głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs To dziwne ale zwykle gdy jesteśmy czemuś winni zwalamy tę winę na innych natomiast gdy nie jesteśmy oskarżamy siebie samych. Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i

memoirs

memoirs.moblo.pl
To dziwne ale zwykle gdy jesteśmy czemuś winni zwalamy tę winę na innych natomiast gdy nie jesteśmy oskarżamy siebie samych.
To dziwne  ale zwykle  gdy jesteśmy... teksty

memoirs dodano: 13 listopada 2016

To dziwne, ale zwykle, gdy jesteśmy czemuś winni, zwalamy tę winę na innych, natomiast, gdy nie jesteśmy oskarżamy siebie samych.

Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i... teksty

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i żalu, gdy myślimy o rzeczach i ludziach, których nie możemy mieć, o możliwościach, których nigdy nie zyskamy.

Człowiek nie jest taki jak o nim... teksty

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Człowiek nie jest taki jak o nim myślą inni ludzie, ani nie jest taki jak myśli sam o sobie. Człowiek jest taki, jakie podjął wyzwania i wygrał.

Będzie dobrze. Teraz będzie... teksty

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Będzie dobrze. Teraz będzie najtrudniej, a potem będzie już dobrze.

Noce. One są dobre do wszystkiego.... teksty

memoirs dodano: 4 września 2016

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do seksu, do układania życia, do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

Nigdy nie ignoruj osoby  która kocha... teksty

memoirs dodano: 3 września 2016

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Żyjemy na Facebook'u. Śpimy z... teksty

memoirs dodano: 3 września 2016

Żyjemy na Facebook'u. Śpimy z telefonem. Kochamy się na niby. Rozstajemy na zawsze.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

memoirs dodano: 3 września 2016

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Człowiek może postąpić dziesięć... teksty

memoirs dodano: 13 marca 2016

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa.

Przede wszystkim zgadzamy się na... teksty

memoirs dodano: 13 luty 2016

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.

Sporo czasu nie gadaliśmy. Wiele... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2015

Sporo czasu nie gadaliśmy. Wiele się zmieniło od tego czasu, wiesz? Nie powiem, że wszystko mi się wali - wręcz przeciwnie. Ułożyłam sobie życie i jest tak dobrze, jak nigdy dotąd. Ciekawi mnie tylko co u Ciebie, z czym się teraz zmagasz, o co walczysz i z kim spędzasz noce i poranki.

Nie można wymazać przeszłości... teksty

memoirs dodano: 22 listopada 2015

Nie można wymazać przeszłości, bez względu na chęci...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV