głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Funkcjonuję. To dobre słowo na obecny stan rzeczy. Chodzę mówię i oddycham ciepłym powietrzem czasami nawet próbuję się uśmiechać. Właściwie to dobre słowo. Tak

memoirs

memoirs.moblo.pl
Funkcjonuję. To dobre słowo na obecny stan rzeczy. Chodzę mówię i oddycham ciepłym powietrzem czasami nawet próbuję się uśmiechać.
Funkcjonuję. To dobre słowo na... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Funkcjonuję. To dobre słowo na obecny stan rzeczy. Chodzę, mówię i oddycham ciepłym powietrzem, czasami nawet próbuję się uśmiechać.

Właściwie  to dobre słowo. Taka... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co Ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie Twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do Ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da Ci do zrozumienia, że nie dzwoń Ty również. Właściwie mam czas - i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie. Jakby to słowo miał swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty. Właściwie - to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko.

Najpierw chcieliśmy być   się nie... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Najpierw chcieliśmy być - się nie udało. zatem później postanowiliśmy odejść - to też nam nie wyszło. A teraz stoimy gdzieś pomiędzy i z braku pomysłu co dalej, bawimy się w uczucia.

Szczęście znajduje się w Tobie.... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie Twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie Ci zło wyrządzają.

Elegancja nie polega na włożeniu... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Elegancja nie polega na włożeniu nowej sukienki.

Żeby funkcjonować  ty też musisz... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Żeby funkcjonować, ty też musisz pić, bo potrafisz oddychać, ale nie potrafisz żyć.

Wyobraź sobie idealne wspomnienia... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Wyobraź sobie idealne wspomnienia rozrzucone po całej podłodze. Sięgam po telefon bo nie potrafię już dłużej z tym walczyć. I rozmyślam czy czasami przewijam się przez Twój umysł. Mi zdarza się to cały czas. Jest kwadrans po pierwszej, jestem zupełnie sama i potrzebuję Cię teraz. Powiedziałam, że nie dzwoniłbym, ale zupełnie straciłem kontrole i potrzebuję Cię teraz. I nie wiem jak mogłabym obejść się bez tego. Ja po prostu potrzebuję Cię teraz. Kolejny zastrzyk whisky, nie mogę przestać patrzeć się na drzwi. Marzę że nadejdziesz zamiatając tak jak to robiłeś kiedyś. I rozmyślam czy czasami przewijam się przez Twój umysł. Mi zdarza się to cały czas.

I znów mam ochotę pierdolnąć... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

I znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę.

Wiesz co? Jestem szczęśliwa  mimo... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Wiesz co? Jestem szczęśliwa, mimo tego co jest, bo mam zajebiste wspomnienia.

I nienawidzę gdy wali się świat  a... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

I nienawidzę gdy wali się świat, a Ty znowu niczego nie zauważasz.

Miało być tak dobrze  a z dnia na... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Miało być tak dobrze, a z dnia na dzień się zmienia. Życie, zmienione w schemat, pamiętasz spontaniczność? Radość, bezkrytyczność, własny uśmiech na twarzy. Kiedy znów się przydarzy, chęć na chwilę zapomnienia. Kwestia przyzwyczajenia, wyrwać się z odrętwienia. Co zabija w nas wszystko, męczysz się - znów nie wyszło.

Światła miasta odbite na mokrym... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Światła miasta odbite na mokrym asfalcie, znów w nocnych klubach ktoś podaje mi szklankę, ja Twej twarzy szukam podbijają Ci gracze, nie chcę ich słuchać, nie mogę na nich patrzeć. najmniejszy akcent myśli do Ciebie ciągną i piję znów bordo zmieszane z melancholią i palę za wolność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV