głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Uwierz w anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne... uwierz w diabła choćby na jego rogach spoczywa płonąca aureola... uwierz w ślepa miłość i równie ślepa nie

memoirs

memoirs.moblo.pl
Uwierz w anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne... uwierz w diabła choćby na jego rogach spoczywa płonąca aureola... uwierz w ślepa miłość i równie ślepa nienawiść...
Uwierz w anioły nawet jeśli ich... teksty

memoirs dodano: 22 sierpnia 2011

Uwierz w anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne... uwierz w diabła choćby na jego rogach spoczywa płonąca aureola... uwierz w ślepa miłość i równie ślepa nienawiść... uwierz w słowa z których szydzi wiatr... uwierz w strach... uwierz oczom i spragnionym dłoniom... obrazom pełnych barw i zaklętego milczenia... uwierz w dotyk i głos... uwierz w muzykę i cisze... któregoś dnia uwierzysz we mnie.

Zanim zostałeś poczęty... teksty

memoirs dodano: 17 sierpnia 2011

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie, zanim się urodziłeś - kochałam Cię, nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Dziękuję ustom za to  że wytrwały... teksty

memoirs dodano: 10 sierpnia 2011

Dziękuję ustom za to, że wytrwały przeolbrzymie krzyki. Dziękuję oczom, za to, że nigdy się nie poddawały i mimo wszystko wylewały hektolitry łez. Dziękuję dłoniom za to, że nigdy nie lękały się poznać czegoś nowego. Dziękuję nogom za to, że poprowadziły mnie tam gdzie jestem. Dziękuję uszom, za to, że pozwoliły usłyszeć mi piękne słowa, które zapamiętam na całe życie. Dziękuję nosowi za to, że pozwolił mi poczuć jego zapach. Dziękuję sercu, że pozwoliło mi go pokochać. Dziękuję życiu, że dało mi jego.

Nigdy nie uroniłeś prawdziwej łzy... teksty

memoirs dodano: 4 sierpnia 2011

Nigdy nie uroniłeś prawdziwej łzy, takiej w której byłby tylko smutek lub samo szczęście. Już nie serce na Twej dłoni, już nie dusza na ramieniu. Nasza miłość zrodzona na krzyżu została. Nie boję się Twojego chłodnego serca. Przerażeniem napawa mnie myśl, że nie będę w stanie go ogrzać. Słowo "pachnie", pachniało. Słowo "ból", bolało. Łzy były przepełnione łzami. I tylko słowo "miłość" nie kochało. A w oczy znów patrzysz mi tak samo, jak tego ranka, gdy pozwoliłeś się kochać.

Kocham Cię słoneczko!... teksty

memoirs dodano: 28 lipca 2011

Kocham Cię słoneczko! ;********* MÓJ MĄŻ! < 333 ;*****

To już jutro... 23 lipca 2011... teksty

memoirs dodano: 22 lipca 2011

To już jutro... 23 lipca 2011, godzina 15.00. Nasz ślub słoneczko. ;)) Kocham Cię. ;*****

Umiałam sprawić   że się... teksty

memoirs dodano: 17 lipca 2011

Umiałam sprawić, że się poznaliśmy. Umiałam sprawić, że uśmiechałeś się dzięki mnie. Umiałam sprawić, że niektóre sytuacje kojarzyły Ci się tylko ze mną. Umiałam sprawić, że w pewien sposób byłam dla Ciebie wyjątkowa. Umiałam sprawić, że mi zaufałeś. Umiałam sprawić, że prosiłeś mnie o radę - Ty, człowiek, który rzadko komu się zwierza. Umiałam sprawić, że staliśmy się sobie bliscy.

Kochamy to  czego nie możemy mieć... teksty

memoirs dodano: 17 lipca 2011

Kochamy to, czego nie możemy mieć, czego nie możemy dotykać, do czego nie możemy się uśmiechać, mówić. Kochamy nieosiągalne. Kiedy staje się dostępne - to, do czego tak biło nasze serducho, a ciało lgnęło, nagle wymyka się spod wszelkich prawidłowości. Dlatego tak chcemy tych skurwieli. Bo tylko oni nigdy nie dają nam świadomości, że już są i będą dalej. Nie pozwalają naszemu sercu bić wolniej.

Zwalmy wszystko na alkohol. Ja byłam... teksty

memoirs dodano: 17 lipca 2011

Zwalmy wszystko na alkohol. Ja byłam pijana, Ty byłeś pijany. Nie było uczucia.

Stoję obok Ciebie. Od Twoich ust... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2011

Stoję obok Ciebie. Od Twoich ust dzieli mnie kilkanaście centymetrów, staje na palcach, mam Cię na wyciągnięcie języka. Dotykam Twoich ust, słyszę jak przyśpiesza Ci serce, i czuję że do szczęścia nie potrzeba mi już nic.

Nadal się tak uśmiecham  mimo... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2011

Nadal się tak uśmiecham, mimo wszystko. Mimo, że mieszkasz na innym kontynencie, mimo, że mnie nie kochasz, że nie pytasz co u mnie, że w ogóle o nic nie pytasz. Uśmiecham się, uśmiechem, który odnalazłam w sobie gdy Cię poznałam. Ludzie widzą go u mnie na twarzy wtedy, gdy ktoś wspomni Twoje imię, nawet jeśli nie chodzi o Ciebie, gdy jestem w miejscu naszych dawnych spotkań, gdy moja mama czasem o Tobie wspomina, gdy wypadnie mi z portfela Twoje zdjęcie, gdy ubieram moje czarne szpilki, gdy jadę autobusem, gdy pale papierosy, gdy maluje rzęsy, gdy wychodzę na dach najwyższego bloku, gdy piję ze znajomymi, żeby zapomnieć, gdy jestem na tyle pijana, że trzymam kogoś za rękę i nie chce puścić, gdy przejeżdżam przez Twoją miejscowość i patrze na Twój dom, gdy zakładam czarną bieliznę, gdy siedzę na poddaszu i mocno przyciskam kolana do siebie gdy patrzę na sukienkę, w której wiązałeś mi kokardę i gdy znowu rozpisuje się bez sensu, niszcząc to co chce przekazać najbardziej.

Nie obwiniaj świata. To Ty... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2011

Nie obwiniaj świata. To Ty spieprzyłeś sprawę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV