głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melancolie Tak między nami przestało mnie obchodzić wiele spraw bo jest dużo łbów i jest dużo prawd. Czasami jak ktoś trafi ból a potem płacz. Przed lustrem stoisz i przem

melancolie

melancolie.moblo.pl
Tak między nami przestało mnie obchodzić wiele spraw bo jest dużo łbów i jest dużo prawd. Czasami jak ktoś trafi ból a potem płacz.
Tak między nami  przestało mnie... teksty

melancolie dodano: 18 października 2015

Tak między nami, przestało mnie obchodzić wiele spraw bo jest dużo łbów i jest dużo prawd. Czasami jak ktoś trafi ból, a potem płacz.

 Przed lustrem stoisz i przemywasz... teksty

melancolie dodano: 18 października 2015

"Przed lustrem stoisz i przemywasz twarz, a w tych oczach widzisz czerwony pytań labirynt. Z tym, że jesteś za słaby, by w końcu rzucić to. Zapomnieć i zrobić do przodu krok. Gdy wszyscy ci mówią 'nie warto', sam też to wiem, ale uwierz mi nie jest tak łatwo. Przykro mi, że nie rozumiesz całej sytuacji, łudziłem się i to mnie najbardziej martwi. W sercu będę nosił tą bliznę, a w głowie naukę, ale to już nie twój biznes...Powodzenia!"

Zabierz mnie stąd  jeśli wiesz  że... teksty

melancolie dodano: 15 października 2015

Zabierz mnie stąd, jeśli wiesz, że to złe miejsce. Nie chcę rad, bo to jest bezsens. Chcę wiedzieć, że wypełniam twoją przestrzeń.To dużo, ale nie chcę więcej.

Męczy Cię  że masz na sobie ich... teksty

melancolie dodano: 15 października 2015

Męczy Cię, że masz na sobie ich wzrok i nie tylko gdy przechodzisz obok. Gardzisz tym i czujesz się sobą.

Masz pewność siebie na pokaz  wiesz... teksty

melancolie dodano: 15 października 2015

Masz pewność siebie na pokaz, wiesz że życie to gra jak gra to poker. Lubisz hazard i masz to w oczach, ty stawiasz wszystko, ale grasz na zwlokę. Trzymasz dystans, bo co będzie potem? Zobowiązania robią zbędną zamotę. Każdy dzień tygodnia mógłby być jak piątek i jebać co będzie potem.

Gubię się  nie raz czuję się... teksty

melancolie dodano: 13 października 2015

Gubię się, nie raz czuję się podle. Zgubili mnie ludzie, na których się zawiodłem. Zgubiły mnie czyny, których do dziś żałuję.Potyczki, porażki i setki niedomówień."

Sam był zdradzany  zdradził... teksty

melancolie dodano: 13 października 2015

Sam był zdradzany, zdradził, oszukany, oszukał. Sam był raniony, ranił, wysłuchany, wysłuchał. Równowaga sztuka, to drugie to przetrwanie.

Możesz mówić co chcesz prawda ma... teksty

melancolie dodano: 13 października 2015

Możesz mówić co chcesz prawda ma jedną twarz. Nie liczy się to co masz ale jak tym grasz. Mówili mi nie patrz na ogół, honor to powód

Śmiałabym się  ale nie zostały mi... teksty

melancolie dodano: 12 października 2015

Śmiałabym się, ale nie zostały mi już żadne uśmiechy. Ani łzy. Nigdy ich nie zapomnę, tego bólu i prawdy, tak sobie mówiłam. Nigdy. Wtedy nie wiedziałam, że wszystko się zapomina. Pewnego dnia.

Stoję pijany mam serce jak głaz... teksty

melancolie dodano: 12 października 2015

Stoję pijany mam serce jak głaz, przygotowany na to by paść, bo chyba te zmiany nie dorwą tu nas. I chyba ten świat zabije nasz blask i chyba nie mamy żadnych szans, bo znowu jakoś tak mi Ciebie brak.

Życie mi się sypie  chuj w to.... teksty

melancolie dodano: 9 października 2015

Życie mi się sypie, chuj w to. Toczę to swoje śmieszne błędne kółko. Utopie to życie zaleje je wódką albo skrusze na zeszycie i otulę je bibułką.

Biorę odwet za te dni kiedy czułem... teksty

melancolie dodano: 8 października 2015

Biorę odwet za te dni kiedy czułem się podle, lecz zdołałem się podnieść. Już nic nie jest w stanie mnie zmienić kiedy biorę głęboki oddech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV