głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Trzymając jego rękę jestem zupełnie inna osobą potrafię uśmiechać się choć poza nim nie mam nikogo. Nie bój się nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętno

memoirs

memoirs.moblo.pl
Trzymając jego rękę jestem zupełnie inna osobą potrafię uśmiechać się choć poza nim nie mam nikogo.
Trzymając jego rękę  jestem... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Trzymając jego rękę, jestem zupełnie inna osobą, potrafię uśmiechać się, choć poza nim nie mam nikogo.

Nie bój się  nauczę Cię... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie bój się, nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętność. Poznasz definicję słowa szczęście i uwierzysz w uzależnienie od drugiej osoby. Zobaczysz, że jedno spojrzenie może znaczyć więcej niż wypowiedziane słowa. Zasmakujesz zazdrości i zapoznasz się z wiernością. Lojalność stanie się dla Ciebie najważniejsza, a moje imię... będzie dla Ciebie wszystkim.

Nie szukałam cię  ale znalazłam.... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie szukałam cię, ale znalazłam. Nie byłam gotowa, ale i tak mnie zdobyłeś. Nie patrzyłam, ale musiałam. A teraz nie potrafię odwrócić wzroku.

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna wymówka , ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałeś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak cenię. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

Wielu podkłada nogę. Na podanie... teksty

memoirs dodano: 30 czerwca 2011

Wielu podkłada nogę. Na podanie ręki nie licz, ale jakby nie było wszyscy jesteśmy spokrewnieni, bo lubimy ranić, mamy w sercach zawiść.

Gdybyś nie pisał do mnie sms ów... teksty

memoirs dodano: 28 czerwca 2011

Gdybyś nie pisał do mnie sms-ów, telefon byłby zbędny. Gdybyś nie przytulał, bezpieczeństwo byłoby zbędne. Gdybyś nie całował, usta byłyby zbędne. Gdybyś mnie nie kochał, byłabym zbędna./ Kocham Cię. ;*******

Chciałabym  żebyś go straciła.... teksty

memoirs dodano: 27 czerwca 2011

Chciałabym, żebyś go straciła. Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie - jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu. Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a Ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? A środki przeciwbólowe nie uśmierzają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma Cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.

Każdy z nas jest mordercą. Każdy z... teksty

memoirs dodano: 22 czerwca 2011

Każdy z nas jest mordercą. Każdy z nas albo zabił jakieś uczucie w innych, albo zabił coś w samym sobie.

Bywało że wołałam go Twoim... teksty

memoirs dodano: 21 czerwca 2011

Bywało że wołałam go Twoim imieniem...

I nawet gdybym odeszła  nikt nie... teksty

memoirs dodano: 15 czerwca 2011

I nawet gdybym odeszła, nikt nie kiwnął by palcem żeby mnie zatrzymać. Nikt nie skłoniłby się, aby krzyknąć za mną 'zostań' !

' Płyną  płyną  płyną nad... teksty

memoirs dodano: 9 czerwca 2011

' Płyną, płyną, płyną nad ciszą. Pewnie siebie już nie usłyszą, on ją woła, ona nie słyszy, sen bezsenny, sen ją kołysze. On latawcem białym na niebie, ona płynie dokoła siebie. Płoną chmury w pijanej bieli, rozpłynęli się, rozpłynęli się. '

Nie wystarczy pokochać  trzeba... teksty

memoirs dodano: 9 czerwca 2011

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV