głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marlenn93 Czasami mi Cię szkoda. Niewinna idiotka zahipnotyzowana wpływem tych których powinno się odizolować. Nie widzisz tego co istnieje naprawdę.. Wierzysz w bajki. G

marlenn93

marlenn93.moblo.pl
Czasami mi Cię szkoda. Niewinna idiotka zahipnotyzowana wpływem tych których powinno się odizolować. Nie widzisz tego co istnieje naprawdę.. Wierzysz w bajki. Głupie d
Czasami mi Cię szkoda. Niewinna... teksty

marlenn93 dodano: 14 lipca 2012

Czasami mi Cię szkoda. Niewinna idiotka, zahipnotyzowana wpływem tych, których powinno się odizolować. Nie widzisz tego co istnieje naprawdę.. Wierzysz w bajki. Głupie dziecko. Może kiedyś przejrzysz na oczy. Tylko czy już wtedy nie będzie za późno? Mówią, że na wybaczenie zawsze jest pora. Wybaczyć - tak. Zapomnieć? - NIGDY. I jedyne czego teraz pragnę to dzień, w którym obudzisz się ze łzami w oczach przeklinając w duchu samą siebie.. Jak możesz być aż tak głupia?

Tego co było nie da się ot tak... teksty

marlenn93 dodano: 14 lipca 2012

Tego co było nie da się ot tak zapomnieć. Od pstryknięcia palcami nie da się wymazać wspomnień.

Ogromne ciepłe serduszko. I bije.... teksty

marlenn93 dodano: 1 lipca 2012

Ogromne ciepłe serduszko. I bije. Dla Ciebie!

Ze mną się nie da wygrać. Dopnę... teksty

marlenn93 dodano: 1 lipca 2012

Ze mną się nie da wygrać. Dopnę swego, albo nie. Zrobię coś lub nie. Sama decyduję o tym jak ma być, bo zawsze musi być "po mojemu".I w momencie, kiedy wydaje Ci się, że już mnie ogrywasz dowiadujesz się, że dawno temu sobie odpuściłam!

To jest takie uczucie  taka siła... teksty

marlenn93 dodano: 28 czerwca 2012

To jest takie uczucie, taka siła, że nie umiem tego wytłumaczyć. Ale wiesz co? Spójrz mi w oczy. W nich zapisane jest wszystko!

To takie zabawne. Cały ten świat... teksty

marlenn93 dodano: 27 czerwca 2012

To takie zabawne. Cały ten świat dookoła zaczyna mnie poważnie bawić. Czy ludzie naprawdę myślą, że potrafią zrobić mi coś na złość? Że obchodzi mnie co robią? Szczerze? Dostarcza mi to jeszcze więcej śmiechu. Żałosne imitacje szczerych przyjaźni i to oglądanie się za siebie na każdym kroku tylko po to, żeby zobaczyć minę ludzi dookoła.. Tak. Właśnie to mnie bawi. Nie denerwuje, nie wkurza. Bawi, bo w gruncie rzeczy szkoda mi nerwów na takie dno.

Bo ta miłość to skarb! Nie... teksty

marlenn93 dodano: 24 czerwca 2012

Bo ta miłość to skarb! Nie pozwólmy by Nam ją skradziono.

Z gwiazd na niebie układam Twoje... teksty

marlenn93 dodano: 22 czerwca 2012

Z gwiazd na niebie układam Twoje imię. I teraz to już zupełnie tak, jakbyś przy mnie był!

Ukryj mnie w sobie  ukryj mnie nawet... teksty

marlenn93 dodano: 22 czerwca 2012

Ukryj mnie w sobie, ukryj mnie nawet jeśli pustkę w sercu masz. I noś mnie jak amulet.. ///K.Cerekwicka - "Wszystko czego chcę od Ciebie"

Zbyt wiele. Wypiła zbyt wiele.... teksty

marlenn93 dodano: 19 czerwca 2012

Zbyt wiele. Wypiła zbyt wiele. Bezwładne ciało zalała fala dreszczy. Chłód emocji spływał jej po policzkach. Oczy wyrażały wszystko. Myśli błądziły.. były daleko stąd. Siedziała cicho w kącie, pod ścianą. Twarz ukryła w dłoniach, łokcie oparła o kolana. Było jej dobrze. Nie chciała trzeźwieć, budzić się z tego świata, zderzać po raz kolejny z rzeczywistością.. Parę godzin później zaczęła trzeźwieć. Nie było wokoło już nikogo. Tylko butelka whiskey. W sam raz na jednego drinka. Wypiła, zasnęła, choć bała się sypiać. Bała się, że znów jej się przyśni..

A tego wieczoru upiła się piwem..... teksty

marlenn93 dodano: 13 czerwca 2012

A tego wieczoru upiła się piwem.. Chociaż ona nie lubi piwa. Nieważne. On je lubił.

Śmieszne i dziecinne... teksty

marlenn93 dodano: 12 czerwca 2012

Śmieszne i dziecinne uzewnętrznianie uczuć. Kocham "fotobloszki" setny raz z tym samym wpisem "Koocham, kooocham". Jeśli kochasz szczerze, to ubierz to czasami w inne słowa. Nie wystawiaj miłości na sprzedaż. Napisz co czujesz i zrób to anonimowo. Moblowicze górą!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV