głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika melancolie

 Istnieją historie które jeśli otworzymy przed nimi nasze serca ranią zbyt mocno.

faust dodano: 4 dni temu

,,Istnieją historie, które, jeśli otworzymy przed nimi nasze serca, ranią zbyt mocno."

 Istnieją historie które jeśli otworzymy przed nimi nasze serca ranią zbyt mocno.

faust dodano: 4 dni temu

,,Istnieją historie, które, jeśli otworzymy przed nimi nasze serca, ranią zbyt mocno."

kolejny poniedziałek tydzień kolejna pobudka kolejny raz mówię sobie że ogarnę się od jutra

cpun dodano: 4 dni temu

kolejny poniedziałek, tydzień, kolejna pobudka, kolejny raz mówię sobie, że ogarnę się od jutra

leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym że stoją tu różne meble leżą książki wiszą obrazy ale to wszystko nie ma sensu. ja też tu leżę i też nie mam sensu.

cpun dodano: 4 dni temu

leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym, że stoją tu różne meble, leżą książki, wiszą obrazy, ale to wszystko nie ma sensu. ja też tu leżę i też nie mam sensu.

tak wiele nauczyłaś mnie w ciągu ostatnich lat. by nigdy się nie poddawać. by kochać kogoś kto jest tego wart ze wszystkimi jego wadami. ale nauczyłaś mnie również jednej rzeczy której teraz najbardziej potrzebuję  gdy życie powala cię na ziemię wstań i rozejrzyj się za jedną pozytywną rzeczą bo zawsze jakaś będzie. I trzymaj się tej dobrej rzeczy

cpun dodano: 4 dni temu

tak wiele nauczyłaś mnie w ciągu ostatnich lat. by nigdy się nie poddawać. by kochać kogoś, kto jest tego wart, ze wszystkimi jego wadami. ale nauczyłaś mnie również jednej rzeczy, której teraz najbardziej potrzebuję - gdy życie powala cię na ziemię, wstań i rozejrzyj się za jedną pozytywną rzeczą, bo zawsze jakaś będzie. I trzymaj się tej dobrej rzeczy

 Czekam aż nadarzy się okazja żeby prysnąć schować się w ziemi zagłodzić na śmierć cokolwiek  po prostu zniknąć być samemu.

faust dodano: 6 dni temu

,,Czekam, aż nadarzy się okazja, żeby prysnąć, schować się w ziemi, zagłodzić na śmierć, cokolwiek - po prostu zniknąć, być samemu."

 Ciężko jest zasnąć gdy nie ma do kogo skierować myśli po zamknięciu oczu.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Ciężko jest zasnąć, gdy nie ma do kogo skierować myśli po zamknięciu oczu."

  Na czym ta intymność polega?  Na tym że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz że ta osoba tego nie obśmieje nie wyszydzi nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,- Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok."

 Miłość to nagła potrzeba wtulenia się w kogoś i bycia obok niego. To pragnienie by trzymając tego kogoś w ramionach zostawić cały świat na zewnątrz. To tęsknota za bezpiecznym schronieniem dla duszy.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Miłość to nagła potrzeba wtulenia się w kogoś i bycia obok niego. To pragnienie, by trzymając tego kogoś w ramionach, zostawić cały świat na zewnątrz. To tęsknota za bezpiecznym schronieniem dla duszy."

 Tortury introwertyków nawet tych mających bogate życie wewnętrzne w kontaktach z innymi. Milczący introwertycy – nie jest tak żeby chronili swoje skarby przed cudzym spojrzeniem tylko paraliżuje ich nieśmiałość. Niekiedy sprawiają wrażenie osób aroganckich ale to złudzenie pomyłka oni są nieśmiali. Czego się boją? Nie wiadomo. Jakaś siła nie pozwala im mówić. W pewnym sensie są perfekcjonistami boją się że to co wypowiedzą będzie tylko karykaturą ich myśli. Mają tu liczne doświadczenia ile już razy wstydzili się że popełnili gafę że źle się wyrazili i cierpieli później. Dlatego wolą milczeć. Właściwie z szacunku dla innych dla osoby z którą się spotykają. Ale na ogół ta osoba widzi to zupełnie inaczej.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Tortury introwertyków, nawet tych, mających bogate życie wewnętrzne, w kontaktach z innymi. Milczący introwertycy – nie jest tak, żeby chronili swoje skarby przed cudzym spojrzeniem, tylko paraliżuje ich nieśmiałość. Niekiedy sprawiają wrażenie osób aroganckich, ale to złudzenie, pomyłka, oni są nieśmiali. Czego się boją? Nie wiadomo. Jakaś siła nie pozwala im mówić. W pewnym sensie są perfekcjonistami; boją się, że to co wypowiedzą będzie tylko karykaturą ich myśli. Mają tu liczne doświadczenia, ile już razy wstydzili się, że popełnili gafę, że źle się wyrazili, i cierpieli później. Dlatego wolą milczeć. Właściwie z szacunku dla innych, dla osoby, z którą się spotykają. Ale na ogół ta osoba widzi to zupełnie inaczej."

 Śpimy nie tylko po to żeby się wyspać. Również po to aby było nam lepiej aby przestały nas męczyć zmartwienia. Sen łagodzi troski kłopotom odbiera ich ciężar dzięki niemu rzeczywistość staje się wspomnieniem. Sen jest być może jedyną świątynią spokoju którą dysponuje człowiek.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Śpimy nie tylko po to, żeby się wyspać. Również po to, aby było nam lepiej, aby przestały nas męczyć zmartwienia. Sen łagodzi troski, kłopotom odbiera ich ciężar; dzięki niemu rzeczywistość staje się wspomnieniem. Sen jest być może jedyną świątynią spokoju, którą dysponuje człowiek."

 Być może nie mam prawa aby napisać że czuję się obcy i nieszczęśliwy gdyż w końcu sam decydowałem o swoim losie.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Być może nie mam prawa, aby napisać, że czuję się obcy i nieszczęśliwy, gdyż w końcu sam decydowałem o swoim losie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV