głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Czasem warto żyć dla jednej wspaniałej chwili. Miłość to coś pozaziemskiego jak Cie trafi to przestajesz myśleć. CHCIAŁABYM JUŻ TYLKO ŻEBY BYŁO JAK DAWNIEJ. NIE

marryall

marryall.moblo.pl
Czasem warto żyć dla jednej wspaniałej chwili. Miłość to coś pozaziemskiego jak Cie trafi to przestajesz myśleć.
Czasem warto żyć dla jednej... teksty

marryall dodano: 8 maja 2014

Czasem warto żyć dla jednej wspaniałej chwili. Miłość to coś pozaziemskiego, jak Cie trafi to przestajesz myśleć.

CHCIAŁABYM JUŻ TYLKO ŻEBY BYŁO... teksty

marryall dodano: 8 maja 2014

CHCIAŁABYM JUŻ TYLKO ŻEBY BYŁO JAK DAWNIEJ. NIE MAM SIŁY TAK ŻYĆ...W TAKIEJ NIEPEWNOŚCI. ZOSTAWIAM ROZŁOŻONE KARTY BOGU..

Odwieczny problem: rozum czy dalsze cierpienie  bo za nim podążamy jeśli słuchamy serca które kocha nie tą osobę co powinno. teksty marryall dodał komentarz: Odwieczny problem: rozum czy dalsze cierpienie, bo za nim podążamy jeśli słuchamy serca które kocha nie tą osobę co powinno. do wpisu 7 maja 2014
Facebook...Czy po założeniu jego... teksty

marryall dodano: 7 maja 2014

Facebook...Czy po założeniu jego mamy jeszcze szanse zachować jakąś anonimowość...odrobinę tajemniczości? Czy nie damy się wkręcić w wir wrzucania coraz to nowych zdjęć, opisów? Czy w tych czasach naprawdę ludzie bez face'a stają się outsiderami? dziwakami? Jeszcze nad tym wszystkim się zastanawiam. Zanim wejdę w sidła facebook-owej społeczności.

Chciałabym mieć pewność   że... teksty

marryall dodano: 7 maja 2014

Chciałabym mieć pewność , że jestem dla Niego jeszcze ważna...jak rok temu. Chciałabym wiedzieć czy człowiek którego kocham uwzględnia mnie w swoich planach i życiu. Nie wiem nic...Nawet nie wiem czy jeszcze go znam...Nie wiem czy jego dawne poglądy są nadal aktualne. Nie wiem nic i jestem tak cholernie z tym sama. Wdychając do płuc papierosowy dym czułam sie tak beznadziejnie winna temu w jakim punkcie jest teraz moje życie. Tyle czy da sie jeszcze to wszystko jakoś uratować? Czy My mamy próbować być razem, czy to co niegdyś planowane stanie sie rzeczywistością? Każdy chce mieć poczucie bezpieczeństwa i to że jest dla kogoś ważny. Chaos

zniszczył ją . jakież to typowe... teksty

marryall dodano: 7 maja 2014

zniszczył ją . jakież to typowe dla mężczyzny ./Ansomia

Słyszę zjeżdżającą w dół... teksty

marryall dodano: 7 maja 2014

Słyszę zjeżdżającą w dół windę. Utożsamiam ją sobie z moim ostatnim kulejącym życiem. Chce żeby to wszystko przestało boleć. Żebym nie wyła z bólu i nie szukała codziennie nowej ucieczki przed tym bólem. Dobranoc..

Nie jesteśmy. Już niczego nie chce teksty

marryall dodano: 4 maja 2014

Nie jesteśmy. Już niczego nie chce

Wczoraj oglądałam zdjęcia. Nic... teksty

marryall dodano: 4 maja 2014

Wczoraj oglądałam zdjęcia. Nic już nie jest tak prawdziwe jak te zdjęcia. Nie było fałszu. Za każdym razem kiedy wracam do tych wspomnień mogę je poczuć ale nigdy już nie dotknę. To chore, w oparach absurdu oddycham.

To klasyczny przypadek. Scenariusz.... teksty

marryall dodano: 4 maja 2014

To klasyczny przypadek. Scenariusz. Opowieść stara jak czas. Teraz pozostał tylko wstyd. Ponieważ się myliłam..

Życie tu jest miłością na pół... teksty

marryall dodano: 3 maja 2014

Życie tu jest miłością na pół etatu. Nigdy nie mamy dość. Wszystko wydaje się być lądowaniem w deszczowy dzień.

Lekarstwo  potrzebuję leków.  Bo... teksty

marryall dodano: 3 maja 2014

Lekarstwo, potrzebuję leków. Bo czuję się zjebanie a moje serce jest kolejną zjawą we wspomnieniach. Uderzam mocno w kawałek drewna. Wszystko jest do dupy nawet gdy wydaje się być dobrze. Mój mózg jest naczyniem, a ja wyczuwam piekło Ale im mniej wiesz, tym bardziej tracisz poczucie rzeczywistości. Wtedy czas się zmienia i mój umysł się zmienia Nie mam nikogo ani niczego żeby znaleźć wspólny klimat. Wciąż szukam, ale jestem przerażona I zanim znajdę to, czego szukam, wewnątrz będę już martwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV