głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marlenn93 Kiedyś dorośniesz dojrzejesz zrozumiesz. Przygotuj się na ostry przeszywający duszę ból bo jeśli myślisz że wiesz co to problemy to życie kopnie Cię jeszcze nie

marlenn93

marlenn93.moblo.pl
Kiedyś dorośniesz dojrzejesz zrozumiesz. Przygotuj się na ostry przeszywający duszę ból bo jeśli myślisz że wiesz co to problemy to życie kopnie Cię jeszcze nie
Kiedyś dorośniesz  dojrzejesz... teksty

marlenn93 dodano: 27 luty 2012

Kiedyś dorośniesz, dojrzejesz, zrozumiesz. Przygotuj się na ostry, przeszywający duszę ból, bo jeśli myślisz, że wiesz co to problemy, to życie kopnie Cię jeszcze nie raz. I to z siłą razy dwa.

Kiedy wszystko wokoło mówi mi  że... teksty

marlenn93 dodano: 13 luty 2012

Kiedy wszystko wokoło mówi mi, że to właśnie Ty. Kiedy każda romantyczna piosenka przypomina mi Ciebie, każdy czytany o miłości tekst opisuje Nas dwoje, każda spędzona bez Ciebie chwila jest stracona. Kiedy cały mój świat składa się z Ciebie, każdy mój oddech przesycony jest Tobą i kiedy pragnę każdego dnia budzić się przy Tobie. Kiedy po prostu wiem, że kroczyć chcę z Tobą ramię w ramię przez resztę życia. To chyba miłość.

Tonąc w Twoim gorącym uścisku... teksty

marlenn93 dodano: 11 luty 2012

Tonąc w Twoim gorącym uścisku, oszołomiona namiętnością Twoich pocałunków, naćpana Twoją obecnością.

Czy masz pojęcie jak ogromna jest... teksty

marlenn93 dodano: 11 luty 2012

Czy masz pojęcie jak ogromna jest siła fali namiętności, która zalewa mnie każdej nocy, kiedy jesteś przy mnie?

Pisałam  piszę i pisać będę. Dla... teksty

marlenn93 dodano: 9 luty 2012

Pisałam, piszę i pisać będę. Dla siebie czy dla innych. To nieważne. Nikt nie zamknie mi ust, nie zabroni mówić, wyrażać siebie w bardziej lub mniej kontrowersyjny sposób. Byłam, jestem, będę. Nazwij mnie suką. Nazywaj jak tylko chcesz, a jeszcze Ci za to podziękuję.

Właściwie to ja sama nie wiem czym... teksty

marlenn93 dodano: 8 luty 2012

Właściwie to ja sama nie wiem czym jest to całe szczęście. Wiem za to że moje, na pewno ma Twoje imię.

Uwielbiam kłócić się z Tobą o to... teksty

marlenn93 dodano: 8 luty 2012

Uwielbiam kłócić się z Tobą o to, kto kocha mocniej.

Kim jestem? Nie poznaje sama siebie.... teksty

marlenn93 dodano: 7 luty 2012

Kim jestem? Nie poznaje sama siebie. Najlepsze, że w tym całym życiowym bałaganie czuję się tysiąc razy lepiej niż w nudnej ciszy do której zdążyłam już przywyknąć.

Magia jest wtedy  jak tylko dotyk... teksty

marlenn93 dodano: 7 luty 2012

Magia jest wtedy, jak tylko dotyk Twoich dłoni może uspokoić skołatane serce, podarować mi coś, czego nie podarują żadne inne. Poczucie bezgranicznego bezpieczeństwa, oddanie. Miłość.

Ja nie potrafię tak na zawołanie.... teksty

marlenn93 dodano: 7 luty 2012

Ja nie potrafię tak na zawołanie. Tylko Ty masz taki wyjątkowy talent dotykania mojej wrażliwości, mojej duszy. W jednej chwili ogarnia mnie chmurka myśli, tych szczęśliwych, bądź mniej. I tylko wtedy potrafię stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Coś tylko dla Ciebie. To taka mała miłość na papierze.

Jak naiwnie potrafiła przyglądać... teksty

marlenn93 dodano: 7 luty 2012

Jak naiwnie potrafiła przyglądać się wiadomościom od niego, wiedziała tylko ona. Jarając się pustymi słowami, sztucznym komplementom i fałszywym zapewnieniom, zapominała o świecie, który ją otaczał. Dziś żałuje. Żałuje straconego czasu, zmarnowanych dni, a przede wszystkim zerwanego kontaktu z rzeczywistością. Zaniedbując ludzi, którym naprawdę na niej zależało, została zupełnie sama. Ona i on w wirtualnym świecie, wirtualnej bajce, którą rozumieli tylko oni. Wydawało jej się, że są sobie pisani, że nikt inny nie będzie potrafił jej zrozumieć i docenić. Dlaczego musiało się skończyć? Dlaczego książę z bajki okazał się zwykłym skurwysynem, którego drugie imię brzmiało „kłamca”?

Jaram Cię jak najczystszą... teksty

marlenn93 dodano: 7 luty 2012

Jaram Cię jak najczystszą marihuanę, zaciągam się Tobą jak najszlachetniejszym tytoniem, upajam się Tobą jak najsłodszą wódką. Jeden Twój pocałunek, jeden gest, jeden dotyk. Delektuję się nim by czuć Cię w żyłach jeszcze przez długi czas. Nic z tego. Potrzebuję Cię jeszcze więcej, pragnę Cię bardziej. Silnie uzależniasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV