 |
martitta91.moblo.pl
Utoniesz w moich oczach potem się zakochasz i będę Ci się śnił po nocach.
|
|
 |
Utoniesz w moich oczach, potem się zakochasz i będę Ci się śnił po nocach.
|
|
 |
uwielbiam dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiecha. jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający.
|
|
 |
Szacunek dla tych co pomimo błędów ciągle wierzą w zmiany i nie stoją w miejscu.. amatorów chorych wkrętów pozdrawiam środkowym, bez względu na nich preferuje rozsądek zdrowy !' :) || Tytuz & Boro - Nie Pal Mostów
|
|
 |
Słyszysz? Bo kiedy nie ma Ciebie, niewiele istnieje.
|
|
 |
zazwyczaj jest tak, że osoba, która pokaże Ci, co to prawdziwe szczęście prędzej czy później zapozna Cię również ze światową kuchnią, gdzie serwuje się głównie "ból" na sto tysięcy sposobów..
|
|
 |
Nie proszę o przygodę, nie proszę o zauroczenie- proszę o miłość, tę prawdziwą. Tę przez duże M, tę, o której nie wiem nawet czy istnieje, i której boję się, że nigdy nie znajdę. Tę, która nie pozwala spać po nocach, która nie pozwala myśleć w dzień, która zmienia człowieka w szczęśliwego niewolnika.
|
|
 |
Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serca, męczą nas. Pożądanie może zrujnować nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą czego chcą.
|
|
 |
Myślałam, że mam Cię na zawsze.
|
|
 |
Dałam ci szansę wiedząc, że to wszystko przysporzy nam jedynie cierpienia...
|
|
 |
lubię Ciebie obok siebie ♥
|
|
 |
Dążę do celu choć wiem że nie będzie łatwo. Codziennie karmię się Twoją antypatią.
|
|
 |
Bezczelna, pewna siebie, dama z pełną kulturą.
|
|
|
|