chwile spędzone z osobą którą kochamy są wielkim i niepowtarzalnym skarbem. Wspomnienia są magią. Doświadczamy czegoś, czego nie da się zapomnieć. Widzimy wady całego zakochania, lecz mamy nadzieję przeżyć to wszystko jeszcze raz. Nie potrafimy zrezygnować.

Są piosenki  które porywają do... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Są piosenki, które porywają do tańca, są piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać. Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Umawiała się z innymi mężczyznami... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Umawiała się z innymi mężczyznami, pozwalała się obsypywać komplementami, drobnymi upominkami, niekiedy nawet godziła się na złapanie za rękę czy drobny pocałunek. Uśmiechała się przy tym serdecznie. Oczyma duszy jednak w każdym kolejnym partnerze doszukiwała się jakiegokolwiek podobieństwa z Tobą.

Przyglądam Ci się  analizując... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Przyglądam Ci się, analizując każdy fragment Twojego ciała. Chcę zapamiętać jak najwięcej szczegółów, a mimo to wiem, że będę tego żałować. Podczas bezsennych nocy przypomnę sobie Twoje włosy, uśmiech, sposób poruszania się. Będę widzieć przed oczyma wszystkie te sytuacje, które nigdy się nie wydarzą. To w przyszłości sprawi, że zacznę kojarzyć Cię jedynie z bólem i nocami bez minuty snu.

Gdybyś teraz stanął przede mną... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Gdybyś teraz stanął przede mną, miałabym ogromny dylemat: dać Ci w ryj, czy pocałować?

 część 2.  Ba! Nawet pomyślałam... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

(część 2.) Ba! Nawet pomyślałam sobie, że jeżeli masz być szczęśliwy z inną to widocznie tak będzie lepiej. Nie wyszło Ci z nią. Wróciłeś. Ja wybaczyłam, ponownie zaufałam. Potem jedna głupia kłótnia, jedna prawda wykrzyczana w oczy i nagle przestałeś mnie kochać. Dzieciaku rozchwiany emocjonalnie kiedy w końcu dojrzejesz? I wiesz ja nie poddam się, będę dbać o siebie więcej niż zwykle, będę wredną suką rozkochującą w sobie facetów i odchodzącą bez słowa. A kiedy ty zrozumiesz, że mnie kochasz wtedy to ja zadam Ci ból, jaki ty mi zadałeś. Powiem ''Żegnaj Kochanie" i już mnie więcej nie zobaczysz. Przyrzekam.

 część 1.  Poświęciłam dla... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

(część 1.) Poświęciłam dla Ciebie wszystko, dosłownie wszystko. Dla Ciebie olałam szkołę, straciłam zaufanie rodziców, zostawiłam przyjaciół. Postawiłam Cię na podium, na 1 miejscu w moim sercu. Znałam Cię tylko 3 dni, a od razu wiedziałam, że jesteś tym jedynym, tym na całe życie. Nasze drogi się złączyły. Karmiłeś mnie cudownymi słówkami, przy Tobie czułam się jak w niebie. Było nam razem cudnie. Potem coś się zaczęło wypalać, coś zaczęło uparcie gasnąć. Stwierdziłeś, że nie wiesz czy mnie kochasz. Że musisz sprawdzić to z inną. Choć coś rozrywało mi duszę i serce pozwoliłam Ci odejść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV