głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Musisz robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś co sprawi że o szóstej rano zerwiesz się z łóżka z uśmiechem. Coś co będzie podtrzymywać Cię przy życiu kiedy ktoś

memoirs

memoirs.moblo.pl
Musisz robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś co sprawi że o szóstej rano zerwiesz się z łóżka z uśmiechem. Coś co będzie podtrzymywać Cię przy życiu kiedy ktoś złam
Musisz robić w życiu coś... teksty

memoirs dodano: 28 września 2015

Musisz robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiesz się z łóżka z uśmiechem. Coś, co będzie podtrzymywać Cię przy życiu, kiedy ktoś złamie Ci serce. Coś, co pozwoli Ci utwierdzać się w przekonaniu, że jesteś kimś absolutnie wyjątkowym i bez Ciebie codzienność straciłaby kilka istotnych kolorów.

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

memoirs dodano: 27 września 2015

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

 Jeśli nie możesz latać  biegnij.... teksty

memoirs dodano: 15 września 2015

"Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idż. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód.

Lepiej się rozstać. W każdej... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Lepiej się rozstać. W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg, którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy, jak by się zdawało.

Zjedz tę cholerną czekoladę.... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Zjedz tę cholerną czekoladę. Spaceruj w deszczu i skacz w kałużach. Opuść okna w samochodzie. Tańcz. Śpiewaj. Rozmawiaj z nieznajomymi. Uśmiechaj się. Obejmij kogoś. Chodź na boso. Śpij w ciągu dnia. Dziel się miłością. Spróbuj nowych rzeczy. Śmiej się, kiedy tylko możesz. Pomagaj innym. Żyj pełnią życia. Bez żalu i poczucia winy. Życie jest po prostu za krótkie!

Przestań czekać na piątek  na... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w tobie zakocha... na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej.

Czasami wydaje mi się  że ty i ja... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Czasami wydaje mi się, że ty i ja byliśmy jak dwoje rozkapryszonych dzieci, które roztrwoniły wszystko co mają i stoją teraz biedne, zgorzkniałe i złe. Na pewno popełniliśmy jakiś błąd, ale nie było nikogo, kto mógłby nam powiedzieć, co to był za błąd.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.

'Wydaje mi się  że jesteśmy... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

'Wydaje mi się, że jesteśmy nierozłączni… Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze. Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych. I przyjdzie taki dzień, być może po wielu latach, kiedy mnie wyciągniesz - na kilka chwil - na początek kolejki i pomyślisz... "Tak, to ten..." Niezależnie od tego, co się zdarzy, co zdecydujesz, i tak będzie mi się wydawać, że jesteśmy nierozłączni.'

Dość miałem grzechów  sumienie mi... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Dość miałem grzechów, sumienie mi tak już grzechotało, że aż się ludzie na ulicy za mną oglądali.

Idzie jesień  będzie psychicznie... teksty

memoirs dodano: 9 września 2015

Idzie jesień, będzie psychicznie trudniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV