głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
manieks1441 Powiem wam szczerze mam wyjebane na wszystko co wierze bo nikt we mnie nie wierzy to czego ja mam wierzyć? Komu ufać z kim porozmawiać szczerze i uczciwie z kim

manieks1441

manieks1441.moblo.pl
Powiem wam szczerze mam wyjebane na wszystko co wierze bo nikt we mnie nie wierzy to czego ja mam wierzyć?
Powiem wam szczerze mam wyjebane na... teksty

manieks1441 dodano: 28 stycznia 2011

Powiem wam szczerze mam wyjebane na wszystko co wierze bo nikt we mnie nie wierzy to czego ja mam wierzyć?

Komu ufać z kim porozmawiać... teksty

manieks1441 dodano: 28 stycznia 2011

Komu ufać z kim porozmawiać szczerze i uczciwie, z kim mogę pospacerować i nie bać się spojrzeń głupich przechodniów, z kim, ja mam pytanie z kim? Nikogo w moim życiu nie spotkałem który byłby szczery, uczciwy i mógł by mnie zrozumieć, nikogo :( Wszyscy patrzą na mnie jak na debila a nie zajrzą głębiej w moje myśli,uczucia i zachowanie (Może to i lepiej).

I świat się zmienia i ludzie się... teksty

manieks1441 dodano: 26 stycznia 2011

I świat się zmienia i ludzie się zmieniają lecz prawdziwe uczucie nigdy nie ustanie nigdy nie zostanie zapomniane i w końcu się odnajdzie…

Kiedy sen zamyka mi oczy  kiedy... teksty

manieks1441 dodano: 25 stycznia 2011

Kiedy sen zamyka mi oczy, kiedy ciemność pomyka w mej głowie, kiedy myśli nie pozwalają mi spać przestaje się bać,wstaje i idę tam gdzie nikt nie dotrze i bach... nikogo nie ma w mej głowie, nic nie zniszczy mi myśli o tobie ja tak sądzę i ja tak powiem że nic nie mieści się w mej głowie tylko myśli o tobie.

Moje życie się toczy jak bezdenny... teksty

manieks1441 dodano: 22 stycznia 2011

Moje życie się toczy jak bezdenny puchar łez, kiedy spojrzę jak ktoś płacze, ja nie płacze biorę wdech i pomogę w trudnych sprawach przecież dobrze o tym wiesz, lecz pomocy ja nie wciskam tylko pytam, co jest? kiedy pomoc już okażę ja nie dostaje nic w zamian, tylko zawiści i nienawiść tłoczy serce moje wiesz? kiedy pomocy potrzebuje nie odzywam się, ciosów w serce zawsze przyjmę których nie chcę, tylko jedno słowo mnie ratuje to nie trudna rzecz, powiedz dzięki i dziękuje za co zrobię jak chcesz... tylko nie przesadzi z tym rozkazem proszę cię, ja nie wszystko zrobię co zechcesz.

Kiedy moje życie się upija ja... teksty

manieks1441 dodano: 21 stycznia 2011

Kiedy moje życie się upija ja dobijam się do bram, kiedy oczy moje widzą ciemność ja w ciemności tłucze zad, jeśli moje myśli tłoczą to też tłoczą cały czas, moje nogi mnie poniosą toż to niosą cały czas, czuje piękny zapach kiedy ktoś przechodzi koło mnie jestem dziwny jestem inny przecie każdy o tym wie, mam siłę mam zręczność lecz korzystać z nich nie chcę bo zabije bo wybije parę zębów któż to wie, więdz kończę ten krótki wiersz bo mam teraz dużo pracy przecież o tym wiesz. ;)

Kiedyś byłem teraz mnie nie ma... teksty

manieks1441 dodano: 19 stycznia 2011

Kiedyś byłem teraz mnie nie ma, wyżywam się na wszystkim co zobaczyłem i usłyszałem jestem zły...

Świat umiera moje serce ginie i nie... teksty

manieks1441 dodano: 19 stycznia 2011

Świat umiera moje serce ginie i nie bije, kiedyś wierzyłem w dobro walczyłem ze zazdrością, słabością ale teraz stałem się moim własnym wrogiem i nie jest mi z tym dobrze chyba zacznę od początku wszystko i nie wrócę do marzeń,emocji...

Marzenia odchodzą  koniec z... teksty

manieks1441 dodano: 18 stycznia 2011

Marzenia odchodzą, koniec z prognozami dobrych chwil i pięknych dni.

Dzień odchodzi  noc przychodzi a ja... teksty

manieks1441 dodano: 18 stycznia 2011

Dzień odchodzi, noc przychodzi a ja co powiem zostaje między nami lecz ty przesadzasz z tajemnicami, zdradami i obietnicami mnie nie przekonasz ja ci powiem "pieprz się". Nie zasłużyłaś na przebaczenie nie, o nie ja ci powiem tej nocy "pieprz się" i tak już świat mi się zawala i nie kończę już z rana pić drinala lecz jest ciężko powiem ci jest ciężko i nie obiecaj mi dziecko zmiany tego co już się stało nie, nie kobieto nie.

Kiedy mój świat odchodzi ja ci... teksty

manieks1441 dodano: 18 stycznia 2011

Kiedy mój świat odchodzi ja ci przypomnę o co tu chodzi...

Kiedy jestem zawsze sam kiedy myśli... teksty

manieks1441 dodano: 17 stycznia 2011

Kiedy jestem zawsze sam,kiedy myśli poszły w dal, ja ci oddam wszelki świat i radość którą mam. Ale kiedy powiesz pas, kiedy powiesz nie ma nas, moje życie zginie tam gdzie moja miłość wielką moc ma i zniszczy cały świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV