głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Ktoś zamierza tęsknić za Tobą.Ktoś zamierza życzyć sobie żebyś był tutaj. Tym kimś jestem ja. I wiem że idziesz gdzieś by uczynić swoje życie lepszym. Mam nadzi

marryall

marryall.moblo.pl
Ktoś zamierza tęsknić za Tobą.Ktoś zamierza życzyć sobie żebyś był tutaj. Tym kimś jestem ja.
Ktoś zamierza tęsknić za... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2014

Ktoś zamierza tęsknić za Tobą.Ktoś zamierza życzyć sobie, żebyś był tutaj. Tym kimś jestem ja.

I wiem że idziesz gdzieś by... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2014

I wiem, że idziesz gdzieś, by uczynić swoje życie lepszym. Mam nadzieję, że znajdziesz to za pierwszym razem. I chociaż to mnie zabija- To, że musisz iść. Wiem, że bardziej smutne będzie to jeśli nigdy nie wyruszysz w drogę. Więc żegnam..

Gdziekolwiek pójdziesz  Chcę tam... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2014

Gdziekolwiek pójdziesz, Chcę tam iść. Gdziekolwiek zamierzasz pójść, Daj mi znać. Jeśli nie masz nic przeciwko. Po prostu nie mogę znieść myśli, o tobie będącym kilometry stąd.

Bo jesteś niezwyciężony . Nie... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

Bo jesteś niezwyciężony . Nie mogę się przebić do twojego świata. Żyjesz w różnych odcieniach chłodu. Twoje serce jest nie do złamania.

Za oknem cisza najcichsza jaką znam... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

Za oknem cisza najcichsza, jaką znam, Taka przed burzą, co zrywa dach.Ty wciąż nie mówisz do mnie nic. Na tym pustkowiu mieszka śmierć.Albo to tylko część mojego snu..

He said   Kłamałem więcej niż... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

He said ---> Kłamałem więcej niż kiedykolwiek chciałbym przyznać.. A w moich żyłach płynęła krew zimniejsza niż stal.. Dlatego dzisiaj jestem całkiem sam.Jak to możliwe, że ktokolwiek ufał mi? Pozornie szczery, lecz nigdy tak jak dziś.. To samo miejsce, ten sam zmęczony strach.. Wśród tłumu ludzi odbijam się od dna..

W tej słodkiej udręce  za której... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

W tej słodkiej udręce, za której wykroczenia zapłaciłam już w pełni. Popatrz, jak wielkie jest moje serce. Jestem dzieckiem świata. Nie Twoją marionetką.

Nic tylko nadzieja. Na tej drodze... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Nic tylko nadzieja. Na tej drodze twojej nieobecności. Staram się jak mogę, ale moje życie bez ciebie jest niczym innym, jak brakiem wystroju wnętrza.

Mieszam niebo dzień i noc.... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Mieszam niebo, dzień i noc. Tańczę z wiatrem, z deszczem. Trochę miłości...Biegnę wystraszona w zgiełku. Czy to moja kolej? Oto nadchodzi ból. W całym moim mieście, porzucam siebie. I odlatuję, lecę, lecę, lecę…

Moja słodka udręko. Walka nie ma... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Moja słodka udręko. Walka nie ma sensu, a ty znów zaczynasz. Jestem tylko kimś bez znaczenia. Bez niego jestem nieco niespokojna. Błąkam się samotnie w mieście.Żeby zapomnieć o moim wielkim cierpieniu. Chcę stąd uciec, wszystko zaczęło się od nowa.

 4 A co gdybym ja..  Miała coś na... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(4) A co gdybym ja.. Miała coś na boku? Doprowadzała ciebie do płaczu? Czy wtedy zasady by się zmieniły? Czy może dalej by obowiązywały? Jeśli bawiłabym się tobą jak zabawką? Czasami chciałabym zachowywać się jak facet, jak Ty.

 3 Jeśli bawiłabym się tobą...... teksty

marryall dodano: 24 czerwca 2014

(3) Jeśli bawiłabym się tobą... Spodobało by Ci się to? Miała przyjaciół Spodobało by Ci się to? Kolejny samochód? Spodobało by Ci się to? Jasne że nie! Nie spodobało by ci się to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV