głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Wszystko co mam  co dał mi świat... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 kwietnia 2014

"Wszystko co mam, co dał mi świat Noszę w sobie by kiedyś Ci dać" /// J. Steczkowska

Dobry wieczór  proszę Pana.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 18 kwietnia 2014

Dobry wieczór, proszę Pana. Spytał Pan kiedyś czy jest coś, czego się boję. Czy tak pewna siebie, wyzwolona kobieta może czegoś się bać? Nie wiem. Chyba boję się robaków, choć nie jestem pewna, czy to nie jest tylko kwestia wstrętu. Hm… Czy zadał Pan to pytanie, aby mnie upokorzyć? Abym powiedziała Panu jak bardzo boję się samotności? Żebym powiedziała, że boję się żyć bez Pana, że boję się każdego poranka i każdego wieczoru, każdej minuty, sekundy i kontaktu z ludźmi? Że boję się stracić z Panem kontakt? Może byłabym skora użyć tej odpowiedzi, ale jest coś, czego boję się bardziej. Boję się miłości. Czy jest coś, co może zranić bardziej niż ta głupia fascynacja drugim człowiekiem? Człowiekiem pełnym wad, obłudy i emocjonalnie płytkim? Czy jest coś gorszego niż po latach związku przyznać się do pomyłki? Czy jest coś gorszego niż zdrada i niedopowiedzenia? A Pan? Nie boi się Pan miłości?'

Widzę jak bardzo mnie kocha i jest w... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 18 kwietnia 2014

Widzę jak bardzo mnie kocha i jest w stanie zmienić się w zupełnie inną osobę, zdaję sobie sprawę, że jestem złym człowiekiem. Widzę to, ale nie jestem w stanie nic zrobić

Dzień dobry  proszę Pana.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 14 kwietnia 2014

Dzień dobry, proszę Pana. Zastanawiam się dziś nad naszymi relacjami. Kim właściwie dla siebie jesteśmy? Kiedy obejmuje mnie Pan swoimi ramionami, ukrywa mnie całą przed tym cholernym światem, dla ludzi jesteśmy parą kochanków. Kiedy goni mnie Pan w parku, dla ludzi jesteśmy niedojrzałymi dorosłymi szukającymi szczęścia między pniami drzew. Kiedy patrzy mi Pan w oczy, dla ludzi jesteśmy romantycznymi istotami z innej epoki. Kiedy idziemy dwa metry od siebie, dla ludzi jesteśmy nieznajomymi. A kim właściwie jesteśmy dla siebie? Kim jestem dla Pana?

Ile razy może człowiek umrzeć tak... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 14 kwietnia 2014

Ile razy może człowiek umrzeć tak na niby? Po ilu razach umiera się tak naprawdę?

Pojawiłeś się na chwilę  jak... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 13 kwietnia 2014

Pojawiłeś się na chwilę, jak cień przemknąłeś przez moje życie, nim dym z Twojego papierosa zdążył zniknąć w ciemności. Wsiadłeś do autobusu 313 i odjechałeś.

 Co u Ciebie słychać?    zapytał... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 9 kwietnia 2014

"Co u Ciebie słychać?" - zapytał, spoglądając na mnie swoimi szarymi oczami, które tak bardzo kochałam i kocham nadal. Przez gardło nie chciało mi przejść że wyszłam za mąż. Że nie ma nic cięższego niż ta drobniutka obrączka na palcu. Że tak bardzo za nim tęskniłam, że wyszłam za mąż za pierwszego mężczyznę, który mnie chciał. Bo mnie chciał. Że potrzebowałam go tamtego dnia bo mówiąc "tak" popełniłam największy błąd, bo dotyk mojego "męża" był gorszy niż gwałt. Nie było białej sukienki nie było gwaru nie było kościoła. Wszystko było szybko i cicho. Popełniłam błąd aby nigdy do Ciebie nie wrócić - "Chodźmy na herbatę" odpowiedziałam.

Sprawiłeś że moja wiara umarła... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 kwietnia 2014

Sprawiłeś że moja wiara umarła, duszę przemalowałeś na intensywną czerń. Tak bardzo, tak dokładnie, raz przy razie. Rozdarłeś ją. Teraz nie mam już duszy mam jedną wielką bliznę, która wypełniła mnie, całe dobro i całą radość. Lubię robić to innym...

Rzuć mnie wilkom na pożarcie  a... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 kwietnia 2014

Rzuć mnie wilkom na pożarcie, a wrócę dowodząc watahą..

Zimny i mokry piasek. Wiatr  który... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 2 kwietnia 2014

Zimny i mokry piasek. Wiatr, który urywa głowę. A ja i tak zostawiłam tutaj serce.

 Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 2 kwietnia 2014

"Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia"

Uwielbiam ten widok. To chyba jedyne... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 kwietnia 2014

Uwielbiam ten widok. To chyba jedyne miejsce, które mi Ciebie nie przypomina. Wiesz była taka chwila gdy byłeś najważniejszy, chwila gdy pragnęłam tylko do Ciebie. A dzisiaj to jest coś co pozwala mi być daleko od "naszych" domów, dróg, ścieżek, przyjaciół, znajomych. Nie umiem być zbyt długo w jednym miejscu przy jednej tylko osobie, wtedy czuję, że brakuje mi oddechu. A tutaj jestem szczęśliwa i nawet chwilami myślę, to zabawne, że moglibyśmy być szczęśliwi tylko tutaj, tylko chwilę. Przyjedziesz do mnie ?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV