głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Nie jestem pewien do czego służy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 14 marca 2014

"Nie jestem pewien do czego służy miłość, ale tak mniej więcej wydaje mi się, że do kupowania Ci świeżego chleba, gdy jeszcze śpisz, do podawania ręcznika gdy wychodzisz spod prysznica, do parzenia Ci kawy i przyjmowania za to uśmiechu, do chowania Cię pod parasolem albo w dłoniach, do niewierzenia w cellulitis, do niewidzenia zmarszczki, do słuchania z Tobą muzyki i spacerowania palcami po Tobie."

 I za tym nie będziesz tęsknić? Za... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 13 marca 2014

-I za tym nie będziesz tęsknić? Za moim dotykiem, ciałem? -Będę, ale pójść do łóżka to zupełnie coś innego niż pójść na spacer, bo ze spaceru trudno się później obudzić. Mówię o tęsknocie.

Nagle tak cicho zrobiło się w moim... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 10 marca 2014

Nagle tak cicho zrobiło się w moim świcie bez Ciebie, myślałam, że wrócisz ale Ty tego nie zrobiłeś.

Jestem cholernie pewna  że moje... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 10 marca 2014

Jestem cholernie pewna, że moje uczucia umarły, albo że przynajmniej leżą bezpiecznie schowane pod stertami innych spraw...||| :c

https:  www.youtube.com... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 marca 2014

https://www.youtube.com/watch?v=OGEfoU8c5lw /// Tylko Ty i ja i pieprzyć cały świat...

Mhmmm... czasami tak się dzieje  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 marca 2014

Mhmmm... czasami tak się dzieje, że kiedy wydaje nam się że "złapaliśmy Pana Boga za nogi" to wtedy dostajemy kopa... i lecimy na łopatki... Mhmmm... czasami jest tak że "ktoś" kto jest całym naszym światem, nagle odchodzi... mhmmm... i co bym Bogu na to powiedział?... - kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera! ... ;( Mhmmm... wiara... nadzieja... miłość... mhmmm... jak żyć choć bez jednej z nich?... a jak żyć bez wszystkich?!... mhmmm... bez Tej, która była wszystkim... przeszłością,teraźniejszością i przyszłością... Podobno kiedy Bóg cię kocha, to czesto "rzuca" cię na kolana... bo z wielką radością patrzy, jak za każdym razem podnosisz się i wstajesz... Mhmmm... już mi się wstawać nie chce!... Eloi, Eloi lama sabachtani?

Gdybyś wiedział  że tak będzie...... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 marca 2014

Gdybyś wiedział, że tak będzie... zrobiłbyś to? -Wolałbym tylko raz powąchać Jej włosy... pocałować usta, dotknąć dłoni... niż zaznać wieczności bez tego... choć raz.... w ramionach Anioła...

 Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 2 marca 2014

"Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć, wtulić twarz w Twoje włosy. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz - wtulona w Ciebie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowany, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mogła się opierać. Chcę być zawsze tylko Twoja i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki. Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć. Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast."

Nie chcemy być niegrzeczni  ale jest... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 2 marca 2014

Nie chcemy być niegrzeczni, ale jest już późno. Inaczej odbiera się smutek, inaczej przychodzi do człowieka spanie. Czuwamy nad domowym ogniskiem, które tli się jasnym płomieniem, jak wszystkie nasze muzyki, wyszywanki, nocne starania . Czuwamy, aby nie zgasło to, co zapalił nasz olimpijski znicz. Być może Sroczi dawno już skończone, ale my niepełnosprawni na duszy czuwamy i nadal trwa nasza cicha, królewieńska olimpiada.

wolę być smutna  szara i samotna... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 marca 2014

wolę być smutna, szara i samotna - to wszystko z czasem minie. Wolę to niż być niemile widzianą w Twoim życiu.

I jeśli z własnego wyboru wybieram... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 marca 2014

I jeśli z własnego wyboru wybieram kogoś nie wartego mojego wyboru to do kogo mogę mieć żal ?

chwilowe uczucia  nawet... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 marca 2014

chwilowe uczucia, nawet najpiękniejsze nie są warte marnowania sobie życia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV