głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall 2 Dziewczyny idźmy na całość i bądźmy takie jak oni. Biegajmy po ulicy. Tak jak oni Przychodźmy do domu późno. Bawmy się z przyjaciółmi. Udawajmy twarde kiedy

marryall

marryall.moblo.pl
2 Dziewczyny idźmy na całość i bądźmy takie jak oni. Biegajmy po ulicy. Tak jak oni Przychodźmy do domu późno. Bawmy się z przyjaciółmi. Udawajmy twarde kied
 2  Dziewczyny idźmy na całość i... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(2) Dziewczyny idźmy na całość i bądźmy takie jak oni. Biegajmy po ulicy. (Tak jak oni) Przychodźmy do domu późno. Bawmy się z przyjaciółmi. Udawajmy twarde kiedy jesteśmy z nimi, tak jak oni (Co) Miejmy normalną twarz gdy kłamiemy Zawsze miejmy anty-alibi. Przecież To czego nie widzi nie złamie jego serca.

 1  Chciałabym żebyśmy mogli... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(1) Chciałabym żebyśmy mogli zamienić się miejscami. I mogłabym być taka... Mówić ci że Cię kocham, ale kiedy byś pisał, nigdy bym się nie przejmowała. Czy zadawałbyś im pytania jak ja? Jak 'Gdzie byłaś'? Bo nie ma mnie o 4 rano.Jeżdżę, robię swoje

Powiedz mi prawdę chłopcze  czy... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

Powiedz mi prawdę chłopcze, czy tracę Cię na dobre? Kiedyś całowaliśmy się nocami, ale teraz to nie ma sensu Nie wiem dlaczego z tym walczyłam, najwyraźniej wszystko w końcu się kończy. Powiedz mi, czy tracę NAS na dobre?

Nie ma już nic więcej  wiem że... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

Nie ma już nic więcej, wiem że zabierasz to ode mnie. Oddałam Ci wszystko i teraz nic dla mnie nie zostało. Nie jestem tą, z której powinieneś robić sobie wroga.

Wiem  że czekasz na resztę  której... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

Wiem, że czekasz na resztę, której nie możesz ode mnie otrzymać. Traktuj mnie dobrze a dam Ci to, co najlepsze we mnie. Nie jestem tą, z której powinieneś robić sobie wroga.

Miuosh Corona ♪ teksty

marryall dodano: 20 czerwca 2014

Miuosh-Corona ♪

 Kocham go.Więcej grzechów nie... teksty

marryall dodano: 20 czerwca 2014

-Kocham go.Więcej grzechów nie pamiętam.

Gdy jesteśmy w konflikcie już nawet... teksty

marryall dodano: 20 czerwca 2014

Gdy jesteśmy w konflikcie już nawet z najbliższymi nie pozostaje nic innego jak wyrwać się dokądś samemu. Cudawianki 2014. Pośród tłumu czasem najlepiej wszystko przemyśleć, jeśli nie mam nikogo to zawsze mam siebie.

 Najsmutniejszy rodzaj smutku to... teksty

marryall dodano: 19 czerwca 2014

-Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz.

Moją głowę wypełniają setki... teksty

marryall dodano: 19 czerwca 2014

Moją głowę wypełniają setki wersji scenariuszów. Moją głową wypełnia przede wszystkim jedna osoba. Katuje swoje ciało ćwiczeniami,wmawiam sobie, że moje bolące mięśnie przynoszą mi ulgę. Obojętnie bólu psychicznego i fizycznego codziennie podnoszę się i szukam rzeczy dzięki której uda mi sie przetrwać kolejny dzień. Czasem jest lepiej, czasem mam szczęście. Gdy jest źle...po prostu wyrzucam tu ten siedzący w głowie tekst

Czasem siedze i zastanawiam sie kim... teksty

marryall dodano: 19 czerwca 2014

Czasem siedze i zastanawiam sie kim jestem, co robie z moim życiem. Co mam z nim w najbliższym czasie zrobić. Są dni lepsze i gorsze, każdy Ci to przyzna. Ale jeśli Ty coraz częśćiej podczas różnych codziennych czynności zastanawiasz sie co tak naprawdę trzyma Cie przy życiu...to nie jest najlepiej. Kiedy wiemy, że na niektóre problemy nie mamy wpływu...nie możemy ich rozwiązać czujemy bezsilność. Nie chcemy stracić osoby ważnej dla nas. Ale czasem nie jesteśmy w stanie zapłacić ceny za jej obecność obok. Dziwnym zbiegiem okoliczności wakacje znów nie przynoszą niektórym z nas ulgi.

All by myself...Don't wanna be...... teksty

marryall dodano: 14 czerwca 2014

All by myself...Don't wanna be... Anymore ...♪

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV