głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 To świat w którym szczerość więdnie kłamstwo trzyma w szponach wokół czają się fałsz i zdrada prawda jest najcenniejsza używa się jej oszczędnie. Podnoszę się

martitta91

martitta91.moblo.pl
To świat w którym szczerość więdnie kłamstwo trzyma w szponach wokół czają się fałsz i zdrada prawda jest najcenniejsza używa się jej oszczędnie.
 To świat w którym szczerość... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

"To świat w którym szczerość więdnie, kłamstwo trzyma w szponach, wokół czają się fałsz i zdrada, prawda jest najcenniejsza, używa się jej oszczędnie."

Podnoszę się po klęsce w sercu mam... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

Podnoszę się po klęsce w sercu mam nadzieję, Co kiedyś było niemożliwe dzisiaj nie istnieje.

I może dobrze  że los nie postawił... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

I może dobrze, że los nie postawił na nas, w tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.

Tutaj pijesz  gdy się cieszysz... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

Tutaj pijesz, gdy się cieszysz, pijesz, gdy jesteś smutny. Ludzie zmienili miłość do życia w miłość do wódki.

Nasz los nigdy nie będzie nam znany.... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

Nasz los nigdy nie będzie nam znany. Nie wiemy co czeka nas za chwilę, a co dopiero w dalekiej przyszłości, lecz to od nas głównie zależy, jak potoczy się nasza droga w życiu. To my podejmujemy decyzje, które będą znaczące dopiero w dalszej przyszłości. Od nas zależy czy ułożymy sobie wszystko tak, aby było dobrze czy też nie. Kłótniami będziemy tylko przysparzać sobie nowych problemów, zaczną się wyrzuty sumienia, a następnie, gdy kogoś stracimy… Człowieka, który będzie bliski naszemu sercu będziemy się zastanawiać, a gdzie my byliśmy w Jego życiu, jaką rolę w nim odegraliśmy? Zaczną się pretensje do samych siebie, że zniszczyliśmy piękne uczucia, ostatnie chwile, które mogliśmy przeżyć w zgodzie i spokoju, a nie marnować czas na ciągłe kłótnie, ale dopiero, gdy coś złego się stanie my uświadamiamy sobie, jak wiele druga osoba dla nas znaczyła..

I nagroda za najlepsze kłamstwo... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

I nagroda za najlepsze kłamstwo przyszła do Ciebie. Za to, że sprawiłeś, że wierzyłam, że mógłbyś być.'

Przyznaję się.. Nienawidzę Cię za... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

Przyznaję się.. Nienawidzę Cię za to co zrobiłeś z moim życiem. Zniszczyłeś je doszczętnie. Skłóciłeś mnie z przyjaciółmi tylko po to, aby zagrać na moim losie. Chciałeś mnie wykorzystać, zabawić się, gdy ja byłam najbardziej Ci ufna. Wiedziałeś, że Cię kochałam, a dla Ciebie to była tylko szansa na wykorzystanie mojego zaufania. Uderzyłeś głęboko w moje serce, zraniłeś mnie swoim zachowaniem. Zrujnowałeś moją codzienność, świat, w którym żyłam i byłam szczęśliwa. Ja nie byłam niczego świadoma. Byłam w Tobie zakochana, zauroczona Twoją osobowością… Ulegałam Ci, jak pies swojemu panu, gdy ten go woła. Mogłeś nazwać mnie bez problemu swoja ‘ suką ‘, bo widziałeś, jak lgnęłam za Tobą. Trzymałam się kurczowo Ciebie.. Bałam się odejść, bo nie wiedziałam, jak potoczy się moje dalsze życie.

Chcę być dla Ciebie tą  którą... teksty

martitta91 dodano: 18 stycznia 2015

Chcę być dla Ciebie tą, którą będziesz wspominał na starość, tą, przy której będziesz chciał spędzić całe swoje życie, tą najlepszą i tą jedyną. Na zawsze, na wieczność.

Ktoś próbuje mi wmawiać z jakim... teksty

martitta91 dodano: 16 stycznia 2015

Ktoś próbuje mi wmawiać z jakim powinnam być chłopakiem. Wylicza mi zyski i straty, po czym twierdzi, że ma racje mówiąc, że dobrze by mi było z nim. Ale związek to nie tylko zyski. To też miłość i chęć bycia przy kimś nawet, gdy zostanie z niczym. W związku nie powinno się patrzeć na straty, a pomóc drugiej osobie podnieść się, gdy upadnie. Widać mam inne zdanie w tym temacie. Być może dlatego nadal jestem sama./Lizzie

Cza­sami nie ma­my wy­boru.... teksty

martitta91 dodano: 16 stycznia 2015

Cza­sami nie ma­my wy­boru. Mu­simy od­puścić i roz­bić wszys­tko to, co tak dob­rze układało nam się w sercu.

Wcale nie chodzi o fizyczność  o... teksty

martitta91 dodano: 16 stycznia 2015

Wcale nie chodzi o fizyczność, o namiętne pocałunki i dotyk, który sprawia, że masz gęsią skórkę na całym ciele. To wszystko jest ważne, ale nie najważniejsze. Chodzi o to, żeby spotkać taką osobę, która sprawi, że będziesz chciał być lepszym człowiekiem i która Ci w tym pomoże.

Gdy zrobisz coś dobrze nie zwróci... teksty

martitta91 dodano: 16 stycznia 2015

Gdy zrobisz coś dobrze nie zwróci uwagi na to nikt. Za to jak postąpisz źle wypomną Ci to wszyscy. Ludzie nie nagrodzą Cię za dobro, a ukarają za każdy najdrobniejszy błąd. Zamiast pomóc lepiej jest sprawić byś nie mógł się podnieść i będą wmawiać, że jesteś nikim. Niestety sprawią, że sam zaczniesz tak myśleć./Lizzie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV