głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Uwielbiam ten widok. To chyba jedyne... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 kwietnia 2014

Uwielbiam ten widok. To chyba jedyne miejsce, które mi Ciebie nie przypomina. Wiesz była taka chwila gdy byłeś najważniejszy, chwila gdy pragnęłam tylko do Ciebie. A dzisiaj to jest coś co pozwala mi być daleko od "naszych" domów, dróg, ścieżek, przyjaciół, znajomych. Nie umiem być zbyt długo w jednym miejscu przy jednej tylko osobie, wtedy czuję, że brakuje mi oddechu. A tutaj jestem szczęśliwa i nawet chwilami myślę, to zabawne, że moglibyśmy być szczęśliwi tylko tutaj, tylko chwilę. Przyjedziesz do mnie ?"

Żyję dalej  staram się żyć... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 31 marca 2014

Żyję dalej, staram się żyć normalnie. Zakładam, że jeszcze pożyję. Ale też nie czepiam się życia kurczowo. Obserwacja życia i doświadczenie utwierdzają mnie, że Boga nie ma./// najwybitniejszy. Z,Religa

Jeżeli ktoś Cię skrzywdził.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 29 marca 2014

Jeżeli ktoś Cię skrzywdził. Krótko mówiąc prawdopodobnie ma w dupie Ciebie i Twoje uczucie. Pogrążając się w smutku i żałobie nie zrobisz mu krzywdy. Bo gdy nie liczył się z Tobą łamiąc Ci serce prawdopodobnie w dupie ma również Twoje wylewane łzy. Nie warto. Wartość masz w sobie, w nikim innym.

  tato  ale z tym kogutem to trzeba... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 29 marca 2014

"-tato, ale z tym kogutem to trzeba coś zrobić...; -on jest taki fajny; -dziobie...; -tylko nie mów mamie bo mi go zabierze! ja do niego codziennie mówię 'mały głupku bo mi cię do gara włożą jak się nie uspokoisz', ale mnie nie słucha...

zawsze chodziło o oddychanie przy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 25 marca 2014

zawsze chodziło o oddychanie przy mnie, nie mną.. Ty oddychaj mną, dla Ciebie wszystko dookoła jest większą trucizną niż ja.

 Chcesz żebym winiła Ciebie.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 25 marca 2014

"Chcesz żebym winiła Ciebie. Gotowe. Nawaliłeś, znowu. Postawiłeś mnie w miejscu gdzie nadal muszę Cię bronić. Znowu. Gdzie muszę nagiąć swoje morale. Znowu. Gdzie muszę iść przeciwko każdej rzeczy, w którą wierzę. Znowu. Bo Cię kocham i nie mogę przestać."||| TVD

To takie straszne uczucie. Uczucie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 22 marca 2014

To takie straszne uczucie. Uczucie, które uparcie nie mija. Unosi się parno nad całym moim światem i gęstą mgłą pochłania całe moje szczęście. NIGDY NIE BYŁAM KOCHANA. Nie byłam kochana jako kobieta, ani jako dziecko. To ciepło nigdy nie ścisnęło mojego serca, nie spowodowało arytmii, ani tachykardii. Czasem tylko słońce ciepłym promieniem oświetli bladą twarz. Nie byłam kochana. Duchowo upośledzona - kochać nie umiem, nikt mnie nie nauczył. Jestem zwierzęciem z cząstką człowieka tak małą że niemal nie widoczną. Chowaną w systemie nagród i kar. Stoję tutaj w słońcu, nie czuje jego ciepła wypruta dusza czasem jeszcze boli oczy pozbawione blasku patrzą, patrzą i patrzą w nic nieznaczącą przestrzeń \\\ ...!

Przepraszam dawną miłość  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 18 marca 2014

Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą....||||| W. Szymborska

Jakoś tak ciężko mi się zrobiło... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 18 marca 2014

Jakoś tak ciężko mi się zrobiło dzisiaj w życiu. Otworzyłam pamiętnik i z bazgranych czarnym długopisem słów dowiedziałam się że rok temu też milczeliśmy i żyłam. Następne lata to wyłącznie kwestia czasu.

Najtrudniej pogodzić się z tym  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 16 marca 2014

Najtrudniej pogodzić się z tym, że z upływem czasu ludzie, którzy tak wiele kiedyś dla nas znaczyli

Znowu pojawiła się ta myśl  musisz... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 15 marca 2014

Znowu pojawiła się ta myśl "musisz schudnąć" od czasu kiedy rzuciłam studia nie kontaktowałam się z ludźmi, nie mogłam na nich patrzeć. Wyszłam dzisiaj na zewnątrz złapać oddech. I byli tam chudsi, ładniejsi, szczęśliwsi... Muszę schudnąć...

 Bardzo dużo przeklinam. Kiedyś tak... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 14 marca 2014

"Bardzo dużo przeklinam. Kiedyś tak nie było, ale w pewnym momencie wszystkie inne słowa przestały mieć właściwą moc. Mam nałogowe podejście do języka; zarzucanie lekkich słówek zupełnie mnie już nie kręci. Muszę spawać mocne, twarde wyrazy. Słowa są zbyt giętkie, by im pozwolić na tremę. A najbardziej giętkie są przekleństwa. One nas kiedyś zegną do reszty".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV