głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika martitta91

 są mężczyźni którzy nigdy by nie zdradzili. Są mężczyźni którzy nigdy nie pozwoliliby ci samej płakać a zwłaszcza z ich powodu. Są mężczyźni którzy pokonaliby setki kilometrów tylko po to żeby cię przytulić. Są mężczyźni dla których oczywistą przyjemnością byłoby robienie ci mniejszych i większych prezentów. Są mężczyźni którzy nie potrafiliby ukryć swojej miłości do ciebie przed całym światem. Są mężczyźni dla których byłabyś ważniejsza niż ktokolwiek i cokolwiek innego. Są tacy mężczyźni i dobrze o tym wiesz. To ci mężczyźni o których opowiadają ci koleżanki. To te miłości których zazdrościsz bliższym i dalszym znajomym. To te związki na podstawie których pisze się poradniki. I jeżeli są tacy mężczyźni to wszystkim innym zatrzaśnij drzwi przed nosem a jeżeli mieli już kiedyś do nich klucz to zmień zamki.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:56

"są mężczyźni, którzy nigdy by nie zdradzili. Są mężczyźni, którzy nigdy nie pozwoliliby ci samej płakać, a zwłaszcza z ich powodu. Są mężczyźni, którzy pokonaliby setki kilometrów tylko po to, żeby cię przytulić. Są mężczyźni, dla których oczywistą przyjemnością byłoby robienie ci mniejszych i większych prezentów. Są mężczyźni, którzy nie potrafiliby ukryć swojej miłości do ciebie przed całym światem. Są mężczyźni, dla których byłabyś ważniejsza, niż ktokolwiek i cokolwiek innego. Są tacy mężczyźni i dobrze o tym wiesz. To ci mężczyźni, o których opowiadają ci koleżanki. To te miłości, których zazdrościsz bliższym i dalszym znajomym. To te związki, na podstawie których pisze się poradniki. I jeżeli są tacy mężczyźni, to wszystkim innym zatrzaśnij drzwi przed nosem, a jeżeli mieli już kiedyś do nich klucz, to zmień zamki."

 Chciałabym móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się że masz w rękawie tuzin noży które będziesz wbijać w moje plecy ilekroć się odwrócę.  W świecie który składa się z kłamstw wykadrowanych sztucznych uśmiechów filtrowanych zachodów słońca niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację ponętnych ale sztucznych kształtów kolorowych okładek pustych w środku książek wyreżyserowanych wypowiedzi ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego szarego swetra policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć posłuchać o tym co Cię najbardziej irytuje zarówno w świecie jak i we mnie a może nawet w Tobie samym. Oddałabym górę czekoladowych lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci od kłamstw dostaje się rozstroju serca.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:54

"Chciałabym móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się, że masz w rękawie tuzin noży, które będziesz wbijać w moje plecy, ilekroć się odwrócę. W świecie, który składa się z kłamstw, wykadrowanych sztucznych uśmiechów, filtrowanych zachodów słońca, niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację, ponętnych, ale sztucznych kształtów, kolorowych okładek pustych w środku książek, wyreżyserowanych wypowiedzi, ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego, szarego swetra, policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć, posłuchać o tym, co Cię najbardziej irytuje, zarówno w świecie jak i we mnie, a może nawet w Tobie samym. Oddałabym górę czekoladowych, lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego, pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci, od kłamstw dostaje się rozstroju serca."

 Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą ktorą byłaś zanim twoje serce zostało złamane czy zanim zdradziła cię osoba której ufałaś najbardziej? Bo ja tak ja tęsknię.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:52

"Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą, ktorą byłaś, zanim twoje serce zostało złamane, czy zanim zdradziła cię osoba, której ufałaś najbardziej? Bo ja tak, ja tęsknię."

 Wiesz wszystko co się tak naprawdę liczy to aby ludzie których kochasz byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:51

"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku."

 Raczej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:47

"Raczej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach."

 Mała dopóki będziesz oczekiwać od ludzi żeby traktowali cię tak jak ty ich dopóty będziesz rozczarowana. Dlaczego zakładasz że możesz na kimś polegać tylko dlatego że ty jesteś godna zaufania? Dlaczego myślisz że jeżeli ty dajesz dobro to inni też muszą je w sobie mieć? To jaka jesteś ty nie mówi absolutnie nic o drugim człowieku.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:46

"Mała, dopóki będziesz oczekiwać od ludzi, żeby traktowali cię tak, jak ty ich, dopóty będziesz rozczarowana. Dlaczego zakładasz że możesz na kimś polegać tylko dlatego, że ty jesteś godna zaufania? Dlaczego myślisz, że jeżeli ty dajesz dobro, to inni też muszą je w sobie mieć? To, jaka jesteś ty, nie mówi absolutnie nic o drugim człowieku."

Lubię urodę ale położoną na inteligencję.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:21

Lubię urodę, ale położoną na inteligencję.

Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten który nauczył Cię swojej obecności.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:19

Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej obecności.

“ ...co sądzi o dzisiejszych mężczyznach wzruszyła tylko ramionami i powiedziała: zamiast rozłożyć nogi rozkładam ręce. ”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:18

“ ...co sądzi o dzisiejszych mężczyznach, wzruszyła tylko ramionami i powiedziała: zamiast rozłożyć nogi, rozkładam ręce. ”

Ruszamy dalej ale zawsze niesiemy ze sobą tych których straciliśmy.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:17

Ruszamy dalej, ale zawsze niesiemy ze sobą tych, których straciliśmy.

“Boli mnie boli mnie jak cholera płakać mi się chce. Boli mnie brak Ciebie. Nie sądziłam że aż tak. Że aż tak bardzo i bez wyjścia.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 20:13

“Boli mnie, boli mnie jak cholera, płakać mi się chce. Boli mnie brak Ciebie. Nie sądziłam, że aż tak. Że aż tak bardzo i bez wyjścia.”

“ ... jestem od trzech dni przywalony po prostu górą czarnej melancholii jakiegoś najwstrętniejszego rodzaju weltschmerzem ... . ”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 20:10

“(...) jestem od trzech dni przywalony po prostu górą czarnej melancholii, jakiegoś najwstrętniejszego rodzaju weltschmerzem (...). ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV