głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nigdy nie rezygnuj z ludzi do których dzwonisz o trzeciej rano a oni odbierają Twój telefon. Którzy przyjeżdżają do Ciebie z drugiego końca miasta by Ci pomóc p

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nigdy nie rezygnuj z ludzi do których dzwonisz o trzeciej rano a oni odbierają Twój telefon. Którzy przyjeżdżają do Ciebie z drugiego końca miasta by Ci pomóc ponie
Nigdy nie rezygnuj z ludzi  do... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Nigdy nie rezygnuj z ludzi, do których dzwonisz o trzeciej rano, a oni odbierają Twój telefon. Którzy przyjeżdżają do Ciebie z drugiego końca miasta, by Ci pomóc, ponieważ nie potrafisz ugotować fasolki szparagowej. Którzy pomimo długiego okresu milczenia, odprowadzą Cię do domu, bo pijana zawieruszyłaś się w ich okolicy.

'Ciągle nie mogę się z tym... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

'Ciągle nie mogę się z tym pogodzić. To nie ma sensu. Dlaczego ktoś, kogo kochamy, wkładamy do dziury pełnej błota? Zimnej, pełnej robactwa? To nie może się tak kończyć, po tym wszystkim, czym była.'

Muszę podziękować Ci za wszystko.... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Muszę podziękować Ci za wszystko. Dziękuję za danie mi odwagi, abym zawsze zadawał pytania, nawet kiedy nie chcę odpowiedzi. Dziękuję za kochanie mnie tak, jak kochasz. Dziękuję za pokazanie mi, że nie zawsze musimy być silni, żeby być przy sobie – że w porządku jest być słabym, tak długo jak jesteśmy razem. I dziękuję za odnalezienie mnie po tych wszystkich latach. Ale najbardziej dziękuję Ci za stracenie mnie tyle lat temu, bo moje życie nie byłoby takie same, gdybyś nigdy nie odszedł.

Jesteś uwięziony między tym  co... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Już klękałem  pragnąc Cię o to... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Już klękałem, pragnąc Cię o to zapytać. Ledwie zdążyłem powiedzieć -'wyjdziesz'- , a Ty wyszłaś, trzaskając drzwiami.

Kiedyś może zrozumiesz jak trudno... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Kiedyś może zrozumiesz jak trudno jest wstać i walczyć od nowa.

2. Pamiętajcie  że nikomu nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

2. Pamiętajcie, że nikomu nie musicie się tłumaczyć ze swojego życia, ani nikt nie musi tłumaczyć się Wam. Każdy przeżywa je i tak sam, nikt za nas tego nie zrobi. Ufajcie ludziom, którzy potrafią mówić prawdę w cztery oczy i co najważniejsze - tym, którzy potrafią się szczerze cieszyć nie tyle ze swoich własnych, ale i Waszych sukcesów..

1. Wiecie czego najbardziej nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

1. Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy, choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że z niektórymi sprawami, problemami, miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę, ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wtyłumaczyć w taki sposób, iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych, nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą, robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym 'rogiem'.

Jeśli naprawdę kogoś kochasz... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał Ci serce.

Uważaj  żeby pewnego dnia nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Uważaj, żeby pewnego dnia nie poczuć za mocno. Uważaj, żeby pewnego dnia znów nie stracić za wiele.

Czasem kiedy myślę o tym co... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Czasem kiedy myślę o tym co robiłam, ile dałam, żeby go zdobyć, żeby mnie kochał, myślę o tym i jest mi wstyd... Dać wam radę? Nie warto walczyć o coś czego nie ma, serio.

Opłakuję coś  czego nigdy nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV