głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nigdy nie poniżaj swojego partnera. Wstydząc się jego zachowania przerywając i poprawiając jego wypowiedzi okazując brak zaufania – poniżasz siebie i swój wybór

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nigdy nie poniżaj swojego partnera. Wstydząc się jego zachowania przerywając i poprawiając jego wypowiedzi okazując brak zaufania – poniżasz siebie i swój wybór. Przest
Nigdy nie poniżaj swojego partnera.... teksty

memoirs dodano: 19 lipca 2013

Nigdy nie poniżaj swojego partnera. Wstydząc się jego zachowania, przerywając i poprawiając jego wypowiedzi, okazując brak zaufania – poniżasz siebie i swój wybór. Przestań to robić albo odejdź. Nie ma trzeciego wyjścia.

Są piosenki  które porywają do... teksty

memoirs dodano: 7 lipca 2013

Są piosenki, które porywają do tańca, Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać... Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Pamiętasz wszystkie chwile  kiedy... teksty

memoirs dodano: 8 czerwca 2013

Pamiętasz wszystkie chwile, kiedy byliśmy we dwoje? Jak miłość to na zabój, słowa mocne jak naboje. Dziś mamy siebie znów i chcemy zatrzymać czas, zostawić wszystkie kłótnie, oby zasypał je piach.

Znam Boga  lecz nie rozmawiam z nim... teksty

memoirs dodano: 22 maja 2013

Znam Boga, lecz nie rozmawiam z nim długo. Od kiedy zobaczyłem, jak pozwala cierpieć ludziom.

I chociaż płynęłabym najgorszym... teksty

memoirs dodano: 3 maja 2013

I chociaż płynęłabym najgorszym ściekiem, Ty mnie nie osądzaj, Bóg zrobi to lepiej.

  Dlaczego siedzisz długo w nocy... teksty

memoirs dodano: 29 marca 2013

- Dlaczego siedzisz długo w nocy przy tej świecy?" - spytał żonę mąż, budząc się w nocy. - Widzisz, w świecy odkryłam to, czego brakuje naszej miłości: czuwania, by nie zgasła, ogrzewania rąk i serc przy jednym płomieniu, długiego patrzenia sobie w oczy rozjaśnione tym płomykiem i ... modlitwy do Źródła Miłości, jak świeca modli się do żywych gwiazd. - Ja tam wolę elektryczność, bo jest jaśniejsza i wygodniejsza - burknął mąż. - Ale martwa - szepnęła żona.

Jesteśmy winni wielu błędów i... teksty

memoirs dodano: 29 marca 2013

Jesteśmy winni wielu błędów i pomyłek, lecz naszą największą zbrodnią jest zaniedbywanie dzieci, brak troski o te fontanny życia. Wiele z naszych potrzeb może zaczekać. Dzieci nie mogą. Teraz formują się ich kości, tworzy się ich krew, rozwijają się ich zmysły. Nie możemy im odpowiedzieć „Jutro”. Ich imię brzmi „Dzisiaj”.

Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego... teksty

memoirs dodano: 22 luty 2013

Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia. Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby. Kłapiesz głupim ryjem, jakbyś sam był, kurwa, święty!

Nie pozwól  żeby otwarte rany... teksty

memoirs dodano: 21 luty 2013

Nie pozwól, żeby otwarte rany przemieniły Cię w kogoś, kim nie jesteś. - Paulo Coelho

Od prawie roku  budzę się i... teksty

memoirs dodano: 20 luty 2013

Od prawie roku, budzę się i zasypiam z tą samą myślą. Czekam z całych sił, aż nadejdzie ten dzień, w którym dasz mi to czego najbardziej pragnę, to czego oby dwoje chcemy, lecz nie mamy odwagi, by kolejny raz spróbować.

A w Twoim 'tęskniłem' było tak... teksty

memoirs dodano: 20 luty 2013

A w Twoim 'tęskniłem' było tak ogromnie dużo bólu i prawdy. tak wiele nieprzespanych nocy i zagryzanych warg. Tak dużo kasowanych w połowie smsów i rozłączanych połączeń. Tak wiele cierpienia - aż trudno było uwierzyć, że stać Cię na tak skrajne uczucia.

Ze wszystkich rzeczy wiecznych... teksty

memoirs dodano: 20 luty 2013

Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV