głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Za oknem cisza najcichsza jaką znam Taka przed burzą co zrywa dach.Ty wciąż nie mówisz do mnie nic. Na tym pustkowiu mieszka śmierć.Albo to tylko część mojego s

marryall

marryall.moblo.pl
Za oknem cisza najcichsza jaką znam Taka przed burzą co zrywa dach.Ty wciąż nie mówisz do mnie nic. Na tym pustkowiu mieszka śmierć.Albo to tylko część mojego snu..
Za oknem cisza najcichsza jaką znam... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

Za oknem cisza najcichsza, jaką znam, Taka przed burzą, co zrywa dach.Ty wciąż nie mówisz do mnie nic. Na tym pustkowiu mieszka śmierć.Albo to tylko część mojego snu..

He said   Kłamałem więcej niż... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

He said ---> Kłamałem więcej niż kiedykolwiek chciałbym przyznać.. A w moich żyłach płynęła krew zimniejsza niż stal.. Dlatego dzisiaj jestem całkiem sam.Jak to możliwe, że ktokolwiek ufał mi? Pozornie szczery, lecz nigdy tak jak dziś.. To samo miejsce, ten sam zmęczony strach.. Wśród tłumu ludzi odbijam się od dna..

W tej słodkiej udręce  za której... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

W tej słodkiej udręce, za której wykroczenia zapłaciłam już w pełni. Popatrz, jak wielkie jest moje serce. Jestem dzieckiem świata. Nie Twoją marionetką.

Nic tylko nadzieja. Na tej drodze... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Nic tylko nadzieja. Na tej drodze twojej nieobecności. Staram się jak mogę, ale moje życie bez ciebie jest niczym innym, jak brakiem wystroju wnętrza.

Mieszam niebo dzień i noc.... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Mieszam niebo, dzień i noc. Tańczę z wiatrem, z deszczem. Trochę miłości...Biegnę wystraszona w zgiełku. Czy to moja kolej? Oto nadchodzi ból. W całym moim mieście, porzucam siebie. I odlatuję, lecę, lecę, lecę…

Moja słodka udręko. Walka nie ma... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Moja słodka udręko. Walka nie ma sensu, a ty znów zaczynasz. Jestem tylko kimś bez znaczenia. Bez niego jestem nieco niespokojna. Błąkam się samotnie w mieście.Żeby zapomnieć o moim wielkim cierpieniu. Chcę stąd uciec, wszystko zaczęło się od nowa.

 4 A co gdybym ja..  Miała coś na... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(4) A co gdybym ja.. Miała coś na boku? Doprowadzała ciebie do płaczu? Czy wtedy zasady by się zmieniły? Czy może dalej by obowiązywały? Jeśli bawiłabym się tobą jak zabawką? Czasami chciałabym zachowywać się jak facet, jak Ty.

 3 Jeśli bawiłabym się tobą...... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(3) Jeśli bawiłabym się tobą... Spodobało by Ci się to? Miała przyjaciół Spodobało by Ci się to? Kolejny samochód? Spodobało by Ci się to? Jasne że nie! Nie spodobało by ci się to.

 2 Dziewczyny idźmy na całość i... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(2) Dziewczyny idźmy na całość i bądźmy takie jak oni. Biegajmy po ulicy. (Tak jak oni) Przychodźmy do domu późno. Bawmy się z przyjaciółmi. Udawajmy twarde kiedy jesteśmy z nimi, tak jak oni (Co) Miejmy normalną twarz gdy kłamiemy Zawsze miejmy anty-alibi. Przecież To czego nie widzi nie złamie jego serca.

 1 Chciałabym żebyśmy mogli... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(1) Chciałabym żebyśmy mogli zamienić się miejscami. I mogłabym być taka... Mówić ci że Cię kocham, ale kiedy byś pisał, nigdy bym się nie przejmowała. Czy zadawałbyś im pytania jak ja? Jak 'Gdzie byłaś'? Bo nie ma mnie o 4 rano.Jeżdżę, robię swoje

Powiedz mi prawdę chłopcze czy... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

Powiedz mi prawdę chłopcze, czy tracę Cię na dobre? Kiedyś całowaliśmy się nocami, ale teraz to nie ma sensu Nie wiem dlaczego z tym walczyłam, najwyraźniej wszystko w końcu się kończy. Powiedz mi, czy tracę NAS na dobre?

Nie ma już nic więcej wiem że... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

Nie ma już nic więcej, wiem że zabierasz to ode mnie. Oddałam Ci wszystko i teraz nic dla mnie nie zostało. Nie jestem tą, z której powinieneś robić sobie wroga.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV