głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
manieks1441 Szukam życia rytm lecz szukanie jest trudniejsze niż przypuszczałem wszędzie tylko podróby lub parodie tego co prawdziwe tej prawdziwej nieskończonej są osoby s

manieks1441

manieks1441.moblo.pl
Szukam życia rytm lecz szukanie jest trudniejsze niż przypuszczałem wszędzie tylko podróby lub parodie tego co prawdziwe tej prawdziwej nieskończonej są osoby szczęś
Szukam życia rytm lecz  szukanie... teksty

manieks1441 dodano: 5 marca 2011

Szukam życia rytm lecz, szukanie jest trudniejsze niż przypuszczałem, wszędzie tylko podróby lub parodie tego co prawdziwe tej prawdziwej nieskończonej, są osoby szczęśliwe, nieliczne ale są i brną dalej nieustannie rozbijając się o fale złości, to ich nie zatrzymuje nic ich nie złamie.( tylko że z tych nielicznych, nieliczni wiedzą że tak żyją).

Te bolesne chwile  jakie są... teksty

manieks1441 dodano: 4 marca 2011

Te bolesne chwile, jakie są męczące jak dadzą o sobie znać to nie możesz wziąść się w garść, ja tak teraz mam.

Serce me ściska cierpienie... teksty

manieks1441 dodano: 3 marca 2011

Serce me ściska cierpienie wewnętrzne, serce me niszczą wichury potężne, moje myśli mnie drażnią i ich nie wymarzę, może mnie czeka miłość która się pokarze, ta piękna, niezrównana, namiętna. Trochę pewnie poczekam lecz warto nie niszczyć marzeń na darmo.

Kiedy ktoś kocha a potem cię... teksty

manieks1441 dodano: 2 marca 2011

Kiedy ktoś kocha a potem cię zostawia, pomyśl sobie że masz farta, i nie wylewaj łez na te bolesne czyny bo nie znajdziesz kolejnej dobrej chwili.

Kiedy słońce się pojawia muszę... teksty

manieks1441 dodano: 2 marca 2011

Kiedy słońce się pojawia muszę zabrać się do chlania, kiedy słońce jest wysoko będzie trochę mniej wesoło, kiedy księżyc powoli wstaje mam od chwili wielką banie, od rana aż po noc będziemy mieli wielką moc, księżyc już zatacza krąg a ja straciłem drugi ząb, słońce powoli daje znać będziemy musieli wziąść się w garść. ;D

Hej kotku  kiedy los się do mnie... teksty

manieks1441 dodano: 1 marca 2011

Hej kotku, kiedy los się do mnie uśmiechnie ja powiem ci wierz we mnie, wierz we mnie, kiedy podam ci moja dłoń ho posłuchamy ten piekielny ton więdz wierz we mnie, wierz we mnie ja dam ci furę i pieniądze i dam ci wakacje na Majorce, kiedy zamkniesz oczy dam ci buzi jak tamtej nocy co księżyc cię rozbudził więdz wierz we mnie, wierz we mnie, lecz pieniądze to nie wszytko więdz odłóż to zimne piwsko zatańcz ze mną i powiedz czy masz już wszystko jak nie to tylko powiedz to lub tamto najpierw taniec w rytmie bango lub zaraz jeden trik co rozbudza twój zmysł, lecz masz już wszystko a ja nie mam już nic lecz dalej wierz we mnie, wierz we mnie, jestem goły, jestem spłukany a ty dalej mnie prosisz o me wypłaty już nie mam pieniędzy nie mam pracy a ty wychodzisz na impry z kudłatym, go też naciągniesz, go też zawiedziesz i kopniesz go w dupę jak wyjedzie, już nie chce cię, ty przyjdziesz do mnie a ja na ciebie sram ta. ((((((((((((((((((( RAP JAK CUŚ)))))))))))))))

Łza leci po oku niesiona... teksty

manieks1441 dodano: 28 luty 2011

Łza leci po oku niesiona wspomnieniami i żalem czasami się kręci oparta dobrymi wrażeniami, łzy ma coś w sobie kiedy jesteś smutny pomagają ci to przetrwać kiedy jesteś szczęśliwy dają ci odetchnąć, rzadko to się zdarza żeby płynęły tak od siebie więdz przydają się w trakcie dołów i pięknych słów...

Powiem wiara czy jest prawdziwa? Czy... teksty

manieks1441 dodano: 28 luty 2011

Powiem wiara czy jest prawdziwa? Czy nasze życie nie umyka? Czy ten czas spędzony razem nie zasłoni innych marzeń? Czy los nam sprzyja? Czy mamy chęci podążać dalej? Czy moje słowa cię zaskoczą? Nie wiem lecz daje słowo że czas nas zmieni i wiara nas zmieni jednak. Czy to jest pytanie jakie można sobie zadać bo wszystko się zmieni, wszystko to nas podzieli? Czy, jest pytaniem i Czy, jest odpowiedzią lecz o tym nie wszyscy wiedzą.

I zmienił się świat i ludzie się... teksty

manieks1441 dodano: 27 luty 2011

I zmienił się świat i ludzie się zmienili lecz życie nie ustaje nie zatrzyma się choć raz, jak czas nieustannie płynie, jak rzeka w górach czy też w dolinie, czas ludzi zmienia,życie również lecz jakie życie będzie ? nie zepsute, czy wręcz przeciwnie, to ich nie uniknie a czas i życie razem płynie by odnaleźć drogę spokojną w tym potężnym wirze wiary i nadziei ślepej i tej prawdziwej.

Kiedy odwiedziłem coś zobaczyłem... teksty

manieks1441 dodano: 26 luty 2011

Kiedy odwiedziłem coś zobaczyłem lecz nie uwierzyłem własnym oczom, nic nie przeoczyłem więdz przemyślałem i przyjechałem z powrotem i już nie wróciłem przez to się pogubiłem...

Mam to gdzieś co mówią ludzie  mam... teksty

manieks1441 dodano: 26 luty 2011

Mam to gdzieś co mówią ludzie, mam to gdzieś co mówią kumple ja powiem ci to co mam ci do powiedzenia i nie tłumacz się że masz coś do zrobienia, wytłumaczę ci co chcę uczynić powiem ci co wymówić mam, (nie patrz się na nich ja ich w dupie mam) nie płacz,tylko powiedz to, wytłumacz się co? Czego mnie wrobiłaś czego nie zrobiłaś nic żebym nie cierpiał, po co ci było niszczyć to wszystko co uwierzyliśmy i ułożyliśmy razem przez 3 lata, po co i po co? (((((((((((((JAK CUŚ TO RAP)))))))))))))))))))))))) :)

Gdy życie na mnie spojrzy ja ci... teksty

manieks1441 dodano: 26 luty 2011

Gdy życie na mnie spojrzy ja ci powiem wierz we mnie, wierz we mnie kiedy los się do mnie uśmiechnie, kiedy zobaczę ciebie wtedy spojrzę ci w twarz i powiem masz mnie, co chcesz więcej brać więcej nie mogę ci dać wiedz wierz we mnie, uwierz proszę uwierz choć raz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV