głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Zwalmy wszystko na alkohol. Ja byłam pijana Ty byłeś pijany. Nie było uczucia. Stoję obok Ciebie. Od Twoich ust dzieli mnie kilkanaście centymetrów staje na pal

memoirs

memoirs.moblo.pl
Zwalmy wszystko na alkohol. Ja byłam pijana Ty byłeś pijany. Nie było uczucia.
Zwalmy wszystko na alkohol. Ja byłam... teksty

memoirs dodano: 17 lipca 2011

Zwalmy wszystko na alkohol. Ja byłam pijana, Ty byłeś pijany. Nie było uczucia.

Stoję obok Ciebie. Od Twoich ust... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2011

Stoję obok Ciebie. Od Twoich ust dzieli mnie kilkanaście centymetrów, staje na palcach, mam Cię na wyciągnięcie języka. Dotykam Twoich ust, słyszę jak przyśpiesza Ci serce, i czuję że do szczęścia nie potrzeba mi już nic.

Nadal się tak uśmiecham  mimo... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2011

Nadal się tak uśmiecham, mimo wszystko. Mimo, że mieszkasz na innym kontynencie, mimo, że mnie nie kochasz, że nie pytasz co u mnie, że w ogóle o nic nie pytasz. Uśmiecham się, uśmiechem, który odnalazłam w sobie gdy Cię poznałam. Ludzie widzą go u mnie na twarzy wtedy, gdy ktoś wspomni Twoje imię, nawet jeśli nie chodzi o Ciebie, gdy jestem w miejscu naszych dawnych spotkań, gdy moja mama czasem o Tobie wspomina, gdy wypadnie mi z portfela Twoje zdjęcie, gdy ubieram moje czarne szpilki, gdy jadę autobusem, gdy pale papierosy, gdy maluje rzęsy, gdy wychodzę na dach najwyższego bloku, gdy piję ze znajomymi, żeby zapomnieć, gdy jestem na tyle pijana, że trzymam kogoś za rękę i nie chce puścić, gdy przejeżdżam przez Twoją miejscowość i patrze na Twój dom, gdy zakładam czarną bieliznę, gdy siedzę na poddaszu i mocno przyciskam kolana do siebie gdy patrzę na sukienkę, w której wiązałeś mi kokardę i gdy znowu rozpisuje się bez sensu, niszcząc to co chce przekazać najbardziej.

Nie obwiniaj świata. To Ty... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2011

Nie obwiniaj świata. To Ty spieprzyłeś sprawę.

Dobrze wiem  że czasem bardzo trudno... teksty

memoirs dodano: 14 lipca 2011

Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać, ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach. Mam ją tylko dla Ciebie, całe serce dla Ciebie, mam wszystko dla Ciebie - jak wiele? Może nawet nie wiesz.

Bo nie obchodzą mnie te wszystkie... teksty

memoirs dodano: 12 lipca 2011

Bo nie obchodzą mnie te wszystkie dni, kiedy jest źle. Gdy chcę uciekać albo kiedy to Ty chcesz uciekać. Ja wiem i Ty to wiesz, że będziemy na siebie czekać. To coś o przeznaczeniach, których się nie rozłączy. Kiedyś będą o nas pisali książki.

Właściwie  to dobre słowo. Taka... teksty

memoirs dodano: 12 lipca 2011

Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co Ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie Twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do Ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da Ci do zrozumienia, że nie dzwoń Ty również. Właściwie mam czas - i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie. Jakby to słowo miał swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty. Właściwie - to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko.

Pokochał mnie za oczy  nie za efekt... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Pokochał mnie za oczy, nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary. Pokochał mnie za włosy, te poranne niesforne kosmyki, nie rezultat długiej walki z suszarką, prostownicą i lakierem do włosów. Pokochał mnie za wredne docinki, a nie za wszystkie teksty przygotowane w celu jak najlepszego zaprezentowania się. Pokochał mnie taką jaka jestem, dlatego wiem, że już na zawsze. / Kocham Cię słoneczko! ;********

Czasem tęsknimy za osobami które w... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Czasem tęsknimy za osobami które w gruncie rzeczy nie zasługują na to... W naszym umyśle istnieje tylko ich wyidealizowany obraz, zapominamy o tym jak było naprawdę myśląc tylko o tym co było kiedyś piękne, a za czym tęsknimy, za tym co już nie wróci...

Miłość jest wtedy  gdy on ledwie... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Miłość jest wtedy, gdy on ledwie wyszedł, a Ty już chcesz do niego dzwonić i wtedy gdy, na dworze burza, a on mokry punktualnie przychodzi... I gdy wyjeżdża gdzieś na trzy dni, a Ty za nim tak strasznie tęsknisz. Miłość jest wtedy, gdy on Cię całuje, ale to Ty proponujesz mu więcej... I wtedy, gdy on jest smutny, zgaszony to Tobie też pęka serce... I gdy on chce po prostu pomilczeć to Ty też się wtedy wyciszasz... A gdy on tylko spojrzy na Ciebie, Ty wszystko mu z oczu wyczytasz... Miłość jest wtedy, gdy on wyczuwa czy masz dziś nastrój na śmiech... I wtedy, gdy patrząc na innych facetów uważasz, że czynisz grzech... I gdy on wciąż ma ten błysk w oku chociaż ostatnio sporo przytyłaś... A gdy trochę podetniesz włosy on widzi, że coś zmieniłaś... Miłość jest wtedy, gdy pijecie szampana choć zajął gdzieś siódme miejsce... I wtedy, gdy on dawno zasnął, a Ty nadal na Niego patrzysz... / Kocham Cię. ;*

Nie należy zanadto się zbliżać.... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Nie należy zanadto się zbliżać. Zawierać przyjaźni. Trzeba wytyczyć granice, oddzielające Cię od reszty świata. Ludzie potrafią paskudnie nabałaganić. Granice są najważniejsze. Rysujemy linie na piasku i modlimy się żeby nikt ich nie przekroczył.

Gdy kogoś kochamy  nie zważamy na... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Gdy kogoś kochamy, nie zważamy na jego kłamstwa, zawody i zawalone obietnice. Jesteśmy w stanie wybaczyć, bo przecież miłość przetrwa wszystko, nawet te wszystkie dziwki w niebieskich sukienkach i te hektolitry wódki przelane przez jej i jego krew. Gdy kogoś kochamy potrafimy być z nim szczęśliwi i nie potrzebni są nam inni, a alkohol nie przesłania nam oczu. Pięści nie są podstawą w sprzeczkach, tylko wspólna rozmowa... Czy nie tak powinna wyglądać miłość, chociażby w małym procencie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV