głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs http: www.youtube.com watch?v=Czujclci6uA On znów ją ranił. A ona znów była rozdarta. Daj mu w twarz! krzyczał rozum. Przeproś że żyjesz. szeptało serce. Dzwone

memoirs

memoirs.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=Czujclci6uA
http:  www.youtube.com... teksty

memoirs dodano: 1 kwietnia 2011

On znów ją ranił. A ona znów... teksty

memoirs dodano: 1 kwietnia 2011

On znów ją ranił. A ona znów była rozdarta. - Daj mu w twarz! - krzyczał rozum. - Przeproś, że żyjesz. - szeptało serce.

  Dzwonek jest dla nauczyciela!.   To... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

- Dzwonek jest dla nauczyciela!. - To sobie go kurwa weź do domu! ;d

Witam w czasach  gdzie lody są... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Witam w czasach, gdzie lody są robione częściej przez ludzi niż maszyny!

Chowam stopy pod kołdrę  na wypadek... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Chowam stopy pod kołdrę, na wypadek gdyby istniały potwory. ;D

Zgubiłeś długopis = brak... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek = brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak pracy = brak pieniędzy. Brak pieniędzy = brak jedzenia. Brak jedzenia = robisz się kościsty. Robisz się kościsty = robisz się brzydki. Brzydki = brak miłości. Brak miłości = brak małżeństwa. Brak małżeństwa = brak dzieci. Brak dzieci = samotność. Samotność = depresja. Depresja = choroba. Choroba = śmierć. LEKCJA: nie zgub długopisu, bo zginiesz.

Firmowe leginsy i tunika  kontra... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Firmowe leginsy i tunika, kontra firmowy uśmiech i duże oczy. Kminisz? Ty produkujesz się markowymi ciuchami, ja produkuję się własnym blaskiem!

Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?

I chcę żebyś został w... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

I chcę żebyś został w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę, niedzielę. W styczniu, lutym, marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu. Chce abyś został w 2011 roku. 2012 roku. 2013 roku. Nawet w 2099 roku. Chcę abyś został ze mną. Na zawsze! ;************

Nie tęsknie za Tobą  nie myślę... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Nie tęsknie za Tobą, nie myślę już o Tobie, nie chcę byś wrócił. Tęsknie tylko za tymi uczuciami i emocjami, tęsknie za tymi myślami, w których wiem, że jest ktoś kto mnie potrzebuje, chcę by wróciły chwile szczęścia. Ale już nie z Tobą. Chcę na nowo poczuć się kochana, ale przez kogoś, kto jest mnie wart.

Słuchaj  proszę Cię posłuchaj... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Słuchaj, proszę Cię posłuchaj mnie raz, nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. Chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się Twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważna twoja uroda, a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz w najgłębszym wnętrzu i wiesz co? Wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z Twoimi zaletami... jeśli nie chcesz mnie to wybierz taką...

Długo się nie widzieliśmy. A ja... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Długo się nie widzieliśmy. A ja się zmieniłam. Stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. I właśnie wczoraj przechodziłam obok Ciebie. Zacząłeś gwizdać i mówić 'ulala'. Uśmiechnęłam się pod nosem. Nie poznałeś mnie. Z gracją się odwróciłam, przy czym moja zwiewna sukienka ładnie zawirowała. Uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko Ciebie. Zaniemówiłeś. Twarz Ci dziwnie pobladła. A więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. Odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. Słyszałam słowa Twoich kumpli "Znasz ją?!" -milczałeś. Byłam z siebie dumna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV