głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nie należy zanadto się zbliżać. Zawierać przyjaźni. Trzeba wytyczyć granice oddzielające Cię od reszty świata. Ludzie potrafią paskudnie nabałaganić. Granice są

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nie należy zanadto się zbliżać. Zawierać przyjaźni. Trzeba wytyczyć granice oddzielające Cię od reszty świata. Ludzie potrafią paskudnie nabałaganić. Granice są najwa
Nie należy zanadto się zbliżać.... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Nie należy zanadto się zbliżać. Zawierać przyjaźni. Trzeba wytyczyć granice, oddzielające Cię od reszty świata. Ludzie potrafią paskudnie nabałaganić. Granice są najważniejsze. Rysujemy linie na piasku i modlimy się żeby nikt ich nie przekroczył.

Gdy kogoś kochamy  nie zważamy na... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Gdy kogoś kochamy, nie zważamy na jego kłamstwa, zawody i zawalone obietnice. Jesteśmy w stanie wybaczyć, bo przecież miłość przetrwa wszystko, nawet te wszystkie dziwki w niebieskich sukienkach i te hektolitry wódki przelane przez jej i jego krew. Gdy kogoś kochamy potrafimy być z nim szczęśliwi i nie potrzebni są nam inni, a alkohol nie przesłania nam oczu. Pięści nie są podstawą w sprzeczkach, tylko wspólna rozmowa... Czy nie tak powinna wyglądać miłość, chociażby w małym procencie?

Pamiętam każdą wspólnie... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

Co to jest szczęście? To Twój... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Co to jest szczęście? To Twój uśmiech. To dotyk Twój i spojrzenia. To chwila z Tobą i wieczność Co to jest szczęście? To widzieć Cię, gdy zasypiam. I gdy się budzę. Szczęście to powroty do miejsc gdzie byłeś szczęśliwy. To rozstać się i znowu powrócić do Ciebie. ;*

Kocham w nim to  że uważa  że... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Kocham w nim to, że uważa, że jestem wyjątkowa, idealna. W tak wspaniały sposób pomaga mi dostrzegać w sobie piękno. Uwielbiam jego dotyk. To, że gładzi moje włosy, czule rozkoszując się ich zapachem. Kocham jego słowa. To jak do mnie mówi, dzieli się ze mną wszystkimi myślami i uczuciami. Rozmowa z nim jest tym czego potrzebuje najbardziej.

Trzymając jego rękę  jestem... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Trzymając jego rękę, jestem zupełnie inna osobą, potrafię uśmiechać się, choć poza nim nie mam nikogo.

Nie bój się  nauczę Cię... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie bój się, nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętność. Poznasz definicję słowa szczęście i uwierzysz w uzależnienie od drugiej osoby. Zobaczysz, że jedno spojrzenie może znaczyć więcej niż wypowiedziane słowa. Zasmakujesz zazdrości i zapoznasz się z wiernością. Lojalność stanie się dla Ciebie najważniejsza, a moje imię... będzie dla Ciebie wszystkim.

Nie szukałam cię  ale znalazłam.... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie szukałam cię, ale znalazłam. Nie byłam gotowa, ale i tak mnie zdobyłeś. Nie patrzyłam, ale musiałam. A teraz nie potrafię odwrócić wzroku.

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna wymówka , ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałeś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak cenię. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

Wielu podkłada nogę. Na podanie... teksty

memoirs dodano: 30 czerwca 2011

Wielu podkłada nogę. Na podanie ręki nie licz, ale jakby nie było wszyscy jesteśmy spokrewnieni, bo lubimy ranić, mamy w sercach zawiść.

Gdybyś nie pisał do mnie sms ów... teksty

memoirs dodano: 28 czerwca 2011

Gdybyś nie pisał do mnie sms-ów, telefon byłby zbędny. Gdybyś nie przytulał, bezpieczeństwo byłoby zbędne. Gdybyś nie całował, usta byłyby zbędne. Gdybyś mnie nie kochał, byłabym zbędna./ Kocham Cię. ;*******

Chciałabym  żebyś go straciła.... teksty

memoirs dodano: 27 czerwca 2011

Chciałabym, żebyś go straciła. Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie - jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu. Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a Ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? A środki przeciwbólowe nie uśmierzają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma Cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV