głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Co to jest szczęście? To Twój uśmiech. To dotyk Twój i spojrzenia. To chwila z Tobą i wieczność Co to jest szczęście? To widzieć Cię gdy zasypiam. I gdy się bud

memoirs

memoirs.moblo.pl
Co to jest szczęście? To Twój uśmiech. To dotyk Twój i spojrzenia. To chwila z Tobą i wieczność Co to jest szczęście? To widzieć Cię gdy zasypiam. I gdy się budzę. Szczę
Co to jest szczęście? To Twój... teksty

memoirs dodano: 11 lipca 2011

Co to jest szczęście? To Twój uśmiech. To dotyk Twój i spojrzenia. To chwila z Tobą i wieczność Co to jest szczęście? To widzieć Cię, gdy zasypiam. I gdy się budzę. Szczęście to powroty do miejsc gdzie byłeś szczęśliwy. To rozstać się i znowu powrócić do Ciebie. ;*

Kocham w nim to  że uważa  że... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Kocham w nim to, że uważa, że jestem wyjątkowa, idealna. W tak wspaniały sposób pomaga mi dostrzegać w sobie piękno. Uwielbiam jego dotyk. To, że gładzi moje włosy, czule rozkoszując się ich zapachem. Kocham jego słowa. To jak do mnie mówi, dzieli się ze mną wszystkimi myślami i uczuciami. Rozmowa z nim jest tym czego potrzebuje najbardziej.

Trzymając jego rękę  jestem... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Trzymając jego rękę, jestem zupełnie inna osobą, potrafię uśmiechać się, choć poza nim nie mam nikogo.

Nie bój się  nauczę Cię... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie bój się, nauczę Cię miłości. Pokażę co to znaczy namiętność. Poznasz definicję słowa szczęście i uwierzysz w uzależnienie od drugiej osoby. Zobaczysz, że jedno spojrzenie może znaczyć więcej niż wypowiedziane słowa. Zasmakujesz zazdrości i zapoznasz się z wiernością. Lojalność stanie się dla Ciebie najważniejsza, a moje imię... będzie dla Ciebie wszystkim.

Nie szukałam cię  ale znalazłam.... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Nie szukałam cię, ale znalazłam. Nie byłam gotowa, ale i tak mnie zdobyłeś. Nie patrzyłam, ale musiałam. A teraz nie potrafię odwrócić wzroku.

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

memoirs dodano: 5 lipca 2011

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna wymówka , ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałeś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak cenię. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

Wielu podkłada nogę. Na podanie... teksty

memoirs dodano: 30 czerwca 2011

Wielu podkłada nogę. Na podanie ręki nie licz, ale jakby nie było wszyscy jesteśmy spokrewnieni, bo lubimy ranić, mamy w sercach zawiść.

Gdybyś nie pisał do mnie sms ów... teksty

memoirs dodano: 28 czerwca 2011

Gdybyś nie pisał do mnie sms-ów, telefon byłby zbędny. Gdybyś nie przytulał, bezpieczeństwo byłoby zbędne. Gdybyś nie całował, usta byłyby zbędne. Gdybyś mnie nie kochał, byłabym zbędna./ Kocham Cię. ;*******

Chciałabym  żebyś go straciła.... teksty

memoirs dodano: 27 czerwca 2011

Chciałabym, żebyś go straciła. Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie - jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu. Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a Ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? A środki przeciwbólowe nie uśmierzają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma Cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.

Każdy z nas jest mordercą. Każdy z... teksty

memoirs dodano: 22 czerwca 2011

Każdy z nas jest mordercą. Każdy z nas albo zabił jakieś uczucie w innych, albo zabił coś w samym sobie.

Bywało że wołałam go Twoim... teksty

memoirs dodano: 21 czerwca 2011

Bywało że wołałam go Twoim imieniem...

I nawet gdybym odeszła  nikt nie... teksty

memoirs dodano: 15 czerwca 2011

I nawet gdybym odeszła, nikt nie kiwnął by palcem żeby mnie zatrzymać. Nikt nie skłoniłby się, aby krzyknąć za mną 'zostań' !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV