głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Uczyłam się kłamać od małego ale nigdy nie doszłam do takiej perfekcji jak Ty... Wydawało mi się że życie bez Ciebie nie będzie trudne. Próbowałam wejść w coś n

memoirs

memoirs.moblo.pl
Uczyłam się kłamać od małego ale nigdy nie doszłam do takiej perfekcji jak Ty...
Uczyłam się kłamać od małego... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Uczyłam się kłamać od małego, ale nigdy nie doszłam do takiej perfekcji jak Ty...

Wydawało mi się  że życie bez... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Wydawało mi się, że życie bez Ciebie nie będzie trudne. Próbowałam wejść w coś nowego, nauczyć się kochać kogoś innego, ale w 99 % przypadków całując się z innym wyobrażałam sobie Twoją osobę nachylającą się nade mną i dostarczającą mi czułości. Jeśli ma być tak dalej to błagam byś wrócił, przecież sobie nie poradzę.

To były dobre dni. Nie były... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

To były dobre dni. Nie były szczęśliwe, ale dawały nadzieję.

Szczęśliwe zakończenie to... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Szczęśliwe zakończenie to pewność, że mimo wszystkich nieodebranych telefonów, złamanych serc, błędnie zinterpretowanych znaków, cierpienia i wstydu, nie straciło się nadziei.

Nie chcę pozwolić sobie na więcej... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Nie chcę pozwolić sobie na więcej niż zauroczenie, wmawiając sobie że to nie moja bajka...

Ty się serce ogarnij  a Ty rozum... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Ty się serce ogarnij, a Ty rozum pilnuj serca... ;))

Było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. Podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. Brakowało mi Ciebie. Rodzice zawsze wszystko nam komplikowali. Wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam oczy. Po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech. Otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś laskę u Twojego boku. O dziwo nie wpadłam w histerie. Wystukałam jedynie wiadomość "nie wspominałeś, że rodzice dali Ci jakąś sukę pod opiekę." Po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła i Twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie. Wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu. Dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci. Dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku. Odwróciłam się, lecz Ciebie nie było. Właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze "nie może". Przejrzyj na oczy!

Nigdy nie będę taką laleczką jak... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Nigdy nie będę taką laleczką jak ty skarbie, nie będę kozaczyć przez gg. Chcesz to chodź się bić, chyba, że boisz się o paznokcie!

To ten typ czekania  kiedy wiesz  że... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

To ten typ czekania, kiedy wiesz, że się nie doczekasz...

Lepiej kogoś stracić? Czy nie mieć... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Lepiej kogoś stracić? Czy nie mieć kogo tracić?

Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? Że czytałaś sms-y zachowane z przed paru miesięcy, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? No właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi, że rozumiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV