głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Czasami unoszę się Prawie do nieba.Tyle razy upadam.Boże nie zostawiaj mnie Całkiem samej w tym świecie. Potrzebuję go cholernie..ale wiem że to niemożliwe.. W

marryall

marryall.moblo.pl
Czasami unoszę się Prawie do nieba.Tyle razy upadam.Boże nie zostawiaj mnie Całkiem samej w tym świecie. Potrzebuję go cholernie..ale wiem że to niemożliwe..
Czasami unoszę się Prawie do... teksty

marryall dodano: 29 czerwca 2014

Czasami unoszę się Prawie do nieba.Tyle razy upadam.Boże, nie zostawiaj mnie Całkiem samej w tym świecie. Potrzebuję go cholernie..ale wiem, że to niemożliwe..

W moich snach ocieram się o... teksty

marryall dodano: 29 czerwca 2014

W moich snach ocieram się o śmierć. Ze snu zrywam się, a myśli się tłoczą. W moich snach ogarnia mnie zazdrość. A po przebudzeniu odchodzę od zmysłów.

Powiedz Jebać tych ślicznych... teksty

marryall dodano: 29 czerwca 2014

Powiedz "Jebać tych ślicznych frajetów” jeśli ci frajerzy cię zranili. Jeśli ma nową dziwkę, powiedz jej że spotkacie się na zewnątrz. I dołóż jej, powiedz im "dziwki rozpoznaję". Wygrana.Jestem wygrana. Koniec i początek. I’m out

 Przecież ona się ciągle uśmiecha... teksty

marryall dodano: 29 czerwca 2014

-Przecież ona się ciągle uśmiecha -To spójrz na Nią kiedy jest sama...

Ktoś zamierza tęsknić za... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2014

Ktoś zamierza tęsknić za Tobą.Ktoś zamierza życzyć sobie, żebyś był tutaj. Tym kimś jestem ja.

I wiem że idziesz gdzieś by... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2014

I wiem, że idziesz gdzieś, by uczynić swoje życie lepszym. Mam nadzieję, że znajdziesz to za pierwszym razem. I chociaż to mnie zabija- To, że musisz iść. Wiem, że bardziej smutne będzie to jeśli nigdy nie wyruszysz w drogę. Więc żegnam..

Gdziekolwiek pójdziesz  Chcę tam... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2014

Gdziekolwiek pójdziesz, Chcę tam iść. Gdziekolwiek zamierzasz pójść, Daj mi znać. Jeśli nie masz nic przeciwko. Po prostu nie mogę znieść myśli, o tobie będącym kilometry stąd.

Bo jesteś niezwyciężony . Nie... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

Bo jesteś niezwyciężony . Nie mogę się przebić do twojego świata. Żyjesz w różnych odcieniach chłodu. Twoje serce jest nie do złamania.

Za oknem cisza najcichsza jaką znam... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

Za oknem cisza najcichsza, jaką znam, Taka przed burzą, co zrywa dach.Ty wciąż nie mówisz do mnie nic. Na tym pustkowiu mieszka śmierć.Albo to tylko część mojego snu..

He said   Kłamałem więcej niż... teksty

marryall dodano: 27 czerwca 2014

He said ---> Kłamałem więcej niż kiedykolwiek chciałbym przyznać.. A w moich żyłach płynęła krew zimniejsza niż stal.. Dlatego dzisiaj jestem całkiem sam.Jak to możliwe, że ktokolwiek ufał mi? Pozornie szczery, lecz nigdy tak jak dziś.. To samo miejsce, ten sam zmęczony strach.. Wśród tłumu ludzi odbijam się od dna..

W tej słodkiej udręce  za której... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

W tej słodkiej udręce, za której wykroczenia zapłaciłam już w pełni. Popatrz, jak wielkie jest moje serce. Jestem dzieckiem świata. Nie Twoją marionetką.

Nic tylko nadzieja. Na tej drodze... teksty

marryall dodano: 26 czerwca 2014

Nic tylko nadzieja. Na tej drodze twojej nieobecności. Staram się jak mogę, ale moje życie bez ciebie jest niczym innym, jak brakiem wystroju wnętrza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV