głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Życie singli jest o wiele ciekawsze. Mogę imprezować kiedy chcę z kim chcę i jak chcę... Tylko niekiedy brakuje tej bliskości z drugą osobą. Czasami chciałabym

martitta91

martitta91.moblo.pl
Życie singli jest o wiele ciekawsze. Mogę imprezować kiedy chcę z kim chcę i jak chcę... Tylko niekiedy brakuje tej bliskości z drugą osobą. Czasami chciałabym po prostu
Życie singli jest o wiele ciekawsze.... teksty

martitta91 dodano: 9 luty 2013

Życie singli jest o wiele ciekawsze. Mogę imprezować kiedy chcę, z kim chcę i jak chcę... Tylko niekiedy brakuje tej bliskości z drugą osobą. Czasami chciałabym po prostu się do kogoś przytulić i mieć tą świadomość, że właśnie w jego ramionach mogę czuć się bezpieczna. Tak tego właśnie potrzebuję najbardziej.

Tego co czuję nie potrafię... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

Tego co czuję nie potrafię wytłumaczyć, tylko Ty, tyle dla mnie znaczysz. Myślę o Tobie dniami i nocami. Kiedy Cię spotykam, wtedy dziwnie się czuję i gdy Cię nie ma przez chwilę prawie wariuję.

jadom jadom  z czym? z oranżadom.... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

jadom jadom, z czym? z oranżadom. elo elo 2013 naparzamy tutaj bibe właśnie. ;D

kocham Cię od zawsze i gdy na Ciebie... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

kocham Cię od zawsze i gdy na Ciebie patrzę. i wiem na pewno tylko Ciebie pragnę. marznę gdy nie ma Ciebie, czegoś mi brak, ale kiedy jesteś wraca życia smak.

uwielbiam Cię kochanie  uwielbiam... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

uwielbiam Cię kochanie, uwielbiam tak jak nikt. na zawsze w moim sercu zostaniesz tylko Ty.

gdy odległość dzieli nas  wtedy... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

gdy odległość dzieli nas, wtedy wolniej płynie czas, lecz nie rozdzieli nas. wiem że potrzebujesz mnie, zrozum to.. ja kocham Cie i to nie zmieni się.

 ...  i później tylko zostaje Ci... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

(...) i później tylko zostaje Ci uwierzyć, że bez tej miłości możesz przeżyć.

być daleko to jest sztuka  gdy za... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

być daleko to jest sztuka, gdy za oknem chłód a Ty nie możesz się przytulać. wiesz co dziś mnie zastanawia? że przez odległość tyle związków się rozpada.

no i co Ty sobie myślisz  że co ja... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

no i co Ty sobie myślisz, że co ja czuje kiedy na ulicy Ciebie z kimś widuje. i co z tego że ja wiem że nie było warto. moje serce mówi kocham, chociaż głowa mówi wal to. w Tobie dawno w to umarło to bez stresu. Ty zaczynasz nowe życie kiedy ja u życia kresu. rano wstaje łapie doła jak ja tesknie, od Ciebie jak od ściany odbijają sie pretensje. kiedyś nazywałem Ciebie swą iskierką, spotkanie z Tobą było dla mnie jak święto. jak niewierzący co zaczyna się modlić, by nie skończyło się to co się kończy. co ja robić mam płacz nie wchodzi w gre, chociaż przyznam że głos łamie się. co się dziwić gdy się łamie całe życie, modle się do Boga żeby teraz mnie pilnował.

To co widze kłamstwo tak zwyczajne... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

To co widze kłamstwo tak zwyczajne by ktokolwiek chciał odnaleźć prawdę. Noc kryje wszystkie ślady- prawda jej akurat nikt nie zdradzi...

Już odeszły tamte dni i nie wrócą... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

Już odeszły tamte dni i nie wrócą nie ma ich, to historie dawnych spraw, które pozostały w nas.

Nie ma już dni  kiedy braknie chwil... teksty

martitta91 dodano: 8 luty 2013

Nie ma już dni, kiedy braknie chwil tych, które tak obiecywałaś mi. Nie ma już łez, bo skradłaś je, zawsze było tak że brałaś co chcesz. Kocham Cię, dobrze wiesz moje serce chce żyć gdy słyszy Twój śmiech. Zawsze jest tak jak chcesz, dobrze wiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV