głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym aby się z nim pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem nie uciekaj b

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym aby się z nim pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem nie uciekaj bez sło
Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek... teksty

memoirs dodano: 8 listopada 2015

Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym aby się z nim pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy nim odejdziesz na zawsze.

Po tym wszystkim nadal lubię jak... teksty

memoirs dodano: 5 listopada 2015

Po tym wszystkim nadal lubię jak nasze spojrzenia się spotykają. Mimo tłumów przedzierających się przez korytarze i tak nasze oczy znajdą siebie. Szkoda tylko, że już nie z taką radością, jak kiedyś.

Żyje nadzieją  że znów się... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2015

Żyje nadzieją, że znów się spotkamy, a wtedy światu wybaczę...

Są pożegnania  na które nigdy nie... teksty

memoirs dodano: 22 października 2015

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Mój związek z żoną pokazuje  że... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

Mój związek z żoną pokazuje, że miłość nie zna granic. Nie trzeba być doskonałą osobą, żeby znaleźć doskonałą miłość. Przeszkodą w miłości są tylko defekty serca, nie defekty ciała.

Tatuaż nie zrobi z Ciebie... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

Tatuaż nie zrobi z Ciebie kryminalisty, marynarka czy krawat nie sprawi że będziesz Gentlemanem.

''Zdarzyłem się Tobie. Ludzie... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

''Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nie prawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.''

Po pierwsze serce... Możesz teraz... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

Po pierwsze serce... Możesz teraz tego nie zrozumieć, możesz również mi nie wierzyć, ale jest w życiu tak, że możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem, możesz podążać za gniewem czy dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, nie wiem czy za 10 - 20 lat, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może Ci kazać zrobić szalone rzeczy (...) jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale wierz mi, jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w Tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miał zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Wybieram to życie, życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu. Po pierwsze, serce...

Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

memoirs dodano: 18 października 2015

Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

Nie można przestać za kimś... teksty

memoirs dodano: 14 października 2015

Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką pustką w sercu.

Nie wymażę nic z mojego życia.... teksty

memoirs dodano: 13 października 2015

Nie wymażę nic z mojego życia. Każda rzecz, nawet najmniejsza doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć.

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

memoirs dodano: 9 października 2015

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV