głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jest jedna miłość która nie liczy na wzajemność nie szczędzi ofiar płacze a przebacza odepchnięta wraca TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA. Powiedz mi proszę co powiedzieli

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jest jedna miłość która nie liczy na wzajemność nie szczędzi ofiar płacze a przebacza odepchnięta wraca TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA.
Jest jedna miłość  która nie... teksty

memoirs dodano: 1 luty 2012

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca - TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA.

Powiedz mi proszę  co powiedzieli Ci... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2012

Powiedz mi proszę, co powiedzieli Ci ludzie, którzy Cię widują. Powiedź czy wspomnieli Ci o mnie, o moich łzach, które wylewam codziennie za Twoim uśmiechem, dotykiem i sercem, które darzyłam tak wielkim uczuciem. Może opowiadali Ci jak siedzę w bezruchu i nie potrafię zapomnieć o naszych wspólnych chwilach i jak bardzo chcę umrzeć, bo bez Ciebie to wszystko nie ma kolorów i sensu. Powiedzieli Ci może jak nienawidzę tego dnia, w którym wykrztusiłaś z siebie to, że nie możemy dłużej być razem. Nie wierzę, że te słowa były naprawdę, wierzę, że zawsze mnie kochałeś całym swoim ciałem i wnętrzem. Mówili Ci może, że moje serce bez Ciebie jest całe zalane łzami, bo wie, że bez Ciebie nic tu nie znaczy? Czy poruszyli choć jeden temat o tym, że naprawdę Cię kochałam i nie chciałam żebyś zniknął z mojego życia i odszedł, niczym wiatr w letni poranek? Błagam, powiedź mi czy wspomnieli Ci o moim imieniu, o tym jak tęsknię i umieram przy czekaniu na Twoją dłoń.

Wczoraj  zapomnij lub zapamiętaj... teksty

memoirs dodano: 24 stycznia 2012

Wczoraj, zapomnij lub zapamiętaj, dzisiaj żyj. Jutro może nie istnieć jeśli wszystko skończy się dziś.

Czas zrobi swoje. Zobaczysz  nie... teksty

memoirs dodano: 20 stycznia 2012

Czas zrobi swoje. Zobaczysz, nie można żyć samą miłością, chyba o tym wiesz. Chcesz być szczęśliwa? Każdy chce. Ty nie jesteś wyjątkiem, ale o szczęście trzeba walczyć, trzeba do niego dążyć. Człowiek nie może zwyczajnie sam być szczęśliwym!

To zabawne  do czego człowiek robi... teksty

memoirs dodano: 10 stycznia 2012

To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć.

Zamyślona  przy niewinnym istnieniu.... teksty

memoirs dodano: 5 stycznia 2012

Zamyślona, przy niewinnym istnieniu. Dotykam uśmiechem muszelek uszu. Skrzydlate dłonie otaczają wszystko. Zamknęła się miękka opiekuńcza brama. Pokrzepiona dawka tkliwego widoku. Przykrywam pocałunkiem policzki. Myśli poukładane na kupkę spełnienia. Śpiewają w rytmie serca: Jestem mamą! Jestem mamą! Jestem mamą!

Pewnie za kilka lat spotkamy się... teksty

memoirs dodano: 31 grudnia 2011

Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem, wpadniemy gdzieś na siebie, może nieświadomie otrę się o twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupełnie sobie obcy - zapomnimy o słodkich słowach na dobranoc, wszystkich wspólnych spacerach, a rozmowy z młodości wepchniemy do wielkiego pudła na strychu. Co prawda, wspomnienia będą tlić się w naszych wnętrzach, prawdopodobnie pozostanie jakiś osad na dnie serca, ale nikt z nas już nie będzie traktował tego poważnie.

Praktycznie jesteś obok  a... teksty

memoirs dodano: 26 grudnia 2011

Praktycznie jesteś obok, a teoretycznie? W serduszku.

Czy tęskniłbyś za mną  gdybym... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2011

Czy tęskniłbyś za mną, gdybym wyszła i nie wróciła? Gdybyś nie mógł mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób... Jak szybko byś zapomniał jaki mam kolor oczu? Jaki mam odcień włosów, jak szybko bije mi serce? Gdybyś miał mnie nie zobaczyć, co zrobiłbyś w przed dzień?

Co serce pokochało rozum nigdy nie... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2011

Co serce pokochało rozum nigdy nie wymaże.

Kochaj mnie  to takie łatwe.... teksty

memoirs dodano: 12 grudnia 2011

Kochaj mnie, to takie łatwe. Wystarczy tylko na siebie nie patrzeć.

Małe rączki potrafią ulepić... teksty

memoirs dodano: 12 grudnia 2011

Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny. Narysują słońce roześmiane. Zbudują domek z klocków. Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone. Ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV