głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Firmowe leginsy i tunika kontra firmowy uśmiech i duże oczy. Kminisz? Ty produkujesz się markowymi ciuchami ja produkuję się własnym blaskiem! Jeżeli nie jesteś

memoirs

memoirs.moblo.pl
Firmowe leginsy i tunika kontra firmowy uśmiech i duże oczy. Kminisz? Ty produkujesz się markowymi ciuchami ja produkuję się własnym blaskiem!
Firmowe leginsy i tunika  kontra... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Firmowe leginsy i tunika, kontra firmowy uśmiech i duże oczy. Kminisz? Ty produkujesz się markowymi ciuchami, ja produkuję się własnym blaskiem!

Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?

I chcę żebyś został w... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

I chcę żebyś został w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę, niedzielę. W styczniu, lutym, marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu. Chce abyś został w 2011 roku. 2012 roku. 2013 roku. Nawet w 2099 roku. Chcę abyś został ze mną. Na zawsze! ;************

Nie tęsknie za Tobą  nie myślę... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Nie tęsknie za Tobą, nie myślę już o Tobie, nie chcę byś wrócił. Tęsknie tylko za tymi uczuciami i emocjami, tęsknie za tymi myślami, w których wiem, że jest ktoś kto mnie potrzebuje, chcę by wróciły chwile szczęścia. Ale już nie z Tobą. Chcę na nowo poczuć się kochana, ale przez kogoś, kto jest mnie wart.

Słuchaj  proszę Cię posłuchaj... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Słuchaj, proszę Cię posłuchaj mnie raz, nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. Chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się Twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważna twoja uroda, a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz w najgłębszym wnętrzu i wiesz co? Wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z Twoimi zaletami... jeśli nie chcesz mnie to wybierz taką...

Długo się nie widzieliśmy. A ja... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Długo się nie widzieliśmy. A ja się zmieniłam. Stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. I właśnie wczoraj przechodziłam obok Ciebie. Zacząłeś gwizdać i mówić 'ulala'. Uśmiechnęłam się pod nosem. Nie poznałeś mnie. Z gracją się odwróciłam, przy czym moja zwiewna sukienka ładnie zawirowała. Uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko Ciebie. Zaniemówiłeś. Twarz Ci dziwnie pobladła. A więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. Odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. Słyszałam słowa Twoich kumpli "Znasz ją?!" -milczałeś. Byłam z siebie dumna.

Czas zmienia ludzi  studzi ten żar... teksty

memoirs dodano: 24 marca 2011

Czas zmienia ludzi, studzi ten żar który płonął, chociaż przyrzekasz to idziesz inną drogą. I na nic starania... wiesz, że cenie szczerość? Ale tu jej zabrakło i to właśnie dlatego.

Nigdy nie jestem zazdrosna  gdy... teksty

memoirs dodano: 16 marca 2011

Nigdy nie jestem zazdrosna, gdy widzę swojego byłego z jakąś inną laską. Moi rodzice nauczyli mnie, żebym zużyte zabawki oddała bardziej potrzebującym. ;D

Miałeś tak kiedyś? Wszystko to  co... teksty

memoirs dodano: 16 marca 2011

Miałeś tak kiedyś? Wszystko to, co Cię otacza, pojedyncza nutka, słowo, przedmiot, ma wpisane imię tej jednej osoby? Pierwsze skojarzenie, dzięki któremu wspomnienia zaczynają układać się w jedną całość. W końcu dostrzegasz jak dużo tej osoby jest w Tobie. Jak bardzo napełniony jesteś tym, co razem tworzyliście, odrębnym światem, do którego wstęp mieliście tylko Wy, którego historia sporządzona została Waszą bliskością, Waszą miłością. Miałeś tak kiedyś?

Ty twierdzisz  że marnuję sobie... teksty

memoirs dodano: 16 marca 2011

Ty twierdzisz, że marnuję sobie życie imprezując, pijąc i nie przesypiając nocy. Ja spokojnie mogę wybronić się przed tym jednym argumentem - młodość mam jedną!

Kochać to także umieć się... teksty

memoirs dodano: 16 marca 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Kiedy wydaje Ci się  że oddalamy... teksty

memoirs dodano: 16 marca 2011

Kiedy wydaje Ci się, że oddalamy się od siebie i tyle przeszkód staje nam na drodze, przypomnij sobie te wszystkie cudowne chwile, które pokazały nam, że mimo przeciwności losu i wielu różnic, możemy szczerze uśmiechnąć się do siebie i pomyśleć o sobie nawzajem: "Tak, to właśnie Ty dajesz mi szczęście..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV