głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika melancolie

 Ludzie stale pytają o twoją karierę czy ożeniłeś się kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta czy jesteś szczęśliwy.   Heath Ledger

aniusssia dodano: dziś o 08:37

"Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy." / Heath Ledger

 Wszystko co nie zostało do końca przecierpiane i rozwiązane powraca.   Hermann Hesse  Siddhartha

aniusssia dodano: dziś o 08:32

"Wszystko co nie zostało do końca przecierpiane i rozwiązane, powraca." / Hermann Hesse - "Siddhartha"

 Znałem kiedyś kobietę która wyobrażała sobie miłość pod postacią dużego psa który zawsze leciał za patykiem i grzecznie przynosił go z powrotem a uszy wesoło podskakiwały mu na głowie. Ślepo wierny i totalnie bezwarunkowy. Śmiałem się z niej ponieważ nawet ja wiedziałem że miłość to zupełnie coś innego. Miłość to kruchy bibelot na który trzeba chuchać i dmuchać. Miłość nie jest krzykliwa i napastliwa. Kruszy się pod naporem ostrych słów i ginie za sprawą bezmyślnych czynów.

faust dodano: przedwczoraj o 21:35

,,Znałem kiedyś kobietę, która wyobrażała sobie miłość pod postacią dużego psa, który zawsze leciał za patykiem i grzecznie przynosił go z powrotem, a uszy wesoło podskakiwały mu na głowie. Ślepo wierny i totalnie bezwarunkowy. Śmiałem się z niej, ponieważ nawet ja wiedziałem, że miłość to zupełnie coś innego. Miłość to kruchy bibelot, na który trzeba chuchać i dmuchać. Miłość nie jest krzykliwa i napastliwa. Kruszy się pod naporem ostrych słów i ginie za sprawą bezmyślnych czynów."

 Oto dość osobliwa acz typowa cecha osób które uważają się za nieatrakcyjne. Czują się niegodne niczyjej uwagi i za nic w świecie nie chcą przyznać że ktoś wpadł im w oko.

faust dodano: przedwczoraj o 21:32

,,Oto dość osobliwa, acz typowa cecha osób, które uważają się za nieatrakcyjne. Czują się niegodne niczyjej uwagi i za nic w świecie nie chcą przyznać, że ktoś wpadł im w oko."

 Ja to znacznie więcej niż moje blizny.

faust dodano: przedwczoraj o 20:31

"Ja to znacznie więcej niż moje blizny."

 Ja to znacznie więcej niż moje blizny.

faust dodano: przedwczoraj o 20:31

"Ja to znacznie więcej niż moje blizny."

do you feel tempered outbursts that you cannot control? feeling lonely even when you're with people feeling blocked. feeling blue sad feeling disinterested in things feeling fearful. are your feelings easily hurt? i feel like that all the time

mistrzhehe dodano: 6 luty 2018

do you feel tempered outbursts, that you cannot control? feeling lonely, even when you're with people, feeling blocked. feeling blue, sad, feeling disinterested in things, feeling fearful. are your feelings easily hurt? i feel like that all the time

 Jeśli będziesz zbyt twardy staniesz się także kruchy. Wtedy wystarczy jedno pęknięcie byś rozpadł się na kawałki.

faust dodano: 4 luty 2018

,,Jeśli będziesz zbyt twardy, staniesz się także kruchy. Wtedy wystarczy jedno pęknięcie, byś rozpadł się na kawałki."

 Nie da się zatrzymać czasu lecz dla miłości czas może stanąć w miejscu.

faust dodano: 27 stycznia 2018

,,Nie da się zatrzymać czasu, lecz dla miłości czas może stanąć w miejscu."

 W tych czasach bardzo trudno być osobą po prostu prawdziwą osobą a nie zbiorem cech charakteru wybranych z pojemnego automatu z charakterami. A skoro wszyscy odgrywamy jakąś rolę nie może istnieć coś takiego jak bratnia dusza bo przecież nasze dusze nie są oryginalne. Doszło do tego że wydaje się jakby nic nie miało znaczenia bo nie jestem prawdziwą osobą i wszyscy inni też nie. Zrobiłbym wszystko by znów poczuć się rzeczywisty.

faust dodano: 27 stycznia 2018

,,W tych czasach bardzo trudno być osobą, po prostu prawdziwą osobą, a nie zbiorem cech charakteru wybranych z pojemnego automatu z charakterami. A skoro wszyscy odgrywamy jakąś rolę, nie może istnieć coś takiego, jak bratnia dusza, bo przecież nasze dusze nie są oryginalne. Doszło do tego, że wydaje się, jakby nic nie miało znaczenia, bo nie jestem prawdziwą osobą i wszyscy inni też nie. Zrobiłbym wszystko, by znów poczuć się rzeczywisty."

 Błąkają się w ciemnościach nie wiedzą co i jak Ja mam przy sobie lampę lecz zdmuchnę ją i tak. Wyciągam zatem rękę I liczę że ty też. Chcę pobyć z tobą razem gdy ciemność wokół jest.

faust dodano: 27 stycznia 2018

,,Błąkają się w ciemnościach, nie wiedzą co i jak, Ja mam przy sobie lampę, lecz zdmuchnę ją i tak. Wyciągam zatem rękę, I liczę, że ty też. Chcę pobyć z tobą razem, gdy ciemność wokół jest."

ona jebie Twoje serce no bo chce torebkę w zamian może przez chwilę potrzymasz ją za rękę

zrobsalut dodano: 17 stycznia 2018

ona jebie Twoje serce, no bo chce torebkę, w zamian może przez chwilę potrzymasz ją za rękę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV