głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marlenn93 Ja nie potrafie inaczej. On jest czescią mnie moją drugą połówką. Powiedz da sie oddychac jednym płucem? Jeść z połową żołądka? Żyć z połową serca? Ja nie potra

marlenn93

marlenn93.moblo.pl
Ja nie potrafie inaczej. On jest czescią mnie moją drugą połówką. Powiedz da sie oddychac jednym płucem? Jeść z połową żołądka? Żyć z połową serca? Ja nie potrafię.
Ja nie potrafie inaczej. On jest... teksty

marlenn93 dodano: 7 luty 2012

Ja nie potrafie inaczej. On jest czescią mnie, moją drugą połówką. Powiedz, da sie oddychac jednym płucem? Jeść z połową żołądka? Żyć z połową serca? Ja nie potrafię.

Iskra szczęścia każdego dnia. Moje... teksty

marlenn93 dodano: 6 luty 2012

Iskra szczęścia każdego dnia. Moje światełko w tunelu. Nadzieja. To Ty.

Ostatkiem sił wbiegł na ósme... teksty

marlenn93 dodano: 24 stycznia 2012

Ostatkiem sił wbiegł na ósme piętro starej praskiej kamienicy, ciężarem całego ciała wyrwał ze spróchniałego zawiasu czarne drzwi ze słabym zamkiem i skierował się ku najmniejszemu z pokoi. Widok jaki stanął przed jego oczyma pokonał najśmielsze wizje. Katherine stała na samym środku ciasnego, zagraconego pomieszczenia w którym panował ohydny zaduch. Stała ślepo wgapiając się w sufit, wypowiadając szeptem słowa, które rozumiała tylko ona, które brzmiały niczym zaklęcie w nieznanym języku. Przy skroni trzymała lufę, broń była odbezpieczona. Już tylko sekundy dzieliły ją od przejścia na tę drugą, być może lepszą stronę. Z amoku wyrwał ją krzyk Josha - Nieee! … Nie zdążył. W mgnieniu oka wszystko co ich otaczało zalało się świeżą krwią, a dotąd stara i brudna ściana pokryta została tapetą z jej mózgu. W powietrzu było czuć teraz już wyłącznie zapach śmierci

W blasku świec  spoglądając na... teksty

marlenn93 dodano: 23 stycznia 2012

W blasku świec, spoglądając na spływające po szybach krople deszczu, siedzę nad kartką papieru i myślę o Tobie. W jednej chwili cała zapełniła się tysiącem słów, tysiącem myśli, wspomnień, uczuć, emocji wprost przelanych na papier, przelanych wprost z serca. W jednej sekundzie każda pojedyncza myśl materializuje się i pozostaje wieczna. Nie jest już ulotnym elementem, o którym za chwilę nie będę już pamiętać. Jest teraz wieczna.

A może by tak zachować kawałek... teksty

marlenn93 dodano: 16 stycznia 2012

A może by tak zachować kawałek szczęścia i zostawić na jutro? Gdyby to było takie proste..

Nie potrzebuje zbyt wielu... teksty

marlenn93 dodano: 7 stycznia 2012

Nie potrzebuje zbyt wielu niepotrzebnych gestów i słów. Daj mi tylko trochę ciepła.

Niby nic się nie dzieje  a ja... teksty

marlenn93 dodano: 7 stycznia 2012

Niby nic się nie dzieje, a ja czasami jeszcze mam ochotę po prostu umrzeć. Nie pytając nikogo o zdanie, tak z dnia na dzień zniknąć. Chciałabym zobaczyć czy będziesz mnie szukać.. Czy zatęsknisz.. Czy zapłaczesz tak jak ja kiedy nie ma Cie przy mnie choćby przez jeden dzień.

Zbyt głośno płaczę  zbyt głośno... teksty

marlenn93 dodano: 7 stycznia 2012

Zbyt głośno płaczę, zbyt głośno oddycham. Zbyt głośny jest mój szept i zbyt drażliwy głos.. Czy moja dusza też zbyt głośno krwawi?

Dopiero teraz  po raz pierwszy w... teksty

marlenn93 dodano: 2 stycznia 2012

Dopiero teraz, po raz pierwszy w życiu zrozumiałam magię sylwestrowej północy. Kiedy trzymając mnie w objęciach, składałeś życzenia, mówiłeś jak bardzo mnie kochasz i czule całowałeś pod jasnym od blasku fajerwerków niebem.

Oddam wszystko by do końca świata... teksty

marlenn93 dodano: 2 stycznia 2012

Oddam wszystko by do końca świata było tak jak za każdym razem gdy obdarowujesz mnie tym swoim słodkim spojrzeniem i całujesz w czoło. Jak bezpiecznie czuję się wtedy skryta w Twoich ramionach wiem tylko ja. Już zawszę chcę czuć się przez Ciebie kochana.

Do ucha szeptem do mnie mów... teksty

marlenn93 dodano: 2 stycznia 2012

Do ucha szeptem do mnie mów, przytulaj najmocniej jak potrafisz, całuj tak jakby to miał być ostatni raz. Dotykaj, bym czuła dreszcze na całym ciele i tak głęboko w oczy patrz. Po prostu mnie kochaj.

Pamiętasz pierwsze spojrzenie w... teksty

marlenn93 dodano: 2 stycznia 2012

Pamiętasz pierwsze spojrzenie w oczy? Pierwszy dotyk, pocałunek? Pierwszą wspólną noc? Do końca świata i o jeden dzień dłużej chcę czuć się przy Tobie tak jak pierwszy raz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV