głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kolejny raz.. Czas pokaże. teksty

martitta91 dodano: 23 lipca 2011

Kolejny raz.. Czas pokaże.

improwizowane uczucia  przeszyte... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

improwizowane uczucia, przeszyte kłamstwami życie, nitka w nitkę nasączona nieprawdą. i tym chciałeś zbudować szczęście?

Tu blady świt  a ja podziwiam Twą... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Tu blady świt, a ja podziwiam Twą twarz .. Patrzę jak nikt we wszystko co w niej masz .. Tak mocno śpisz i nie wiesz , że dwie słone łzy chcą zbudzić Cię.. Nie słyszę nic i tylko oddech Twój . < 3

..bo lepiej jest nie walczyć  kiedy... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

..bo lepiej jest nie walczyć, kiedy walka jest o nic.. lepiej trzy razy stracić niż raz się wypierdolić.!

“Ludzie się znajdują i znów... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

“Ludzie się znajdują i znów rozstają.Trzeba pozwolić im odejść.Nie wszystko złoto, co się świeci.Trzeba zrozumieć,że ktoś przestał kochać,ktoś inny przestał nas lubić bądź nigdy tak nie było.Są ludzie,którzy nigdy nigdy nie obdarzą nas sympatią i nikogo nie można za to winić.”

Dlaczego tak zrujnowałeś naszą... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Dlaczego tak zrujnowałeś naszą przyszłość? Życie nasze przepełniłeś nienawiścią. Odszedłeś tak bez żadnego słowa. Przecież człowiek, który kocha powinien świat budować..

Ile warte są tamte chwile...?? czy... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Ile warte są tamte chwile...?? czy wszystko tak spłynie co za nami w tyle? Nie potrafie pogodzić się z czasem, z obrazem łez na, który znów patrze. Bóg także nie potrafi wytłumaczyć dlaczego odszedłeś skoro dla mnie tyle znaczysz...;(((

 chce zapomnieć to co złe  zamazać... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

`chce zapomnieć to co złe, zamazać każdy nasz dzień, bo straciło wszystko już sens..

Słodkie słowa  piękne sny  miłe... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Słodkie słowa, piękne sny, miłe chwile tyle mogłam dać gdy coś jeszcze znaczyłam, mogłam Ci oddać wszystko za tamta miłość. Staram się zrozumieć czemu to wszystko prysło, nagle znikło jak płomień z zapalniczki, tracę siłę gdy odchodzi ktoś bliski, byłeś wszystkim tak jak ogień i woda, życie traci sens gdy powraca nasz obraz. Chce zatrzymując łzy, które cisną się do oczu, chce zatrzymać czas jeszcze raz ciebie poczuć. Tak jak kiedyś gdzie tuliłeś mnie w nocy. Nagle odeszedłeś, słowa mogły nas obronić, dwie minuty tak do ściany przykuta, nie dochodzi do mnie to, że nigdy nie wrócisz. Popatrz teraz jak świat zmienia szybko kolor.. pierwsze mówisz ''kocham'' - dziś te słowa mnie bolą .

Dzień za dniem  ucieka nam już... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Dzień za dniem, ucieka nam już czas. Ja ciągle patrzę na twoją twarz. Przez nasze łzy, zrozumieć chcę, kto zabrał nam drogę, wyznaczył ten cel. Myślami razem, ale gdzieś tam osobno, szukamy siebie, nie wystarczy to słowo. Z każdą sekundą, z każdym wspomnieniem wracam do miejsc. Jesteś moim pragnieniem, tak blisko chcę poczuć twój smak, chciałbym zamazać w sobie ten strach. Wszystkie te bramy po drodze pokonamy, boję się pomyśleć głębiej, co teraz robisz, gdzie jeszcze będziesz. Myśli mam chore, spójrz tak mi jest trudno, serce jak świat wciąż biegnie na próżno.

Czy można wierzyć w to już znając... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Czy można wierzyć w to już znając całą prawdę? w historie i w słowa w niej zawarte.. Żyję z dnia na dzień szukając sensu dni.. szukając tego, co wiele ma chwil..

Jak mogłeś? pytam teraz sama siebie... teksty

martitta91 dodano: 22 lipca 2011

Jak mogłeś?-pytam teraz sama siebie, co zrobiłam źle, że zraniłam ciebie. Czy to co było dla ciebie coś znaczyło? Czy w tamtych łzach była jakaś miłość? Nie wiem.. trudno sobie wytłumaczyć że po takim czasie mogę nagle nic nie znaczyć.. Powiedz coś! daj mi jeszcze jedną szansę! nie psuj tego co jest dla mnie ważne..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV