głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 najbardziej. najmocniej. najczulej. najgoręcej. Pragnę Cię jak gargamel smerfów. ♥ strach nas opętał zatrzymał czas w sercach . Trzeba się myć a nie podlizywać

martitta91

martitta91.moblo.pl
najbardziej. najmocniej. najczulej. najgoręcej.
  najbardziej. najmocniej. najczulej.... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

` najbardziej. najmocniej. najczulej. najgoręcej. ; *

Pragnę Cię jak gargamel smerfów. ♥ teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Pragnę Cię jak gargamel smerfów. ♥

strach nas opętał  zatrzymał czas... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

strach nas opętał, zatrzymał czas w sercach .

Trzeba się myć  a nie podlizywać. teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Trzeba się myć, a nie podlizywać.

Biblia uczy nas kochać   a kamasutra... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Biblia uczy nas kochać , a kamasutra pokazuje jak.

Jeśli nie zdążymy się pozabijać... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Jeśli nie zdążymy się pozabijać, wyjdę za Ciebie za mąż.

Głupcem jest ten  kto ocenia innych... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Głupcem jest ten, kto ocenia innych, ale nie założył ich butów i nie przeszedł tej drogi, co oni.

 Zmienię się obiecywał. Nie mógł... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

-Zmienię się-obiecywał. Nie mógł tego zrobić,nie mógł zmienić czegoś co już od dawna weszło mu w krew,razem z litrami wypijanego alkoholu.Kłócił się,kłamał,ranił swoją pokerową twarzą.Nie takiego go pokochała. Nie mogła czekać na coś co pewnie nigdy by się nie zdarzyło. Nie mogła dać mu kolejnej szansy. Decyzja by zakończyć toksyczny związek nie była łatwa. Bolało ją serce gdy patrzyła w te ukochane oczy. Przecież wraz z końcem związku,miłość tak po prostu się nie ulatnia. Kochała go.Dlatego musiała odejść.Musiał się nauczyć,że nie wolno dawać obietnic bez pokrycia.Musiał się nauczyć,że nie wolno ranić tych którzy nas kochają. Musiał.By nie został później sam .

Nie mogę przecież czekać na coś... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Nie mogę przecież czekać na coś co może nigdy nie będzie miało szansy się wydarzyć. Gdybyś tylko dał mi poczuć ,że to wszystko ma sens.Rezygnuję,by normalnie żyć.By nie zamienić swojego serca w świątynię czekania. Mam nadzieję,że zrozumiesz. Na tę chwile na ten moment,nie widzę żadnej przyszłości dla nas..

Czego chcę? Spokoju przez... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

Czego chcę? Spokoju przez najbliższe dni. Ucieczki od tej rzeczywistości, w której brnę bez żadnego końca. Nie widzę żadnej przyszłości dla siebie, a jednak staram się być twarda, udawać, że wszystko działa tak, jak należy, ale czy długo takim stylem życia pociągnę? Z pewnością nie.. Nie uda mi się żyć z myślą o codziennej walce, o wyrwaniu się z tego pieprzonego świata, gdzie kasa i brak zaufania gra główną rolę. Nie czuję się bezpiecznie wśród ludzi, którzy są mi bliski osobami.. Nie czuję miłości, która powinna być. Nie ma już wielu rzeczy, a wstanie z łóżka z myślą, że zaczyna się nowy dzień.. Może będzie lepszy od poprzedniego wcale nie pomaga. Nie daje żadnej satysfakcji oraz motywacji na lepszy czas.

płaczesz ? nie podlewam rzęsy ! teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

płaczesz ? nie podlewam rzęsy !

z minionych wydarzen   sprobowac... teksty

martitta91 dodano: 19 stycznia 2015

z minionych wydarzen , sprobowac wyjsc na prosta , unikac niebezpieczenstwa , ktore czeka tuz za rogiem . przez te wszystkie lata czegos sie nauzylam . poznalam wiele charakterow ludzi , dostrzeglam komu mozna ufac m a kogo najbardziej unikac . zrozumialam ze swiat nie jest taki dobry , a ludzie korzy mnie otaczaja zyja jedynie ze mna po to aby skorzystac z mojego cierpienia . probuja sie zabawic moja bezsilnoscia , alaboscia charakteru . chca poznawac moje wnetrze pomimo , ze nigdy do niego nie dotra . probuja sie mscic na mnie , aby odreagowac swoje bledy aby poczuc pewna satysfakcje , ale ja juz sie nie dam wykorzystac . nie poozwole sobie na to aby ktos przyczynial sie do rozpadu mojego zycia , ktore i tak jest w znacznej czesci popierzone .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV