głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dysfunkcja systemu motywacji teksty

marryall dodano: 19 kwietnia 2013

Dysfunkcja systemu motywacji

Zapach wiosny. teksty

marryall dodano: 12 kwietnia 2013

Zapach wiosny.

Denerwować się  tzn mścić sie na... teksty

marryall dodano: 12 kwietnia 2013

Denerwować się, tzn mścić sie na własnym zdrowiu za głupotę innych

Cause I've miss you so much   so...? teksty

marryall dodano: 11 kwietnia 2013

Cause I've miss you so much, so...?

Muszę żyć ze sobą Czy mi się to... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

Muszę żyć ze sobą Czy mi się to podoba Czy nie. Uznałam, że najmądrzej będzie siebie lubić.

 Kocham Cię! Kocham! Wciąż Cie... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

"Kocham Cię! Kocham! Wciąż Cie Kocham kurwa, i nie znam juz innych słów, to jest zbyt trudne.."

Wziął zwinięty w rulonik banknot i... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

Wziął zwinięty w rulonik banknot i wciągnął to co zostało na blacie. O kurwa mać! jak perfekcyjnie tańczy się z białą damą! Perfekcyjnie również dlatego , że to naprawdę był ostatni taniec w Jego życiu.Bo jeżeli przyjaciel daje wybór pomiędzy narkotykami a nim samym, to wolisz narkotyki czy przyjaciela? Jeśli wybierzesz narkotyki ustalisz sobie dalszą drogę życia. Najczęściej krótkiego i niespecjalnie interesującego. Będziesz tłumaczył się przed samym sobą, że jesteś nowoczesnym człowiekiem a ten ktoś nie rozumiał Cie i był pozbawiony wyobraźni. Ot odwieczny konflikt pomiędzy wesołym Sunlight City a ponurym Ciemnogrodem. Przekonasz sam siebie, że ludziom nie wolno stawiać warunków i prawdziwie kocha sie przecież nie za cos , lecz mimo czegoś. Najprawdopodobniej we wszystko uwierzysz. Nie przyjmiesz do świadomości myśli, że wybrałeś pomiędzy człowiekiem i jego uczuciem, a kupką białego pyłu...

 2   Facet zawył a On zobaczył obok... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

[2] Facet zawył,a On zobaczył obok siebie dwóch ludzi w mundurach. Ktoś smagnął pałką przez łydki i opadł na kolana. Ktoś zatrasnął mu na przegłubach kajdanki, ktoś inny wlókł za ramiona w stronę ulicy. A potem rzucili go jak worek na podłogę policyjbego volkswagena. I słyszał tylko jej kolejne rozpaczliwe,wściekłe wołanie -Zostawcie go!. Już więcej potem go nie zobaczyła..

 1  Ten cios był wolny nieudolny i... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

[1] Ten cios był wolny,nieudolny i sygnalizowany. Kiedyś zszedłby płynnie z jego linii. Kiedyś uderzyłby serią: kopnięcie w krocze,chwyt za głowe,kopnięcie kolanem w twarz,hak od dołu.Kiedyś ten wielki,skacowany facet leżałby w kałuży krwi,a On zadowolony z siebie przyklepywałby "pione" któremuś z kumpli,z którym potem poszedłby na piwo. Ale teraz było teraz, nie kiedyś. Czuł słodki smak krwi w ustach i ból w policzku. Kręciło mu się w głowie. Jednak zdołał wstać.. "Możesz uciec" pobłażliwie i rozgrzeszająco szepnął ten ktoś, kto mieszkał w nim od niedawna. Mógł. I równie dobrze mógł. kurwa zdechnąć. Wyjął z kieszeni pęk kluczy i zacisnął go w dłoni. Tego nauczyli go kumple. Kiedyś,dawno temu. Wszystko może byc bronią: klucze,zapalony papieros,obcas. Uderzył faceta kluczami w twarz.

 Jetem Julią mam lat 23.Dotknęłam... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

-Jetem Julią,mam lat 23.Dotknęłam kiedyś miłości i miała smak gorzki, jak filiżanka ciemnej kawy, wzmogła rytm serca, rozdrażniła Mój zywy organizm,rozkołysała zmyśły. I odeszła.-

 Gdy siebie w pełni znasz  w życiu... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

"Gdy siebie w pełni znasz, w życiu sobie lepiej od innych rade dasz". Tyle, że nikt z nas nie może powiedzieć, że siebie zna bo każdy dzień to odkrywanie siebie na nowo. Nie wiemy co się wydarzy i jak sie wtedy zachowamy ponieważ przez cały czas ulegamy metamorfozom. To życie pokazuje jacy jesteśmy naprawdę. Dlatego lepiej kierować się: " znam siebie na tyle że o sobie nic nie wiem".

I mimo ich przyjaźni powiedziala z... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2013

I mimo ich przyjaźni powiedziala z cynizmem: -Wielka miłośc pełna wielkich słów.Tyle, że wielkie słowa są jak niemiecka marka w czasach republiki Weimarskiej.Z każdym dniem coraz bardziej Cie dewaluują. W końcu pozostają bezdźwięczne głoski wypowiadane z przyzwyczajenia lub poczucia obowiązku. Tak jak rodząc sie mamy śmierć wpisaną w genotyp,tak jak zakochując się musimy pamiętać, że rozstanie i wypalenie uczuć jest czymś co nadejdzie w sposób nieunikniony. Niektórzy wierzą, że uda im sie być wyjątkiem od reguły, a w innych ta wiara już dawno została zabita. Należę do tej grupy, Chociaż Bóg mi świadkiem,że wolałabym beztrosko wierzyć, że słowa "zawsze" oraz "nigdy" nadal będą funkcjonować w moim słowniku. Ale one umarły, zdechły-.Co prawda miały powstać w chwale już niedługo tylko ona jeszcze w swej naiwności o tym nie wiedziała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV