głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika melancolie

„Czasem wystarczy poklepać kogoś po ramieniu żeby było dobrze ale zdarza się że zabraknie życia aby postawić odpowiednią diagnozę.”

faust dodano: 3 dni temu

„Czasem wystarczy poklepać kogoś po ramieniu, żeby było dobrze, ale zdarza się, że zabraknie życia, aby postawić odpowiednią diagnozę.”

Rewelacja. Nie rozmawiasz ze mną od tygodnia tylko po to żeby później poinformować mnie że masz dziewczynę. No zajebiście. Szkoda że nie uprzedziłeś wcześniej że ta twoja koleżanka w każdej chwili może stać się kimś więcej. Co chciałeś mieć drugą opcję gdyby ci z nią nie wyszło. Lizzie

lizzie dodano: 2 tygodnie temu

Rewelacja. Nie rozmawiasz ze mną od tygodnia tylko po to, żeby później poinformować mnie, że masz dziewczynę. No zajebiście. Szkoda, że nie uprzedziłeś wcześniej, że ta twoja koleżanka w każdej chwili może stać się kimś więcej. Co, chciałeś mieć drugą opcję, gdyby ci z nią nie wyszło./Lizzie

Świetnie się bawiłeś? Bajerowałeś mnie w tym czasie co inną dziewczynę. Co była lepszym wyborem? A czy wie że w tym samym czasie co z nią pisałeś patrzyłeś na moje zdjęcia? Na moje cycki na moje ciało. Trochę jej współczuję ale szczęścia. Nie mieszaj mi więcej w życiu! Lizzie

lizzie dodano: 2 tygodnie temu

Świetnie się bawiłeś? Bajerowałeś mnie w tym czasie, co inną dziewczynę. Co, była lepszym wyborem? A czy wie, że w tym samym czasie, co z nią pisałeś patrzyłeś na moje zdjęcia? Na moje cycki, na moje ciało. Trochę jej współczuję, ale szczęścia. Nie mieszaj mi więcej w życiu!/Lizzie

Innym dzieciom rodzice mówią że je kochają. Ja odkąd pamiętam słyszałam tylko krzyki i wyzywanie mnie od głupiej idiotki albo debila. A to wszystko tylko dlatego że nie miałam takiego samego zdania jak matka czy ojciec. Lizzie

lizzie dodano: 2 tygodnie temu

Innym dzieciom rodzice mówią, że je kochają. Ja odkąd pamiętam słyszałam tylko krzyki i wyzywanie mnie od głupiej, idiotki albo debila. A to wszystko tylko dlatego, że nie miałam takiego samego zdania jak matka czy ojciec./Lizzie

  A pamięta pan jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc naprawialiśmy cały świat?  To było w czasach kiedy wydawało nam się że świat można jeszcze naprawić.  Ja wciąż uważam że można.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- A pamięta pan, jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc, naprawialiśmy cały świat? - To było w czasach, kiedy wydawało nam się, że świat można jeszcze naprawić. - Ja wciąż uważam, że można."

 Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie a potem poprawiamy z myślą o innych.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie, a potem poprawiamy z myślą o innych."

 Jakie piękne byłoby życie gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi którzy naprawdę na to zasługują.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Jakie piękne byłoby życie, gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi, którzy naprawdę na to zasługują."

 W młodości widzimy świat takim jaki powinien być a na starość takim jaki jest.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,W młodości widzimy świat takim, jaki powinien być, a na starość takim, jaki jest."

 Każdemu kto pragnie zachować zdrowy rozsądek niezbędne jest na tym świecie miejsce w którym będzie mógł i będzie chciał się zgubić. Miejscem tym ostatnim azylem jest drobny zakamarek duszy do którego można uciec schronić się a potem zamknąć i wyrzucić klucz gdy świat w absurdalnej komedii zmierza ku katastrofie.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Każdemu, kto pragnie zachować zdrowy rozsądek, niezbędne jest na tym świecie miejsce, w którym będzie mógł i będzie chciał się zgubić. Miejscem tym, ostatnim azylem, jest drobny zakamarek duszy, do którego można uciec, schronić się, a potem zamknąć i wyrzucić klucz, gdy świat w absurdalnej komedii zmierza ku katastrofie."

  Rok to w dzisiejszych czasach bardzo dużo. W tych dniach ludzie szybko zapominają. To jak zaraza ale pomaga w przeżyciu.  No to może ją złapię bo przydałaby mi się jak cholera.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- Rok to w dzisiejszych czasach bardzo dużo. W tych dniach ludzie szybko zapominają. To jak zaraza, ale pomaga w przeżyciu. - No to może ją złapię, bo przydałaby mi się jak cholera."

Myślałam że tym razem trafiłam lepiej. Znowu się nie udało znajomy ból powrócił. Nie chcę go. Lizzie

lizzie dodano: 22 czerwca 2018

Myślałam, że tym razem trafiłam lepiej. Znowu się nie udało, znajomy ból powrócił. Nie chcę go./Lizzie

 Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże.

faust dodano: 18 czerwca 2018

,,Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV