głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mamboowaa To własnie dzięki Tobie nauczyłam się zasypiać w ramionach. To dzięki Tobie oglądając film lubię się przytulać. To przy Tobie nauczyłam się patrzeć prosto w ocz

mamboowaa

mamboowaa.moblo.pl
To własnie dzięki Tobie nauczyłam się zasypiać w ramionach. To dzięki Tobie oglądając film lubię się przytulać. To przy Tobie nauczyłam się patrzeć prosto w oczy. To przy
To własnie dzięki Tobie nauczyłam... teksty

mamboowaa dodano: 23 października 2016

To własnie dzięki Tobie nauczyłam się zasypiać w ramionach. To dzięki Tobie oglądając film lubię się przytulać. To przy Tobie nauczyłam się patrzeć prosto w oczy. To przy Tobie przełamałam swój lęk do wody, to własnie z Tobą po raz pierwszy się cała zanurzyłam. Dla Ciebie byłam w stanie jechać w nocy ponad 60 km, bo mnie o to poprosiłeś. Mimo tych pięknych chwil, były też te gorsze, przez Ciebie też wylałam dużo łez i to przez Ciebie było wiele nie przespanych nocy. Ale ja raczej skupiam się na tych pozytywnych wspomnieniach. Nie raz przyłapuję się na tym, że sama do siebie się uśmiecham myśląc o Tobie. Ale to wszystko minęło, już to się nie powtórz. Nic nie zdarza się dwa raz, pozostają tylko wspomnienia. Znajomość z Tobą na pewno mnie czegoś nauczyła i sprawiła, że stałam się bardziej odważna i otwarta.

On  posiada kilka obliczy. Raz jest... teksty

mamboowaa dodano: 23 października 2016

On- posiada kilka obliczy. Raz jest obojętny, traktuję mnie jak zwykłą koleżankę. Raz traktuję mnie jak przyjaciółkę, dzwoni opowiada o wszystkim. Raz prosi, żebym do niego przyjechała, bo przyzwyczaił się do mnie. Innym razem patrzy z pożądaniem. Jest popieprzony na kilkanaście sposobów. Ale właśnie to jest w nim intrygujące i pociągające.

Pamietam wieczór  gdy do niego... teksty

mamboowaa dodano: 23 października 2016

Pamietam wieczór, gdy do niego zadzwoniłam z płaczem i powiedziałam co się stało, on mimotego, że był pijany wystraszył się, dopytywał gdzie jestem i że zadzowni na pogotowie. Było słychać po jego głosie, że się przejął. Wtedy też mi powiedział, że mimo wszystko nie jestem mu obojętna. Po tym wieczorze nasz kontakt się poprawił, przez telefon potrafiliśmy rozmawiać przez 40 minut. Gdy coś się stało dzwonił do mnie i mówił o tym. Lecz teraz mam wrażenie, że to wszystko minęło. Nasza rozmowa teraz trwa 5 minut

Coraz więcej osób dowiaduję się o... teksty

mamboowaa dodano: 23 października 2016

Coraz więcej osób dowiaduję się o nas, tylko nie ona. Kiedyś chciałam, żeby ona się dowiedziała, dzisiaj zrozumiałam, że ona go naprawdę kocha. I sama robię wszystko, aby to nie wyszło. Lecz trudno to ukryć. On chwilami zachowuję się jak by mu to było obojętne że ona moze się o tym dowiedzieć.

Dopadają mnie chwilę słabości... teksty

mamboowaa dodano: 23 października 2016

Dopadają mnie chwilę słabości, szczególnie, gdy siedzę sama i wspominam jak wieczory spędzałam zawsze z Tobą. Rozmawialiśmy o głupotach, śmialiśmy się, mogłam się do Ciebie przytulić. Tylko Ty byle błahostką potrafiłeś wywołać uśmiech na mojej twarzy. To od Ciebie usłyszałam tyle miłych, ciepłych słów. Przy Tobie czułam się kimś wyjątkowym. Jednak zapomniałam o jednym, że to ona jest dla Ciebie kimś wyjątkowym. Kiedyś powiedziałeś, że ktoś na tym ucierpi, ale nie sądziałam, że to będę ja. Przecież to ze mną wolałeś spędzać czas. Mówiłeś jej że idziesz do kolegi, a tak naprawdę przychodziłeś do mnie. Jednak bańka pękła, moje szczęście się skończyło, zacząłeś mnie inaczej traktować niż kiedyś, zabolało, ale i dotarło, że to ja na tym ucierpię. Może to nauczka...

Za każdym razem gdy mnie o coś... teksty

mamboowaa dodano: 23 października 2016

Za każdym razem gdy mnie o coś poprosiłeś robiłam to, wiedziałeś że dla Ciebie zrobie wszystko. Gdy raz się sprzeciwiłam, byłeś zaskoczony, ale i tak dopiąłeś swego. Teraz musi się to zmienić. Udowodnię Ci jeszcze, że już wyleczyłam się z Ciebie i nie liczę się z Twoim zdaniem. Zobaczysz udowodnię Ci to.

Nigdy nikt nie był mi tak bliski jak... teksty

mamboowaa dodano: 21 października 2016

Nigdy nikt nie był mi tak bliski jak on. Każdy w nim widział wady, lecz ja w nim dostrzegłam także zalety. Chwilę z nim były wyjątkowe. Były bo już nigdy nie powrócą, mój czas się już skończył, pozostały wspomnienia tylko. Czasami zastanawiam się czemu wybrał ją. Chwilami naprawdę bardzo mi go brakuję. Nie wiem czy kiedykolwiek stanie mi się kimś obojętnym, dla niego zawszę będę gotowa do poświęceń.

Wiem  że on nie należy do mnie... teksty

mamboowaa dodano: 21 października 2016

Wiem, że on nie należy do mnie, lecz gdy go nie ma czuję pustkę. Przyzwyczaiłam się do jego obecności, do jego poczucia humoru. Gdy słyszę dzwięk telefonu to w głowie mam tylko jedno "to on dzwoni".

Po swoich doświadczeniach mogę... teksty

mamboowaa dodano: 17 października 2016

Po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć, że nie warto angażować się gdy on ma kogoś. On nas zwyczajnie wykorzysta i zostawi. Jej nie zostawi, bo boi się co powiedzą inni i jak ona na to zareaguje. Faceci to tchórze, patrzą tylko na to żeby im bylo wygodnie. A najbardziej boją się tego, że jedna o drugiej się dowie. Gorzej jak karma się odwróci i to wróci do nich z podwójną siłą.

Zadajecie sobie czasami pytanie  co... teksty

mamboowaa dodano: 17 października 2016

Zadajecie sobie czasami pytanie "co ona ma czego ja nie mam? czemu on woli ją?" odpowiedź jest prosta, to on nie zasługuję na was, to on boi się że nie sprosta takiej dziewczynie jak wy

to wsiadałam w samochód i... teksty

mamboowaa dodano: 17 października 2016

to wsiadałam w samochód i jechałam. Byłam na każde jego zawołanie, ulegałam mu we wszystkim. Chwilami go nie nawidziałam za to że nie potrafie sie z nikim związać, bo ciągle myślę o nim. Ale jednocześnie też chciałam spędzać z nim czas, śmiac się z jego żartów, czuć jego zapach, patrzeć w jego oczy. Teraz gdy spędziłam z nim prawie 4 miesiące w pracy to wiem, że tą ją kocha bezgranicznie i to z nią wiążę przyszłość, czasmi mnie to jednak boli, a czasami się cieszę że to jednak nie ja jestem na jej miejscu. Może on mi się tak spodobał bo przypomina mojego tate, który w pewnym sensie był i jest dla mnie autorytetem. Życie pokaże co będzie dalej. (3)

że to on siezwolni  że jestem kims... teksty

mamboowaa dodano: 17 października 2016

że to on siezwolni, że jestem kims ważnym dla niego. Ja oczywiście w to uwierzyłam i nasz ostatni pożegnalny "dzień" się przeciągnął. 15 grudnia dla mnie pamiętny, ponieważ ten dzień mógł nas związać na zawsze, za 9 miesięcy mogło zmienić się całe nasze życie. Zapewniał, że jeśli będą dwie kreski to zostawi ją i będzie ze mną. Nie pocieszyła mnie ta wiadomość, nie chciałam nikogo łapać na dziecko. Pewnego dnia zadzwoniłam do niego i powiedziałam, że robiłam test i sa dwie kreski, zaniemówił. Wiem, że to było chamskie z mojej strony, ale byłam ciekawa jego reakcji, on sie bawił moimi uczuciami ciąglę, więc czemu ja raz nie mogłam zadrwić z niego. 31 grudnia zdałam sobie sprawę, że ja nic dla niego nie znaczę, dowiedział się że tatusiem nie zostanie to już nawet nie potrafił zadzwonić. Nasze spotkanie w pracy po świętach było krępujące. Tęskniłam za jego bliskością, ale wiedziałam, że to co było nie może się powtórzyć. Jednak gdy do mnie zadzwonił, żebym przyjechała do niego (2)

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV