głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Wiem że czekasz na resztę której nie możesz ode mnie otrzymać. Traktuj mnie dobrze a dam Ci to co najlepsze we mnie. Nie jestem tą z której powinieneś robić sob

marryall

marryall.moblo.pl
Wiem że czekasz na resztę której nie możesz ode mnie otrzymać. Traktuj mnie dobrze a dam Ci to co najlepsze we mnie. Nie jestem tą z której powinieneś robić sobie w
Wiem  że czekasz na resztę  której... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

Wiem, że czekasz na resztę, której nie możesz ode mnie otrzymać. Traktuj mnie dobrze a dam Ci to, co najlepsze we mnie. Nie jestem tą, z której powinieneś robić sobie wroga.

Miuosh Corona ♪ teksty

marryall dodano: 20 czerwca 2014

Miuosh-Corona ♪

 Kocham go.Więcej grzechów nie... teksty

marryall dodano: 20 czerwca 2014

-Kocham go.Więcej grzechów nie pamiętam.

Gdy jesteśmy w konflikcie już nawet... teksty

marryall dodano: 20 czerwca 2014

Gdy jesteśmy w konflikcie już nawet z najbliższymi nie pozostaje nic innego jak wyrwać się dokądś samemu. Cudawianki 2014. Pośród tłumu czasem najlepiej wszystko przemyśleć, jeśli nie mam nikogo to zawsze mam siebie.

 Najsmutniejszy rodzaj smutku to... teksty

marryall dodano: 19 czerwca 2014

-Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz.

Moją głowę wypełniają setki... teksty

marryall dodano: 19 czerwca 2014

Moją głowę wypełniają setki wersji scenariuszów. Moją głową wypełnia przede wszystkim jedna osoba. Katuje swoje ciało ćwiczeniami,wmawiam sobie, że moje bolące mięśnie przynoszą mi ulgę. Obojętnie bólu psychicznego i fizycznego codziennie podnoszę się i szukam rzeczy dzięki której uda mi sie przetrwać kolejny dzień. Czasem jest lepiej, czasem mam szczęście. Gdy jest źle...po prostu wyrzucam tu ten siedzący w głowie tekst

Czasem siedze i zastanawiam sie kim... teksty

marryall dodano: 19 czerwca 2014

Czasem siedze i zastanawiam sie kim jestem, co robie z moim życiem. Co mam z nim w najbliższym czasie zrobić. Są dni lepsze i gorsze, każdy Ci to przyzna. Ale jeśli Ty coraz częśćiej podczas różnych codziennych czynności zastanawiasz sie co tak naprawdę trzyma Cie przy życiu...to nie jest najlepiej. Kiedy wiemy, że na niektóre problemy nie mamy wpływu...nie możemy ich rozwiązać czujemy bezsilność. Nie chcemy stracić osoby ważnej dla nas. Ale czasem nie jesteśmy w stanie zapłacić ceny za jej obecność obok. Dziwnym zbiegiem okoliczności wakacje znów nie przynoszą niektórym z nas ulgi.

All by myself...Don't wanna be...... teksty

marryall dodano: 14 czerwca 2014

All by myself...Don't wanna be... Anymore ...♪

Stracisz swoje ludzkie życie wytedy... teksty

marryall dodano: 13 czerwca 2014

Stracisz swoje ludzkie życie wytedy, kiedy zaczną tęsknić.Widzą, że dobrze sobie radzisz, więc trochę trudno Cię zjechać.Ludziom jest niedobrze, gdy pamiętają wszystkie złe rzeczy których, ci życzyli.

Yo  ludzie będą cię kochać i... teksty

marryall dodano: 13 czerwca 2014

Yo, ludzie będą cię kochać i wspierać gdy jest to korzystne.Wybaczam to, nie zapomnę, ale to martwy problem.

Powiedziałam im  że w grze nie ma... teksty

marryall dodano: 13 czerwca 2014

Powiedziałam im, że w grze nie ma sojuszników, a ty się jeszcze tego nie nauczyłeś.Wszystkie mosty, które przeszedłeś - nie pal ich jeszcze.Ludzie chcą szacunku , ale jeszcze go nie zdobyli.Obłudni i utytułowani, ale przysięgają na Biblię, że cię kochają ,Kiedy naprawdę nie różnią się niczym od twoich wrogów.Ale nadal nie życzę im śmierci.Po prostu widzę w nich siebie.

Tabletki i... teksty

marryall dodano: 13 czerwca 2014

Tabletki i mikstury.Przedawkowujemy.Jestem zła, ale wciąż Cię kocham.Nie mogę tego znieść, ale wciąż Cie kocham.Nigdy nie mogli sprawić, żebym Cię znienawidziła. Mimo, że to, co robiłeś nie było gustowne.Mimo, że jesteś tak niewdzięczny.Ja zachowuję to w ruchu będąc elegancka i pełna wdzięku

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV