głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś

memoirs

memoirs.moblo.pl
Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł
Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

memoirs dodano: 3 września 2016

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Człowiek może postąpić dziesięć... teksty

memoirs dodano: 13 marca 2016

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa.

Przede wszystkim zgadzamy się na... teksty

memoirs dodano: 13 luty 2016

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.

Sporo czasu nie gadaliśmy. Wiele... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2015

Sporo czasu nie gadaliśmy. Wiele się zmieniło od tego czasu, wiesz? Nie powiem, że wszystko mi się wali - wręcz przeciwnie. Ułożyłam sobie życie i jest tak dobrze, jak nigdy dotąd. Ciekawi mnie tylko co u Ciebie, z czym się teraz zmagasz, o co walczysz i z kim spędzasz noce i poranki.

Nie można wymazać przeszłości... teksty

memoirs dodano: 22 listopada 2015

Nie można wymazać przeszłości, bez względu na chęci...

Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek... teksty

memoirs dodano: 8 listopada 2015

Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym aby się z nim pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy nim odejdziesz na zawsze.

Po tym wszystkim nadal lubię jak... teksty

memoirs dodano: 5 listopada 2015

Po tym wszystkim nadal lubię jak nasze spojrzenia się spotykają. Mimo tłumów przedzierających się przez korytarze i tak nasze oczy znajdą siebie. Szkoda tylko, że już nie z taką radością, jak kiedyś.

Żyje nadzieją  że znów się... teksty

memoirs dodano: 2 listopada 2015

Żyje nadzieją, że znów się spotkamy, a wtedy światu wybaczę...

Są pożegnania  na które nigdy nie... teksty

memoirs dodano: 22 października 2015

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Mój związek z żoną pokazuje  że... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

Mój związek z żoną pokazuje, że miłość nie zna granic. Nie trzeba być doskonałą osobą, żeby znaleźć doskonałą miłość. Przeszkodą w miłości są tylko defekty serca, nie defekty ciała.

Tatuaż nie zrobi z Ciebie... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

Tatuaż nie zrobi z Ciebie kryminalisty, marynarka czy krawat nie sprawi że będziesz Gentlemanem.

''Zdarzyłem się Tobie. Ludzie... teksty

memoirs dodano: 21 października 2015

''Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nie prawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV