głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jeżeli zdecydujemy się na odejście możemy zabrać ze sobą swoją rację i swoje poczucie krzywdy. 2. Mój ośmioletni mózg starał się przetworzyć ogrom nowej informa

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jeżeli zdecydujemy się na odejście możemy zabrać ze sobą swoją rację i swoje poczucie krzywdy.
Jeżeli zdecydujemy się na odejście... teksty

memoirs dodano: 25 października 2013

Jeżeli zdecydujemy się na odejście, możemy zabrać ze sobą swoją rację i swoje poczucie krzywdy.

2. Mój ośmioletni mózg starał... teksty

memoirs dodano: 10 września 2013

2. Mój ośmioletni mózg starał się przetworzyć ogrom nowej informacji. Właśnie w tym momencie, kiedy tkwiłem na kolanach przed swoimi skarbami i zbierałem je do kupy, żeby na zawsze wynieść się z tego domu, dokładnie w tym momencie dotarło do mnie, że mogę nie być nikomu potrzebny. Zupełnie nikomu. I choć wiele razy potem mówiłaś, że chciałaś mnie tylko nastraszyć, mamo, że miałaś dość mojego złego zachowania, choć powtarzałaś, że mnie kochasz, że się o mnie martwisz i że cała rodzina mnie kocha nie wierzę już dziś nikomu. Ani jednej osobie, która mówi mi, że jestem jej potrzebny. Dlatego, że kiedyś na pewno znów przyjdzie taki dzień, gdy ktoś zmusi mnie do klęczenia i zbierania do kupy wszystkiego, co do mnie należy.

1. Pamiętam  gdy miałem siedem albo... teksty

memoirs dodano: 10 września 2013

1. Pamiętam, gdy miałem siedem albo osiem lat, coś narozrabiałem, a Ty rozzłościłaś się i powiedziałaś: - Pakuj swoje rzeczy! Idziesz do internatu! / Spojrzałem na Ciebie ze zdziwieniem i wtedy zaczęłaś krzyczeć: - Powiedziałam, że masz się pakować!!! Więcej tu nie mieszkasz!!! To już nie jest twój dom!!! Wyjeżdżasz do internatu!!! / Usiadłem na podłodze przed swoją półką, na której były zgromadzone zeszyty z rysunkami, wycinki z czasopism motoryzacyjnych, albumy, kolorowanki. Zacząłem je przeglądać i układać na kupkę. Klęczałem przed regałem, porządkowałem swój dziecięcy dobytek, który dla wszystkich ludzi na świecie był tylko zbiorem śmieci i strasznie płakałem.

Dzięki To­bie mam oczy  które nie... teksty

memoirs dodano: 30 sierpnia 2013

Dzięki To­bie mam oczy, które nie płaczą, us­ta które nie kłamią i miłość, która nie umrze...

Tysiące chwil  marzeń  myśli i... teksty

memoirs dodano: 28 sierpnia 2013

Tysiące chwil, marzeń, myśli i uczuć.. Miliony obietnic, wersów, resztki tuszu.

Nigdy nie chciałem zabijać  ale... teksty

memoirs dodano: 12 sierpnia 2013

Nigdy nie chciałem zabijać, ale zabiorę Cię w ciemność i czeka Cię piekło, ja w swoim jestem odkąd, mimo słońca ulice zaczęły moknąć. Zabiorę Cię tam złotko, pójdziemy prosto tak, a Twoje oczy to już nie moje okno na świat. Gdyby nie to, zniknąłby mi wreszcie z oczu płacz, a z ust 'kurwa mać, kurwa mać i kurwa mać!

Nigdy nie poniżaj swojego partnera.... teksty

memoirs dodano: 19 lipca 2013

Nigdy nie poniżaj swojego partnera. Wstydząc się jego zachowania, przerywając i poprawiając jego wypowiedzi, okazując brak zaufania – poniżasz siebie i swój wybór. Przestań to robić albo odejdź. Nie ma trzeciego wyjścia.

Są piosenki  które porywają do... teksty

memoirs dodano: 7 lipca 2013

Są piosenki, które porywają do tańca, Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać... Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Pamiętasz wszystkie chwile  kiedy... teksty

memoirs dodano: 8 czerwca 2013

Pamiętasz wszystkie chwile, kiedy byliśmy we dwoje? Jak miłość to na zabój, słowa mocne jak naboje. Dziś mamy siebie znów i chcemy zatrzymać czas, zostawić wszystkie kłótnie, oby zasypał je piach.

Znam Boga  lecz nie rozmawiam z nim... teksty

memoirs dodano: 22 maja 2013

Znam Boga, lecz nie rozmawiam z nim długo. Od kiedy zobaczyłem, jak pozwala cierpieć ludziom.

I chociaż płynęłabym najgorszym... teksty

memoirs dodano: 3 maja 2013

I chociaż płynęłabym najgorszym ściekiem, Ty mnie nie osądzaj, Bóg zrobi to lepiej.

  Dlaczego siedzisz długo w nocy... teksty

memoirs dodano: 29 marca 2013

- Dlaczego siedzisz długo w nocy przy tej świecy?" - spytał żonę mąż, budząc się w nocy. - Widzisz, w świecy odkryłam to, czego brakuje naszej miłości: czuwania, by nie zgasła, ogrzewania rąk i serc przy jednym płomieniu, długiego patrzenia sobie w oczy rozjaśnione tym płomykiem i ... modlitwy do Źródła Miłości, jak świeca modli się do żywych gwiazd. - Ja tam wolę elektryczność, bo jest jaśniejsza i wygodniejsza - burknął mąż. - Ale martwa - szepnęła żona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV