głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
manieks1441 Noc jest jak kobieta: Dla innych straszna dla innych piękna dla jednych mroczna dla jednych wesoła. Kiedy nas pogrąży nie możemy się uwolnić kiedy nas zaskoczy

manieks1441

manieks1441.moblo.pl
Noc jest jak kobieta: Dla innych straszna dla innych piękna dla jednych mroczna dla jednych wesoła. Kiedy nas pogrąży nie możemy się uwolnić kiedy nas zaskoczy nie wi
Noc jest jak kobieta: Dla innych... teksty

manieks1441 dodano: 17 stycznia 2011

Noc jest jak kobieta: Dla innych straszna dla innych piękna, dla jednych mroczna dla jednych wesoła. Kiedy nas pogrąży nie możemy się uwolnić kiedy nas zaskoczy nie wiemy co zrobić. Gwiazdy na niebie jak promienie pięknych oczu,księżyc na niebie jak piękna, wspaniała twarz która oświetla nam drogę życia i świat nasz zaniedbany. Jednak czasami jest nieznana, oszukująca, zdradziecka zgubimy się w niej a ona nas opuści, zdradzi i nie znajdziemy drogi powrotnej.

Mieć dla kogo żyć jest ważne lecz... teksty

manieks1441 dodano: 15 stycznia 2011

Mieć dla kogo żyć jest ważne lecz ważne też jest żeby ta osoba żyła dla ciebie.

Raz dwa trzy wierze w gwiazdy... teksty

manieks1441 dodano: 15 stycznia 2011

Raz, dwa, trzy wierze w gwiazdy,wierze w ciebie i w to co czujesz lecz nie wiem co czujesz, co robisz, co myślisz i w co uwierzyłaś że robisz.

Biel  wasze życie zapomniane w... teksty

manieks1441 dodano: 14 stycznia 2011

Biel - wasze życie zapomniane w końcu się pokarze i waszym życiem zawładnie więc poczekajcie trochę i przemyślcie pewne sprawy kiedy tu wejdzie będzie koniec zabawy, waszymi sercami zawładnie i pogubi wasze myśli, wasze uczucia wasze wspomnienia, wy będziecie chcieli wszystko co ona powie robili, pozabijacie się na jej rozkaz lecz kiedy to się skończy wasza myśl się złączy przemyślicie wasze zachowanie i przeprosicie się nawzajem lecz zawsze są odmieńcy kiedy wy się pogodzicie oni toczyć wojny będą i wykończą się nawzajem pomyślą wtedy o przeprosinach lecz nie ma drugiej szansy. Przeprosiny są ważne kiedy wyładujemy naszą agresje na innej osobie powinniśmy się złamać i przemyśleć czy nie przesadziliśmy i czy nie wykończyliśmy psychicznie drugiej osoby, przemyślcie moje słowa postanówcie co z tym zrobić czy przeprosić czy walczyć z samym sobą o godną, honorową postawe.

Czerń  jest jak ciemny umysł jak... teksty

manieks1441 dodano: 13 stycznia 2011

Czerń - jest jak ciemny umysł, jak nasze życie bez miłości, zdziwić się można kiedy przyjdzie się nam spotkać z czerni wiadomościami, przemyśleniami które zwiodą nas do złego życia. Nasze serce stanie się bez użyteczne wobec zagadek czerni, zapomnimy kim byliśmy jak dobzi biliśmy jak pomagaliśmy przyjaciołom w potrzebie naszego bycia, doradzenia w trudnych chwilach i nie przypomni się nam jak to było, jak to się zmieniło jak wyprzedziło nas nasza złość i nie przemyślane postanowienia. Za późno nasze życie się skończyło, nasze serce się wyniszczyło i zranić nas może każdy szmer każde słowo. Nie powie nam nikt dziękuje ani przepraszam kiedy my powiemy spierdalaj.

Czerwień  nasze życie się... teksty

manieks1441 dodano: 12 stycznia 2011

Czerwień - nasze życie się pogorszy, wulgarne słowo się wtoczy, w naszą myśl kiedy czerwień nasze życie włoży do farby złości, ale się zezłości kiedy powiemy że nie nasze ciało do podłości, kiedy nasze serce powie, nie, on odpowie muszę mieć, ale nie, ja powiem nie, ja nie taki, lecz masz inne wolne ptaki które do złości dążyć chcą, ze złości serca łamią i przestają myśleć o miłość,uczciwość.

Brąz  jak ziemia jak miłość w... teksty

manieks1441 dodano: 12 stycznia 2011

Brąz - jak ziemia, jak miłość w tobie się odradza, kiedy spotkasz się z nienawiścią, brąz ci powie co zrobiłeś, co zawiniłeś. Zdrada, kiedy patrzysz na nią z dala myślisz sobie: kurde blacha, czego mnie oszukała, czego nie pomyślała o mnie i nie pokochała kiedy patrze na nią mówię, okłamała, choć wiedziała że oszukiwała nie opamiętała się i nie pomyślała że bul mi sprawiała.

Zieleń  jak trawy połysk jak... teksty

manieks1441 dodano: 11 stycznia 2011

Zieleń - jak trawy połysk, jak drzewa szmer ja ci powiem nie martw się, zieleń dopomoże i w zamian nie weźmie nic, tylko twoje serce mu daj i powiedz szanuj dar, szanuj dar i powiedz mi czy szanse mam u miłości życia mego i spokoju duszy mej jak u ciebie proszę cie nie wykiwaj mnie posłuchaj mnie dlaczego nie? proszę cię.

Błękit  jak ocean jak morze jak... teksty

manieks1441 dodano: 11 stycznia 2011

Błękit - jak ocean,jak morze jak oczy piękne życie nasze, kiedy w życiu błękit macie, posłuchajcie, nasze życie się pokarze i nie płacze, kiedy w sercu ciernie macie lecz nie płaczcie, posłuchajcie, wyczuwacie ciernie wasze kiedy miłości wam pokarze, złości okaże i nie płaczcie ja wam powiem nie słuchajcie głosu myśli, głosu serca posłuchajcie a się okaże kto miał racje.

Mam prawo być szczęśliwy i mam... teksty

manieks1441 dodano: 11 stycznia 2011

Mam prawo być szczęśliwy i mam prawo do miłości, łez i przebaczenia jednak nie zawsze z nich korzystam.

Każdy ma prawo do miłości ale nie... teksty

manieks1441 dodano: 10 stycznia 2011

Każdy ma prawo do miłości ale nie każdy wie co to znaczy i jak się z nią obchodzić.

Są dwie rzeczy które zagrażają... teksty

manieks1441 dodano: 10 stycznia 2011

Są dwie rzeczy które zagrażają miłości: Zazdrość i szkoła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV