głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs 'Mówiłem że pragnąłem byśmy zostali sami. We dwoje pojeb ten co ma uczucia jak w płuca tlen ale za dużo mięsem rzuca.' Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni

memoirs

memoirs.moblo.pl
'Mówiłem że pragnąłem byśmy zostali sami. We dwoje pojeb ten co ma uczucia jak w płuca tlen ale za dużo mięsem rzuca.'
'Mówiłem  że pragnąłem byśmy... teksty

memoirs dodano: 12 kwietnia 2012

'Mówiłem, że pragnąłem byśmy zostali sami. We dwoje pojeb ten co ma uczucia, jak w płuca tlen, ale za dużo mięsem rzuca.'

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych... teksty

memoirs dodano: 23 marca 2012

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia. Wracaj do nich, ilekroć w Twoim życiu wszystko zaczyna się walić.

Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego... teksty

memoirs dodano: 19 marca 2012

Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia. Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby. Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był święty.

Jeśli chłopak płacze przez Ciebie... teksty

memoirs dodano: 5 marca 2012

Jeśli chłopak płacze przez Ciebie to oznacza, że jesteś dla niego więcej warta niż cały świat. Jeśli chłopak patrzy Ci głęboko w oczy i lekko się uśmiecha, to oznacza że jest przy Tobie szczęśliwy. Jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i melanż tylko po to, żeby przyjść do Ciebie i wysłuchiwać Twoich wyolbrzymionych problemów, to oznacza że jesteś dla niego najważniejsza. Jeśli TAKI chłopak mówi Ci, że Cię kocha to wiedz, że to jest szczera prawda i doceniaj to każdego dnia, bo odnalazłaś skarb.

Nigdy nie jest za późno na... teksty

memoirs dodano: 15 luty 2012

Nigdy nie jest za późno na przeprosiny, czasem jest tylko za późno, by wybaczyć.

Życzę Ci również otworzenia oczu... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2012

Życzę Ci również otworzenia oczu i zobaczenia, że świat to nie tylko Twój pępek, Twoje zachcianki i marzenia, nie tylko Twoje widzimisię. Poza tym, to wszystkiego najlepszego. I spierdalaj.

Może w każdym z papierosów  które... teksty

memoirs dodano: 6 luty 2012

Może w każdym z papierosów, które wypalałam była jakaś tajemnica? Było jakieś słowo, które nie mogło przejść mi przez gardło?

Jest jedna miłość  która nie... teksty

memoirs dodano: 1 luty 2012

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca - TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA.

Powiedz mi proszę  co powiedzieli Ci... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2012

Powiedz mi proszę, co powiedzieli Ci ludzie, którzy Cię widują. Powiedź czy wspomnieli Ci o mnie, o moich łzach, które wylewam codziennie za Twoim uśmiechem, dotykiem i sercem, które darzyłam tak wielkim uczuciem. Może opowiadali Ci jak siedzę w bezruchu i nie potrafię zapomnieć o naszych wspólnych chwilach i jak bardzo chcę umrzeć, bo bez Ciebie to wszystko nie ma kolorów i sensu. Powiedzieli Ci może jak nienawidzę tego dnia, w którym wykrztusiłaś z siebie to, że nie możemy dłużej być razem. Nie wierzę, że te słowa były naprawdę, wierzę, że zawsze mnie kochałeś całym swoim ciałem i wnętrzem. Mówili Ci może, że moje serce bez Ciebie jest całe zalane łzami, bo wie, że bez Ciebie nic tu nie znaczy? Czy poruszyli choć jeden temat o tym, że naprawdę Cię kochałam i nie chciałam żebyś zniknął z mojego życia i odszedł, niczym wiatr w letni poranek? Błagam, powiedź mi czy wspomnieli Ci o moim imieniu, o tym jak tęsknię i umieram przy czekaniu na Twoją dłoń.

Wczoraj  zapomnij lub zapamiętaj... teksty

memoirs dodano: 24 stycznia 2012

Wczoraj, zapomnij lub zapamiętaj, dzisiaj żyj. Jutro może nie istnieć jeśli wszystko skończy się dziś.

Czas zrobi swoje. Zobaczysz  nie... teksty

memoirs dodano: 20 stycznia 2012

Czas zrobi swoje. Zobaczysz, nie można żyć samą miłością, chyba o tym wiesz. Chcesz być szczęśliwa? Każdy chce. Ty nie jesteś wyjątkiem, ale o szczęście trzeba walczyć, trzeba do niego dążyć. Człowiek nie może zwyczajnie sam być szczęśliwym!

To zabawne  do czego człowiek robi... teksty

memoirs dodano: 10 stycznia 2012

To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV