głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nie bój się nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętność. Poznasz definicję słowa szczęście i uwierzysz w uzależnienie od drugiej osoby. Zobaczysz że jedn

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nie bój się nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętność. Poznasz definicję słowa szczęście i uwierzysz w uzależnienie od drugiej osoby. Zobaczysz że jedno spojrz
Nie bój się  nauczę Cię... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie bój się, nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętność. Poznasz definicję słowa szczęście i uwierzysz w uzależnienie od drugiej osoby. Zobaczysz, że jedno spojrzenie może znaczyć więcej niż wypowiedziane słowa. Zasmakujesz zazdrości i zapoznasz się z wiernością. Lojalność stanie się dla Ciebie najważniejsza, a moje imię... będzie dla Ciebie wszystkim.

Nie szukałam cię  ale znalazłam.... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie szukałam cię, ale znalazłam. Nie byłam gotowa, ale i tak mnie zdobyłeś. Nie patrzyłam, ale musiałam. A teraz nie potrafię odwrócić wzroku.

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna wymówka , ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałeś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak cenię. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

Wielu podkłada nogę. Na podanie... teksty

memoirs dodano: 30 czerwca 2011

Wielu podkłada nogę. Na podanie ręki nie licz, ale jakby nie było wszyscy jesteśmy spokrewnieni, bo lubimy ranić, mamy w sercach zawiść.

Gdybyś nie pisał do mnie sms ów... teksty

memoirs dodano: 28 czerwca 2011

Gdybyś nie pisał do mnie sms-ów, telefon byłby zbędny. Gdybyś nie przytulał, bezpieczeństwo byłoby zbędne. Gdybyś nie całował, usta byłyby zbędne. Gdybyś mnie nie kochał, byłabym zbędna./ Kocham Cię. ;*******

Chciałabym  żebyś go straciła.... teksty

memoirs dodano: 27 czerwca 2011

Chciałabym, żebyś go straciła. Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie - jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu. Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a Ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? A środki przeciwbólowe nie uśmierzają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma Cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.

Każdy z nas jest mordercą. Każdy z... teksty

memoirs dodano: 22 czerwca 2011

Każdy z nas jest mordercą. Każdy z nas albo zabił jakieś uczucie w innych, albo zabił coś w samym sobie.

Bywało że wołałam go Twoim... teksty

memoirs dodano: 21 czerwca 2011

Bywało że wołałam go Twoim imieniem...

I nawet gdybym odeszła  nikt nie... teksty

memoirs dodano: 15 czerwca 2011

I nawet gdybym odeszła, nikt nie kiwnął by palcem żeby mnie zatrzymać. Nikt nie skłoniłby się, aby krzyknąć za mną 'zostań' !

' Płyną  płyną  płyną nad... teksty

memoirs dodano: 9 czerwca 2011

' Płyną, płyną, płyną nad ciszą. Pewnie siebie już nie usłyszą, on ją woła, ona nie słyszy, sen bezsenny, sen ją kołysze. On latawcem białym na niebie, ona płynie dokoła siebie. Płoną chmury w pijanej bieli, rozpłynęli się, rozpłynęli się. '

Nie wystarczy pokochać  trzeba... teksty

memoirs dodano: 9 czerwca 2011

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

Podczas  gdy obrabiasz mi tyłek nie... teksty

memoirs dodano: 9 czerwca 2011

Podczas, gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV