głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Oczy ze szkła z plastiku łza tak znowu zaczyna się jej plastikowy dzień. Klejem do rzęs posklejać chce z plastiku świat swoje ja. Jestem wredna arogancka niemił

memoirs

memoirs.moblo.pl
Oczy ze szkła z plastiku łza tak znowu zaczyna się jej plastikowy dzień. Klejem do rzęs posklejać chce z plastiku świat swoje ja.
Oczy ze szkła  z plastiku łza tak... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Oczy ze szkła, z plastiku łza tak znowu zaczyna się, jej plastikowy dzień. Klejem do rzęs posklejać chce z plastiku świat swoje ja.

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.

Wzruszyłabym się  ale tusz był za... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Wzruszyłabym się, ale tusz był za drogi.

Bramki są trzy: ona  ja  wypierdalaj. teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Bramki są trzy: ona, ja, wypierdalaj.

Mówisz  że masz dość? To spójrz... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć.

Jest jak jest  a nie jak powinno być... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jest jak jest, a nie jak powinno być...

W moim  powiedzmy poprzednim życiu... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

W moim, powiedzmy poprzednim życiu, kochałam przede wszystkim swobodę. Wolność. Prawo wyboru. Milion rozwiązań. Kiedy poprosiłeś mnie o to, żebym dała Nam szansę i w końcu uwierzyła w miłość, straciłam to wszystko. Jednak, czułam się z tym świetnie. Bo byłam cholernie szczęśliwa, wiesz? Kiedy zaś mnie rzuciłeś, nie odzyskałam tego, co miałam dawniej. Wciąż jestem uzależniona od Ciebie, z tą różnicą, że Ty już nie jesteś ode mnie.

Jestem pijana. Od wina tylko trochę.... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jestem pijana. Od wina tylko trochę. Najbardziej od wspomnień.

Jeśli przeszłość Cię nie... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jeśli przeszłość Cię nie zadowala, zapomnij o niej. Wymyśl sobie inną historię życia i uwierz w nią. Pamiętaj tylko te chwile, kiedy udało Ci się dopiąć celu. Poczujesz siłę, by osiągnąć to, czego pragniesz.

Szukałam w Tobie jego  mówiłeś... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Szukałam w Tobie jego, mówiłeś pięknie tak, myślałeś, że mnie w ręku masz, teraz wszytko jasne, bo zrozumiałam, że Ty masz tylko jego twarz...

Światła miasta odbite na mokrym... teksty

memoirs dodano: 25 stycznia 2011

Światła miasta odbite na mokrym asfalcie, znów w nocnych klubach ktoś podaje mi szklankę, ja Twej twarzy szukam podbijają Ci gracze, nie chcę ich słuchać, nie mogę na nich patrzeć. Najmniejszy akcent myśli do Ciebie ciągną i piję znów bordo zmieszane z melancholią i palę za wolność.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

memoirs dodano: 22 stycznia 2011

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV