głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nigdy_sie_nie_poddam SZYMON ur. 5.08. 2015. godzina 14.34 trzy kilo szczęścia pięćdziesiąt trzy centymetry radości. Jedyny facet za którym będę biegać i dla którego zrobię wszystko.

nigdy_sie_nie_poddam

nigdy_sie_nie_poddam.moblo.pl
SZYMON ur. 5.08. 2015. godzina 14.34 trzy kilo szczęścia pięćdziesiąt trzy centymetry radości. Jedyny facet za którym będę biegać i dla którego zrobię wszystko. D
SZYMON  ur. 5.08. 2015.  godzina... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 6 sierpnia 2015

SZYMON, ur. 5.08. 2015., godzina 14.34, trzy kilo szczęścia, pięćdziesiąt trzy centymetry radości. Jedyny facet, za którym będę biegać i dla którego zrobię wszystko. Dziwię się, że tak się to wszystko potoczyło.

 Kiedy człowiek  chce odpocząć... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 16 maja 2015

"Kiedy człowiek chce odpocząć, powiedzą, że traci jaja. No i jak tu być szczęśliwym, gdy kochają jak upadasz."

Byle do sierpnia. :  teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 25 kwietnia 2015

Byle do sierpnia. :)

 Miałam plany. Dziś zamieniam je na... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 22 luty 2015

"Miałam plany. Dziś zamieniam je na cele. (...) Zmieniam się dla Ciebie. Jakiś czas nie myślałam, że tak będzie. Mogłam chlać bez celu. Nie myśl nawet, że tak będzie. Jest nas troje. Liczy się tylko to." < 3 Bonson, jak zwykle trafiasz idealnie w moje życie. :D

 Dziś już rozumiem  że się czasem... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 22 luty 2015

"Dziś już rozumiem, że się czasem trzeba upić, a na "przepraszam" to już zwykle jest za późno."

Są sytuacje  po których wydaje ci... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 19 luty 2015

Są sytuacje, po których wydaje ci się, że już się nie podniesiesz i może faktycznie, by tak było, gdybyś je rozpamiętywał, pielęgnował traumę i nie widział innego sensu niż ten, który właśnie utraciłeś. Czyjaś śmierć, rozstanie, utrata pracy czy dotychczasowego miejsca zamieszkania. W pierwszym zdaniu istotne jest jednak słowo: "wydaje", bo jeśli coś ci się wydaje, masz wrażenie, odczucie, itp., to wcale jeszcze nie oznacza, że taka jest prawda. Bo tak naprawdę los daje ci kopniaka, tylko po to, byś się ogarnął i zmienił swoje życie.

Siedzimy w pociągu. On oczywiście... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 19 luty 2015

Siedzimy w pociągu. On oczywiście usnął, a ja siedzę z lapkiem na kolanach i cieszę się, że w tych pieprzonych tlk-ach mają wi-fi. Nowoczesność, cholera! Wszyscy jesteśmy nowocześni, uzależnieni od internetu i szybkich doznań. Za oknami widzę mijające nas krajobrazy. On położył głowę na moim ramieniu i uśmiecha się przez sen. Jest słodki. Kto by pomyślał, że będziemy razem. Pewnie nikt, łącznie z nami parę miesięcy temu. Wbrew opiniom jego byłej nie złapałam go na dziecko. Nie wie, że nie chciałam z nim być, gdy się o tym dowiedziałam. Nie wie, że to on wtedy "zwariował" i zaczął latać wokół mnie dwa razy mocniej niż wtedy, gdy byłam jego kochanką i przyjaciółką. Obydwoje jesteśmy pokiereszowani przez los. Mamy rany, które sobie wzajemnie pozszywaliśmy i blizny, które znikają pod wpływem naszych pocałunków. Nie, nie staliśmy się nagle jedną z tych słodkich par, które to świata poza sobą nie widzą, ale jest dobrze. Jesteśmy z sobą szczerzy. Pozostaliśmy "friends". "Fuck friends" nawet.

Zajebiście. Sesja w końcu zdana i... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 18 luty 2015

Zajebiście. Sesja w końcu zdana i jutro z samego rana jedziemy do Zakopca na cały tydzień. Tym razem tylko my. :) Jest inaczej, ale i tak jestem szczęśliwa. Nie jestem już tą samą osobą, którą byłam zaledwie parę miesięcy temu. Nie piję alkoholu, ograniczyłam fajki, tak, tak, wiem, że nie powinnam w ogóle palić, ale teraz wypalam średnio jedną fajkę w ciągu tygodnia zamiast trzech paczek w ciągu dnia. Ćwiczę też codziennie, nie tylko "jak mi się przypomni" i czytam te mądre poradniki o wychowaniu dzieci. Mój partner śmieje się, że mnie nie poznaje i że będę dobrą matką. Jest świetnie. Tylko wkurwia mnie gadanie ludzi, którzy trują nam o ślubie. Biały welon i sukienka oraz impreza za parę tysięcy nie jest przedmiotem moich marzeń. Jest nam dobrze, a formalności nie są potrzebne, by z kimś być. Chcemy być razem, więc jesteśmy, a żaden papierek nie jest gwarantem szczęścia. Dziecko potrzebuje miłości i rodziców, którzy się szanują, a nie są z sobą, bo przysięga małżeńska.

Dziękuję :  teksty nigdy_sie_nie_poddam dodał komentarz: Dziękuję :* do wpisu 5 luty 2015
Będzie synek. Jedyny mężczyzna... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 2 luty 2015

Będzie synek. Jedyny mężczyzna, którego będę kochać zawsze i bezwarunkowo. Nie pozwolę mu na wszystko, czego doświadczyłam i mam nadzieję, że znajdzie w życiu więcej szczęścia niż ja miałam. Chłopcy mają lepiej. Nie są tak emocjonalni. Jak odziedziczy po mnie inteligencję, a po ojcu wygląd, będzie najmądrzejszym i najprzystojniejszym kolesiem na osiedlu.

 Złamię ci serce  gdy się wyprę... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 30 stycznia 2015

"Złamię ci serce, gdy się wyprę, że cię kocham ponad wszystko."

Pozostawiłam więc moją cudowną... teksty

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 30 stycznia 2015

Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo przez utopienie. Potem jednak przypomniałam sobie o resztkach ciasta czekoladowego w lodówce i wynurzyłam się, nabierając powietrza w płuca. Dla niektórych rzeczy warto żyć.
Autor cytatu: claire

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 21 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV